18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Zgubiłem się w internecie podczas czytania wiadomości i trafiłem na taki oto news :

Cytat:

Mężczyzna urywa głowy gołębiom, kupuje i dręczy małe zwierzęta, a ostatnio zaczął wyłapywać koty. Najprawdopodobniej jest chory psychicznie. Ludzie boją się, że w końcu zaatakuje dzieci i nie mogą zrozumieć, czemu nikt nie reaguje.



Prawdziwy z niego Sadol, nie ma chja...

Cytat:

Nie ma na niego sposobu - załamuje ręce Maria Wochowiec, właścicielka kiosku na pl. Teatralnym w Opolu, która mężczyznę widuje niemal codziennie. - Widziałam, jak kupił w sklepie zoologicznym szczurka. Stał z nim później na przystanku, a zwierzę okropnie piszczało. Podeszłam i zobaczyłam, że on łamie mu ogonek. Zaczęłam go obsztorcowywać, a wtedy uciekł



Cytat:

Pani Urszula, która sprzedaje w kiosku w centrum miasta, również widuje mężczyznę regularnie. - Kilka dni temu widziałam, jak wracał z łowów. Worek miał obciążony, a przez materiał wychodziły pióra - relacjonuje. - Zauważyłam, że ostatnio zaczął się pojawiać ze śrubokrętem. Nie wiem, czy on nie maltretuje nim tych zwierząt. Bo po co chodzi z nim dzień w dzień? - zastanawia się.



Ale to już jest chyba lekka przesada. Nie, żebym był obrońcą zwierząt, ale chętnie bym mu

Jeden z komentarzy :

Cytat:

Znam go bardzo dobrze. Niestety Grzesiu jest nei do ruszenia-wysoko postawiony wujek urzędas który Grzesia trzyma tylko dla jego mieszkania, dlatego nie pozwoli go ubezwłasnowolnić. Ps chłop ma schizofrenie i jest niebezpieczny.



Teraz przyznać się, który z Was, Sadole, to Grzesiu z Opola?
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-06-10, 13:00 1
co to znaczy, że zaczęła go OBSZTORCOWYWAĆ?
Zgłoś
Avatar
Slipak 2013-06-10, 15:05 3
K-Paxian napisał/a:

co to znaczy, że zaczęła go OBSZTORCOWYWAĆ?



bit.ly/11qIJx9

Ma facet szczęście, że to duże miasto, na wsi prędzej czy później sprawa skończyła by się pewnie linczem, gdyby zaczął zaczepiać ludzi
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2013-06-10, 15:22
Źródło: fakt.pl
Zgłoś
Avatar
mika93 2013-06-10, 15:26 4
ponieważ wszedł nowy taryfikator nie odniosę sie do twoich słówna temat obrońców praw zwierząt itp. ale ja mieszkam od małego w domku jednorodzinnym a 20m ode mnie stare kurwy i z dziećmi karmią te dobrodziejskie gołabeczki, pewnego dnia, no dobra na moją 18stke kupiłam w sklepie z militariami jakaś wiatrówke(taka lepsza bo za 1200zl) poszłam zaczaić się na dach i wybiłam wszystkie gołabki po 18 latach życia na obesranym dachu mam satysfakcję że zrobiłam coś dobrego dla siebie i swojej rodziny, pewnie żaden z was nie wie ile chorób przenoszą te małe milutkie ptaszki dziękuje za przeczytanie i dobranoc
ps:przez to gówno miałam gruźlicę ale cudem udało mi się z tego wyjsc.
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-06-10, 15:27 5
Chyba pani Urszula wie zbyt dużo...

Zgłoś
Avatar
MrPiter 2013-06-10, 15:45 1
Pener! to ty jesteś z Opola! haha dlatego kiedyś widziałem na Garażach czy tam orliku<malinka> twój super podpis i zawsze się zastanawiałem czy to ten sam Pener z sadola ;o
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-06-10, 15:57 1
Nie ma takiego kozaka na którego by się większy nie znalazł, tylko trzeba chcieć. No ale że zwierzęta to nie ludzie, nikomu się nie chce trudzić i żyje sobie taki spokojnie :-]
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-06-10, 16:20 2
Cytat:

ponieważ wszedł nowy taryfikator nie odniosę sie do twoich słówna temat obrońców praw zwierząt itp. ale ja mieszkam od małego w domku jednorodzinnym a 20m ode mnie stare kurwy i z dziećmi karmią te dobrodziejskie gołabeczki, pewnego dnia, no dobra na moją 18stke kupiłam w sklepie z militariami jakaś wiatrówke(taka lepsza bo za 1200zl) poszłam zaczaić się na dach i wybiłam wszystkie gołabki po 18 latach życia na obesranym dachu mam satysfakcję że zrobiłam coś dobrego dla siebie i swojej rodziny, pewnie żaden z was nie wie ile chorób przenoszą te małe milutkie ptaszki dziękuje za przeczytanie i dobranoc
ps:przez to gówno miałam gruźlicę ale cudem udało mi się z tego wyjsc.



