18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Avatar
BorgBorg 2014-02-07, 22:36
"Myśli ,że jest kurwa fajny"
"Zrzyna pomysły z anglojęzycznych kanałów"

Widzę ,że wirus BÓL DUPY was już wychędożył

Z tego już się nie da wyleczyć więc..
Zgłoś
Avatar
a................1 2014-02-07, 22:43
dupe pajac zawraca ! nie promujcie takiej głupoty !
Zgłoś
Avatar
smiechlem 2014-02-07, 23:00
Przypadkiem gdzieś tego nie widzałem tylko że w wersji z jadalnym iphonem?
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2014-02-07, 23:06 1
Dizzybeat, bo jak coś komuś się nie podoba to kurwa ból dupy. To ja mam zagadkę w takim razie na twoim poziomie: dwóch pedałów się pierdoli więc czemu ciebie dupa boli?
Zgłoś
Avatar
OsCaRiTo 2014-02-07, 23:26
zajebsite !!! uśmiałem sie
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-02-08, 0:14 3
A do tego jeszcze pajaca dodali do grupy partnerzy. No sadolu, poziom dna jest coraz bliższy....
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-02-08, 0:27 1
@Angel

Toś dojebał piździe uszy. Uwaga bo Weledronga ma tu konto! Posrałem się ze strachu. Pewnie się ta wasza genderowa przyjaźń skończy ja z MaturaToWdupeszczura.

żułw napisał/a:

a niech czepie ile wejdzie, co masz bul? huehuehue



Pewnie że niech czepie jak lubisz być ruchany. Ja tam bólu nie mam.
Zgłoś
Avatar
Slaydeka 2014-02-08, 0:42
Ten to ma chyba własną kartotekę.;p
Zgłoś
Avatar
przepon 2014-02-08, 8:56
- O! To żart tak? Ten telefon to ciastko?
- No tak. Ciastko.
- To będzie ch*ju mandat za spożywanie posiłków w trakcie prowadzenia samochodu!
Zgłoś
Avatar
kam332 2014-02-08, 9:11
niech se je te ciastka, aby wypadku nie spowodował i nie narażał innych uczestników ruchu drogowego. Na spoko policjantów trafił, bo jak dowiedzieli się, że to ciastko to go tam nie cisnęli jakoś tylko odpuścili sobie.
Zgłoś
Avatar
Szycha929 2014-02-08, 9:21
moto.pl/MotoPL/1,90109,9361366,Jesz_i_jedziesz__Plac__Nawet_500_zl_.html

"Zgodnie z przepisem zakazane jest „spożywanie pokarmów w czasie jazdy przez kierującego przewożącego osobę pojazdem silnikowym”.

złamał prawo i należy się mu mandat
tyle w temacie!
Zgłoś
Avatar
Winiarsoon 2014-02-08, 10:31
Ludzie jesteście idiotami, widziałem to samo 2 miesiące temu w wykonaniu jakiegoś amerykanina. Wardega to typowe ksero nie ma za grosz kreatywnosci i podpierdala tylko pomysly innych, a wy go wspieracie
Zgłoś
Avatar
sadol6969 2014-02-08, 11:31 3
Witamy w czasach, gdy wartość człowieka i jego pracy ocenia się liczbą subów na youtube... Koleś zżyna od zagranicznych (jemu podobnych) idiotów, którzy nie ośmieszają prawa, nie ośmieszają policji, ale ośmieszają siebie. Zajmuje czas policjantów przystępujących do interwencji i uważa, że jest to zabawne, ale gdyby patrol w tym czasie wstąpił do sklepu po fajki, to pseudo JP miałoby powód do zesrywania się i robienia afery, że co oni robią na służbie za nasze podatki. Wg mnie trolowanie patrolu jest tak samo dojrzałe jak trolowanie pogotowia ratunkowego albo straży pożarnej.

A jak jest taki odważny, że zaczepia polską drogówkę, to może niech pojedzie na Ukrainę i spróbuje strolować pluton berkutu. Wtedy dopiero będzie miał oglądalność.

Chuj mu w dupę pajacowi.
Zgłoś
Avatar
Compatriot 2014-02-08, 15:27 4
Kurwa, społeczeństwo sadistica jak widzę jest w większości poziomie zarodka, a te cyferki w dacie urodzenia to chyba fake, żeby tylko na harda móc wbić.

Polacy robią materiały z gier i zdobywają popularność - źle, bo fani to gimbaza, jebać gry ruszać dupy na dwór (powiedział przedstawiciel z nadwagą którego życie towarzyskie opiera się tylko na FB.)

Polacy robią kanał na którym wstawiają różne ciekawe sposoby - źle, przecież to kopia jakiegoś tam hamerykanskiego kanału, gimbaza nie zna angielskiego i dlatego są popularni!

Polacy robią kanał gdzie robią jakieś żarty itp. - źle, oni wszystko kopiują, zero kreatywności, widziałem to na jakimś amerykańskim kanale!

Polak dodaje filmik jak policja się obija, albo zdjęcie nowych radiowozów do pościgów - źle, po co nam ta policja, oni nic nie robią, i na to idą nasze podatki?! (powiedział 15 latek, któremu wszystko rodzice kupują)

Polak dodaje filmik jak policjanci wykonują jakaś tam swoją czynność np filmik z autokarem i kibicami (kto pamięta ten wie) - źle, jak tak można, jebana policja!!@ uuuu

Polak dodaje filmik jak prowokuje policjantów, robi sobie jaja itp - o niee! jak tak można przecież oni mogli w tym czasie łapać przestępce albo pijanych kierowców, kopia!!!!!@!@

Można by tak wymieniać dalej, wstyd mi po prostu za takich debili którzy sami nic nie zrobią ze swoim życiem a tylko głupio komentują w sieci. Najlepiej niech nie będzie żadnych polskich kanałów na yt bo przecież to tylko kopie innych zagranicznych. Debilizm ludzki nie zna granic jak widać .
Zgłoś
Avatar
Eniii 2014-02-08, 16:03
sadol6969 napisał/a:

Witamy w czasach, gdy wartość człowieka i jego pracy ocenia się liczbą subów na youtube... Koleś zżyna od zagranicznych (jemu podobnych) idiotów, którzy nie ośmieszają prawa, nie ośmieszają policji, ale ośmieszają siebie. Zajmuje czas policjantów przystępujących do interwencji i uważa, że jest to zabawne, ale gdyby patrol w tym czasie wstąpił do sklepu po fajki, to pseudo JP miałoby powód do zesrywania się i robienia afery, że co oni robią na służbie za nasze podatki. Wg mnie trolowanie patrolu jest tak samo dojrzałe jak trolowanie pogotowia ratunkowego albo straży pożarnej.



Ale Ty jesteś odważny, męski i "sadolowy". Wyp... Idź sobie*

sadol6969 napisał/a:


A jak jest taki odważny, że zaczepia polską drogówkę, to może niech pojedzie na Ukrainę i spróbuje strolować pluton berkutu. Wtedy dopiero będzie miał oglądalność.

Chuj mu w dupę pajacowi.



Idź do torreadora i powiedz mu to samo, jak jest taki odważny to niech z lwem się pobawi. Ty durniu, umrzyj.

SQT napisał/a:

A no, ten pajac myśli że jest zabawny ? Gdyby nie gimbaza nie miałby tylu fanów.



Gdyby nie rodzice, grałbyś na cymbałkach i nie miał internetu, plebsie.
Pierdolona polska mentalność.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie