18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Zgubiłem się w internecie podczas czytania wiadomości i trafiłem na taki oto news :

Cytat:

Mężczyzna urywa głowy gołębiom, kupuje i dręczy małe zwierzęta, a ostatnio zaczął wyłapywać koty. Najprawdopodobniej jest chory psychicznie. Ludzie boją się, że w końcu zaatakuje dzieci i nie mogą zrozumieć, czemu nikt nie reaguje.



Prawdziwy z niego Sadol, nie ma chja...

Cytat:

Nie ma na niego sposobu - załamuje ręce Maria Wochowiec, właścicielka kiosku na pl. Teatralnym w Opolu, która mężczyznę widuje niemal codziennie. - Widziałam, jak kupił w sklepie zoologicznym szczurka. Stał z nim później na przystanku, a zwierzę okropnie piszczało. Podeszłam i zobaczyłam, że on łamie mu ogonek. Zaczęłam go obsztorcowywać, a wtedy uciekł



Cytat:

Pani Urszula, która sprzedaje w kiosku w centrum miasta, również widuje mężczyznę regularnie. - Kilka dni temu widziałam, jak wracał z łowów. Worek miał obciążony, a przez materiał wychodziły pióra - relacjonuje. - Zauważyłam, że ostatnio zaczął się pojawiać ze śrubokrętem. Nie wiem, czy on nie maltretuje nim tych zwierząt. Bo po co chodzi z nim dzień w dzień? - zastanawia się.



Ale to już jest chyba lekka przesada. Nie, żebym był obrońcą zwierząt, ale chętnie bym mu

Jeden z komentarzy :

Cytat:

Znam go bardzo dobrze. Niestety Grzesiu jest nei do ruszenia-wysoko postawiony wujek urzędas który Grzesia trzyma tylko dla jego mieszkania, dlatego nie pozwoli go ubezwłasnowolnić. Ps chłop ma schizofrenie i jest niebezpieczny.



Teraz przyznać się, który z Was, Sadole, to Grzesiu z Opola?
Zgłoś
Avatar
Pener 2013-06-08, 3:04
kurwa, ten zjeb w skarpetkach na rękach łazi już od kilku lat
obecnie często grasuje na oleskiej w okolicach okrąglaka
Zgłoś
Avatar
djoshin 2013-06-08, 3:10 5
wystarczy połamać nogi w kolanach
Zgłoś
Avatar
Sharsh 2013-06-08, 3:13 5
Ahh... gdzie są te wszystkie ciemne typy z bram jak ich potrzeba
Zgłoś
Avatar
Pener 2013-06-08, 3:17 13
Chomochom, spoko, napisali o nim teraz na regionalnych portalach, typ jest tak charakterystyczny, że nie da się go nie zauważyć. nawet jak zamiast skarpetek ma na rękach rękawiczki, kto w lecie popierdala w rękawiczkach?
z resztą on wygląda jakby regularnie wpierdol dostawał
Zgłoś
Avatar
itachi666 2013-06-08, 3:54 1
I tak to cholera jest jak ma się znajomości. Nawet jebniętego na umyśle nie mogą udupić bo ma kogoś wyżej, a na ulicach grasuje pojeb delikatnie mówiąc.
Btw. Pener twój znajomy ?
Zgłoś
Avatar
Pener 2013-06-08, 4:09 102
itachi666 napisał/a:

Pener twój znajomy ?


mój stary
Zgłoś
Avatar
garota 2013-06-08, 8:45 2
Wpierdolić mu?
Zgłoś
Avatar
Inżynier321 2013-06-08, 10:53 2
Pener ty pewnie wylęgłeś się razem z nim w tej pseudoniemieckiej patologii
Zgłoś
Avatar
corhydron32 2013-06-08, 11:11 1
Ja go nigdy nie widziałem niech mi przejdzie kiedyś przez ulice nie po pasach to pogadamy jebnę go lekko żeby auto nie uszkodzić a wina i tak jego bo szedł nie po pasach.
Zgłoś
Avatar
Timitum 2013-06-08, 12:41 2
Panowie, zamiast się sadzić na schizofrenika zasadźcie się na jego protektora.
Zgłoś
Avatar
filip0228 2013-06-08, 13:35
nawet tu mnie znaleźli..
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-06-08, 15:43 1
Wujek nie jest niczemu winien, że ma krewnego pojeba. Fakt faktem powinien skierować go na leczenie, ale proponuję gnojka wsadzić do bagażnika, wywieźć za miasto, spuścić wpierdol ażeby tylko kości trzesczały i zabrać mu ubrania, żeby nago do domu wracał z buta. Może kilka takich rajdów go uzdrowi.
Zgłoś
Avatar
Zgredo 2013-06-08, 17:11 1
@joystick1337 a może Tobie parę rajdów zafundować, żebyś się wyleczył? Z czego...? A zgaduj. Pójdzie Ci pewnie tak samo świetnie, jak i jemu.
Zgłoś
Avatar
Pener 2013-06-09, 20:19 3
Inżynier321, hyhy, brzmisz jak plebsowy syn ladacznicy z warszawy
Zgłoś