Myślę, że jest różnica, pomiędzy "dyskretnym" unieszkodliwieniem srających szkodników, a pojebem chodzącym ze śrubokrętem po ulicy. A może któregoś dnia odjebie mu jeszcze bardziej i wsadzi Ci ten szpikulec w dupsko ? Co wtedy powiesz?
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-10, 16:51 1
Czepiacie sie

Ps polamac mu nogi.
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2013-06-10, 17:09
Znajdzie się ktoś łaskawy i go zabije czy muszę osobiście się fatygować?
Zgłoś
Avatar
Vięrą 2013-06-10, 17:18 2
mika93 napisał/a:

ponieważ wszedł nowy taryfikator nie odniosę sie do twoich słówna temat obrońców praw zwierząt itp. ale ja mieszkam od małego w domku jednorodzinnym a 20m ode mnie stare kurwy i z dziećmi karmią te dobrodziejskie gołabeczki, pewnego dnia, no dobra na moją 18stke kupiłam w sklepie z militariami jakaś wiatrówke(taka lepsza bo za 1200zl) poszłam zaczaić się na dach i wybiłam wszystkie gołabki po 18 latach życia na obesranym dachu mam satysfakcję że zrobiłam coś dobrego dla siebie i swojej rodziny, pewnie żaden z was nie wie ile chorób przenoszą te małe milutkie ptaszki dziękuje za przeczytanie i dobranoc
ps:przez to gówno miałam gruźlicę ale cudem udało mi się z tego wyjsc.



W takich chwilach wstyd mi, że TEŻ jestem kobietą!
Mieszkam w sąsiedztwie hodowcy gołębi, więc nie wciśniesz mi, że nie wiem, co te ptaki wyprawiają. Oberwałam już parę razy i jakoś żyję. Ciekawa ta teoria z gruźlicą. Prędzej od grzyba, którego masz w domu, się zrobiła.
Masz psa? Sprzątasz po nim? To taki sam "szkodnik". Uważaj więc, żeby ktoś kiedyś nie uznał, że mu on przeszkadza i nie wyeliminował... Oczywiście nie życzę tego psu, ale Tobie wrażeń...

Znieczulica, ignorancja i bezdenna głupota społeczna mnie niezmiennie porażają. Dopiero, kiedy Grześ zabije, zgwałci i poćwiartuje (kolejność dowolna) jakieś dziecko, policja będzie miała się czym zająć.
Kurwa, no... A gdzie straż miejska? Towarzystwo Opieki jakieś czy co?!
Zajebałabym gołymi rękami. Tacy patole mogą jedynie odczuwać coraz większy głód adrenaliny. Są niereformowalni i powinni być
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-10, 17:48 1
mika93 napisał/a:

ponieważ wszedł nowy taryfikator nie odniosę sie do twoich słówna temat obrońców praw zwierząt itp. ale ja mieszkam od małego w domku jednorodzinnym a 20m ode mnie stare kurwy i z dziećmi karmią te dobrodziejskie gołabeczki, pewnego dnia, no dobra na moją 18stke kupiłam w sklepie z militariami jakaś wiatrówke(taka lepsza bo za 1200zl) poszłam zaczaić się na dach i wybiłam wszystkie gołabki po 18 latach życia na obesranym dachu mam satysfakcję że zrobiłam coś dobrego dla siebie i swojej rodziny, pewnie żaden z was nie wie ile chorób przenoszą te małe milutkie ptaszki dziękuje za przeczytanie i dobranoc
ps:przez to gówno miałam gruźlicę ale cudem udało mi się z tego wyjsc.



Co ty, wpierdalałaś surowego gołębia, czy co? Codziennie 'spotykam' tysiące głębi i nigdy nie słyszałem o tym, by ktokolwiek z mojego otoczenia (a mieszkam w całkiem dużym mieście) zaraził się 'czymś' od ptaka...
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-06-10, 18:22
mika93 napisał/a:

ponieważ wszedł nowy taryfikator nie odniosę sie do twoich słówna temat obrońców praw zwierząt itp. ale ja mieszkam od małego w domku jednorodzinnym a 20m ode mnie stare kurwy i z dziećmi karmią te dobrodziejskie gołabeczki, pewnego dnia, no dobra na moją 18stke kupiłam w sklepie z militariami jakaś wiatrówke(taka lepsza bo za 1200zl) poszłam zaczaić się na dach i wybiłam wszystkie gołabki po 18 latach życia na obesranym dachu mam satysfakcję że zrobiłam coś dobrego dla siebie i swojej rodziny, pewnie żaden z was nie wie ile chorób przenoszą te małe milutkie ptaszki dziękuje za przeczytanie i dobranoc
ps:przez to gówno miałam gruźlicę ale cudem udało mi się z tego wyjsc.


1200 za wiatrowke? pojebało cie?
ja za 200 kupilem i nakurwialem do golebi i mam ja kilka lat nadal sprawna i gotowa do akcji
nawet sam siebie poszczeliłem
Zgłoś
Avatar
Yamooo 2013-06-10, 18:57 1
,,Nawet sam siebie poszczeliłem"
Masz talent
Zgłoś
Avatar
Åmmol 2013-06-10, 22:21 1
Bzzykacz napisał/a:

nawet sam siebie poszczeliłem



No to mnie nie dziwi
Zgłoś