18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
e................a 2015-03-26, 23:28
Teraz to kurwa jak nie pedał, model/ka, fotograf czy inny cudak to mądrala-celebryta, a meta tego wszystkiego jest chyba w Dzień dobry Tefałen. Tak na marginesie mam do Was pytanie : te całe abstrachuje to kserują jakąś inną ekipę z zagranicy czy to stricte ich własny pomysł ?
Zgłoś
Avatar
pkh 2015-03-26, 23:37
Warsaw Shore to jest po prostu oznaka upadku cywilizacji.
Zgłoś
Avatar
Psycholciu 2015-03-26, 23:54
ktoś to obejrzał do konca?
Zgłoś
Avatar
natking 2015-03-26, 23:59
Up. nikt, bo koleś się zwyczajnie nie zna
Zgłoś
Avatar
contowsky 2015-03-27, 0:06 1
kto to kurwa jest
Zgłoś
Avatar
H................g 2015-03-27, 0:32
Cytat:

kto to kurwa jest



Twój stary, nie poznajesz?
Zgłoś
Avatar
Demodeus 2015-03-27, 0:56
Koleś, który twierdzi, że w internecie nie ma patologii i ludzie nie robią z siebie idiotów raczej mnie nie przekonuje.
Zgłoś
Avatar
Szatan_Piekielny 2015-03-27, 1:02
Telewizja jest dla plebsu.
Zgłoś
Avatar
pamPErSo 2015-03-27, 1:02
Filmiki typa odpuściłem po serii "Kupiłem ps4 i mi się zjebało, sony hój nie wymienili mi w ciągu 24. godzin a przeca jestę vlogerę, najebię o tym 17 filmików". Nie żebym wcześniej oglądał, Po prostu taka nienawiść od pierwszego spojrzenia.
Zgłoś
Avatar
krz2 2015-03-27, 1:42 1
Koleś może yntelygent ale nic ciekawego nie powiedział. Chyba przez całe nagranie trochę improwizował. Nie przemyślanie mówił i sprzecznie czasami. Gówno warta opinia.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-03-27, 1:55
krz2 napisał/a:

Koleś może yntelygent ale nic ciekawego nie powiedział. Chyba przez całe nagranie trochę improwizował. Nie przemyślanie mówił i sprzecznie czasami. Gówno warta opinia.



Dodał bym jeszcze tylko tyle że odniosłem wrażenie że oglądał i Big Brothera i Warsaw Shore ale co 2 minuty mówił że nie oglądał i nie zna (bla bla bla) bo to nie wiem wstydliwe, obciachowe czy chuj wie jakie. Tylko takie moje jedno małe pytanie jak można robić recenzje czegoś czego się kurwa nie oglądało?!
To może za chwilę ktoś zrobi recenzje filmu z Chin którego nigdy nie widział, języka nie zna a do tego nawet nie słyszał o tym filmie nic a nic...
Kurwa to coś jakby ryba opowiadała o bieganiu...

Podziwiam tych którzy dotrwali do końca.
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2015-03-27, 7:41
Warsaw whores . Brzmi lepiej.
Zgłoś
Avatar
krz2 2015-03-27, 10:20
Szajba_Man napisał/a:



Dodał bym jeszcze tylko tyle że odniosłem wrażenie że oglądał i Big Brothera i Warsaw Shore ale co 2 minuty mówił że nie oglądał i nie zna (bla bla bla) bo to nie wiem wstydliwe, obciachowe czy chuj wie jakie. Tylko takie moje jedno małe pytanie jak można robić recenzje czegoś czego się kurwa nie oglądało?!
To może za chwilę ktoś zrobi recenzje filmu z Chin którego nigdy nie widział, języka nie zna a do tego nawet nie słyszał o tym filmie nic a nic...
Kurwa to coś jakby ryba opowiadała o bieganiu...

Podziwiam tych którzy dotrwali do końca.



Tam widziałem z ciekawości jeszcze jego filmik jak wypowiadał się o religii. Takie bzdury opowiadał że nie dało się słuchać. Po prostu kretyn.
Zgłoś
Avatar
argen 2015-03-27, 15:41
NRGeek jest zajebisty, co wy pierdolicie?
Zgłoś
Avatar
KurtSmolorz 2015-03-28, 1:45
NRGeek był wporzo ale jak miał 10 tys. subskrybentów. Zdarzało mi się napisać do niego maila i pogadać na live a teraz to już inna persona. Nie odpisze, nie pogadasz. Jego zdanie to jest wyższa racja i takie tam. Gwiazda. 50 tys. subkrypcji to możę i nie jakaś szałowa ilość ale już co nieco pozmieniać w główce. Szkoda gościa.
Zgłoś