18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
Avatar
maniiiek 2014-02-08, 16:11
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Eniii 2014-02-08, 16:16
@up takiego plebsu i tak by nie wpuścili na zakład
PS. Zabawnym też trzeba umieć być. Chujami sobie do kolegów z cel obok rzucaj.
Zgłoś
Avatar
sadol6969 2014-02-08, 16:45 1
Enii porównywanie byka do lwa jest jak porównywanie durszlaka do pędzla lub motyki. Tak więc stul pysk.
Nie jestem sadolowy, bo niestety coraz bardziej przytłaczająca większość użytkowników Sadistica to tępaki i barany idące za stadem na zasadzie 'Jebanie policji jest fajne, więc i ja będę jebał, ale tylko na 25% bo trochę się boję' Tak więc stul pysk jeszcze raz. Pizdeczko
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2014-02-08, 18:28 1
Cytat:

http://moto.pl/MotoPL/1,9...et_500_zl_.html

"Zgodnie z przepisem zakazane jest „spożywanie pokarmów w czasie jazdy przez kierującego przewożącego osobę pojazdem silnikowym”.

złamał prawo i należy się mu mandat
tyle w temacie!


Źle!! Nie czytałem artykułu więc nie wiem czy Ty nie zrozumiałeś czy autor jest debilem. Art 63 pkt 5 UPRD (kodeks drogowy) mówi o zakazie spożywania pokarmów przez kierujących ale nie dotyczy samochodów osobowych z wyjątkiem taksówki.

Co innego to: art 140 KW: Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.
Na miejscu policjantów skierowałbym wniosek do sądu opisując całą sytuację.

Tak jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
predatordpc 2014-02-08, 21:10
ale wy wiecie ze nie wolno trzymać czegokolwiek przeszkadzającego w prowadzeniu samochodu (czyt. zajmuje 1 ręke) chyba że ma się skrzynie automatyczną?
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2014-02-08, 22:39
A jedzenie podczas jazdy nie jest przypadkiem karane mandatem? I generalnie zajmowanie swoich rąk w liczbie jakiejkolwiek czymś, co nie jest związane z prowadzeniem pojazdu ?
Zgłoś
Avatar
bialysrem 2014-02-09, 2:32
RottenFetus napisał/a:

Kurwa, czy ten człowiek kiedyś wymyśli coś swojego, czy dalej będzie kopiował cudze pomysły. Gimbaza na szczęście nie zna angielskiego, więc myślą że jest fajny.



Na czyje szczęście? Bo ani moje, ani Twoje, ani ich, ani nawet "tego człowieka" który robi więcej niż Ty ze swoim życiem. Myślę że raczej spływa po nim co ma do powiedzenia koleś który go hejtuje w trzydziestym komentarzu na forum którego być może On nawet nie przegląda albo nie wie o jego istnieniu, a pamiętaj że i tak nabijasz mu wyświetlenia w każdym kolejnym pranku oglądając to czego tak bardzo nie cierpisz ;D.
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2014-02-09, 9:14
Eniii napisał/a:

@up takiego plebsu i tak by nie wpuścili na zakład


Rozumiem, że jakiś zakład o szczególnym rygorze? Koszule z długimi rękawami wiązane na plecach i te sprawy.... No w sumie to miło z ich strony, że wmawiają wam to, że jesteście "wyjątkowi" a reszta to "plebs". Chociaż tyle radości z nędznego życia...
Eniii napisał/a:

Zabawnym też trzeba umieć być.


Uprzykrzanie komuś życia zabawne nie jest. Chyba, że jest się nadętym gnojkiem, wtedy faktycznie to sprawia masę radości.
Eniii napisał/a:

Chujami sobie do kolegów z cel obok rzucaj.

Ale widzisz, nie każdy mieszka w "zakładzie". Panowie lekarze znowu cię oszukali ale znów w szczytnym celu.
Zgłoś
Avatar
Krysss 2014-02-09, 12:29
technobuffalo.com/2013/12/15/man-gets-pulled-over-for-eating-iphone-sh...

Jak chce być zabawny to niech sam coś wymyśli. Bo kopiowanie "zachodu" się przejadło.
Zgłoś
Avatar
T................X 2014-02-10, 23:53
Art. 66. § 1. (88) Kto ze złośliwości lub swawoli, chcąc wywołać niepotrzebną czynność fałszywym alarmem, informacją lub innym sposobem, wprowadza w błąd instytucję użyteczności publicznej albo inny organ ochrony bezpieczeństwa, porządku publicznego lub zdrowia,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny do 1.500 złotych.
§ 2. Jeżeli wykroczenie spowodowało niepotrzebną czynność, można orzec nawiązkę do wysokości 1.000 złotych

Dziękuję,dobranoc.
Zgłoś