18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
Avatar
~żułw 2014-02-07, 18:03 6
Wardega ma milion subów na jotube a wy macie 2 cm w majtkach.
Hejtery jebane.
Zgłoś
Avatar
F................6 2014-02-07, 18:04 3
Mogło być, jak w tym nagraniu z Harda, gdzie amerykański gliniarz wpakował w kierowcę zatrzymanego samochodu cały magazynek.

" Ale jaki telefon, to przecież cias... ",

" Jebany skurwiel! bam bam bam bam! "

Kto widział, ten ogarnie.
Zgłoś
Avatar
Goger 2014-02-07, 18:09 1
Ale macie ból dupy, dobry film.
Zgłoś
Avatar
S................u 2014-02-07, 18:10
songo na koszulce czyli musi być piwko!
Zgłoś
Avatar
C................a 2014-02-07, 18:14 17
Gość jest żałosny. 99% jego pomysłów jest zerżnięte od innych. Z jakim on kurwa systemem walczy? Policjanci tracą czas na takiego pojeba a w tym czasie mogli by złapać jakiegoś pijanego za kierownicą czy zapierdalacza na motorze. Jak chce tak walczyć z systemem, jak to ktoś tu napisał, to niech idzie protestować na wiejską. A sam żart denny. Maści na ból dupy nie potrzebuje i sam nie pójdę robić takich żartów lepiej.
Zgłoś
Avatar
xqwzts 2014-02-07, 18:14 10
Ten film pokazuje jak przepisy są głupie. Bo rozmawiać przez telefon nie można bo co? Bo jest zajęta ręka. Dlatego kupuje sie zestawy słuchawkowe i juz rozmawiać można. Tutaj nawet pierdoląc do ciastkowego telefonu należał się chujowi mandat. Są cztery możliwości:
1. Przepisy są pojebane
2. policjanci są pojebani bo nie znają przepisów
3. ja jestem pojebany bo nie znam przepisów
4. wszystkie powyższe

Proszę o wypowiedź specjalistę

Zresztą jedzenie podczas jazdy autem tez jest zabronione.

Amen
Zgłoś
Avatar
Vertonis 2014-02-07, 18:16 1
Kto to jest "WardeNga"?
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-02-07, 18:25 14
żułw napisał/a:

Wardega ma milion subów na jotube a wy macie 2 cm w majtkach.
Hejtery jebane.



Ten pajac ma milion przyklaskujących mu gimbozjebów bezczelnie zżynając już i tak nie modne kawały. Czepie na nich niezłą kaskę. Na takich właśnie debilach jak ty.
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-02-07, 18:32 2
gwindak napisał/a:



Ten pajac ma milion przyklaskujących mu gimbozjebów bezczelnie zżynając już i tak nie modne kawały. Czepie na nich niezłą kaskę. Na takich właśnie debilach jak ty.

a niech czepie ile wejdzie, co masz bul? huehuehue
Zgłoś
Avatar
puzzel69 2014-02-07, 18:36
I znowu nasz Wardęga odgrzewa kotleta którego już ktoś kiedyś przygotował. Wiem że w dobie internetu ciężko być oryginalnym ale jak coś już robić to żeby to miało chociaż trochę świeżości. Znający życie jak w przypadku Remiego zaraz napiszesz że to stary film i znowu spóźniłeś się z jego dodaniem albo inne pierdoły. Jeśli wymyślisz coś sam od początku do końca wtedy dam piwo.
Zgłoś
Avatar
kto_to 2014-02-07, 18:36 2
Za zawracanie dupy, prowokacje itp powinien dostać solidnie po kieszeni!! Czemu nie zadzwoni gdzieś i nie powie ze jest bomba a później jak pajac się wyprze "żartowałem?".
Zgłoś
Avatar
johnnydj 2014-02-07, 18:38
ja pierdole, zarabia sobie i tyle, kurwa problem wielki.
Zgłoś
Avatar
puzzel69 2014-02-07, 18:38
I sorry za literówkę w Twoim nazwisku ale jesteś dla mnie tak mało znany że miałem prawo. Nie jest to żaden hejt tyko szczerość.
Zgłoś
Avatar
L................6 2014-02-07, 18:46
Kumpli pewnie też wkręca, że niby fajne dupy wyrywa a tak naprawdę pedałów przebranych za laski sprowadza do domu.
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-02-07, 18:53
Żeby robić sobie jaja z policji trzeba znać prawo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie