18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
Waran
BongMan • 2012-08-15, 12:08
Były węże i pająki, teraz czas na jaszczurki.
Zgłoś
Avatar
HariDee 2012-08-15, 19:45
Jaszczurka jest spoko, mniej widowiskowo od pająka wcina swój obiad ale jest git. Jaszczurka rulez.
Zgłoś
Avatar
Uchy 2012-08-15, 19:52
Ten waran ma na Ciebie bardziej wyjebane niż mój kot na mnie, a sądziłem, że to niemożliwe.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-08-15, 20:17
Jak do ciężkiej kurwy można coś takiego w domu trzymać?
Zgłoś
Avatar
Zarentha 2012-08-15, 20:34
Ja pierdole, ale z was zoolodzy, po chuju -.- Fantomasik jednak pomylił się co do żywienia tegoż gada. Choć zapewne poradził by sobie bez problemu z żywą, bezpieczniej i szybciej jest podać mu takowe martwe. Cytując ze strony tcp: "Dorosłe osobniki zazwyczaj jedzą dużo myszy, małych szczurów i chomików (...) Warany lubią również martwy pokarm, jeżeli karmisz go mrożonym pokarmem, to upewnij się, ze jest on całkowicie rozmrożony.". Jak widać zje on nawet martwe żarełko. Gekon już nie zje martwego. Więc, z łaski swojej, przestańcie pisać, że należy karmić martwymi zwierzętami, bo NIE MACIE KURWA RACJI.
Zgłoś
Avatar
Cebe 2012-08-15, 21:15
fantomasik napisał/a:



Kolejna wyemancypowana ciota, która nie rozróżnia padlinożerców od drapieżników, żywiących się żywym pokarmem:| Sio na samosie:)



No nie wiem czy waran jest takim typowym padlinożercą . Czyli według Ciebie np. wąż nie zje martwego królika czy czegoś innego ? Zje i jeszcze się obliże, co do pająków to nie wiem, znajomi którzy takowe posiadają karmią je raczej żywymi owadami, chociaż martwymi oseskami też, więc można. Nie wiem nie będę się tu sprzeczał bo się tym osobiście nie interesuje, ale każde zwierze (gada czy cokolwiek) można nauczyć jeść martwy pokarm. Wiele razy spotkałem się z uzasadnieniem, że żywe, przecież to drapieżnik i w swoich naturalnych warunkach poluje - głupota jak dla mnie No ale nic, każdy robi jak uważna, nie jestem jakimś "grinpisowcem", ale jak dla mnie można by to robić w bardziej humanitarny sposób.
Bez spinki
Zgłoś
Avatar
Kiciok 2012-08-15, 21:59 1
Waran z komodą? Gdzie ta komoda?
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-08-15, 22:27
Bardziej chodziło mi o to, że nie każdy drapieżnik ruszy martwy pokarm:| Ale pojawiła się swego czasu grupa greenpajaców na sadisticu, którzy na siłę starają się edukować zatwardziałych sadoli;) To jest portal rozrywkowy, rozrywką jest patrzenie jak waż wpierdala żywą mysz Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale ktoś tu pod którymś filmikiem napisał, że to znęcanie się nad żywym zwierzakiem (tzn nad pokarmem). Kurwa znęcają to się ludzie podpalając, bijąc, głodząc zwierzaki. Osobiście nie słyszałem o żadnym drapieżniku (poza człowiekiem) który zabija dla zabawy. Zazwyczaj jest to szybkie uśmiercenie. Więc naprawdę, skończcie płakać i robić aferę bo ktoś dał żywą mysz pytonowi i to nakręcił. Żeby nie takie filmiki to połowa Jułesej by sądziła, że pyton ofiarom wstrzykuje marihuane
Zgłoś
Avatar
meier 2012-08-16, 11:50
Sami jesteście waran z komodo:D
To jest waran nilowy.
Zgłoś