18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Touch_Of_Madness 2019-12-31, 18:05 2
Nie Warszawiacy tylko mieszkańcy Warszawy, czyli sąsiedzi tych wszystkich krzykaczy „jaka to warszafka zła” , którzy przyjechali tu zmywać podłogę lub czyścić kible. Ewentualnie nosić cegły tam gdzie ktoś mądrzejszy pokaże palcem.
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-12-31, 18:16
Touch_Of_Madness napisał/a:

Nie Warszawiacy tylko mieszkańcy Warszawy, czyli sąsiedzi tych wszystkich krzykaczy „jaka to warszafka zła” , którzy przyjechali tu zmywać podłogę lub czyścić kible. Ewentualnie nosić cegły tam gdzie ktoś mądrzejszy pokaże palcem.



Zabolało cie coś? Jesteś pewnie z Warszawy? Zastanów się czy możesz być warszawiakiem albo swoim imieniem lub tym jakie masz wykształcenie? Nie identyfikuj się z tymi etykietkami, to przestanie cię to boleć, że ktoś obraża warszawiaków.
Zgłoś
Avatar
Touch_Of_Madness 2019-12-31, 20:41 1
Jak ktoś kiedyś obrazi Twoją matkę i np. powie , że to „głupia tłusta kurwa” to odepnij sobie etykietę jej syna i przestanie Cię to boleć. Znalazłeś remedium na całe zło tego świata. Brawo! Zasłużyłeś na nobla bardziej niż tokarczuk.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2019-12-31, 20:54 1
bakus1233 napisał/a:

Jaki jest cel zamazywania tablic samochodu? Czy to są jakieś dane prywatne? przez to nie wiem czy to czarne bmw jest 520i czy 540i



Na zdjęciu jest 520i. Pojedyncza rura wydechowa wychodziła w standardzie w trójkach i w piątkach z 2.0 R6. Jak się przyjrzysz to widać ogonek od 2. Jakiś tam łepek nie ma racji co do zderzaka. W zwykłej wersji bez m-pakietu taki zderzak mógł być w każdej wersji silnikowej. Zresztą nawet w m-pakiecie jest taki sam tylko ma dyfuzor.
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-12-31, 21:39 5
Touch_Of_Madness napisał/a:

Jak ktoś kiedyś obrazi Twoją matkę i np. powie , że to „głupia tłusta kurwa” to odepnij sobie etykietę jej syna i przestanie Cię to boleć. Znalazłeś remedium na całe zło tego świata. Brawo! Zasłużyłeś na nobla bardziej niż tokarczuk.



Wyobraź sobie, że nawet takie coś jak obraza matki nie musi cię boleć. Wiem, że trudno w to uwierzyć, bo jesteśmy zaprogramowani jak roboty aby reagować w określony sposób na słowa czy zachowania, ale to nie znaczy, że nie mamy nad tym kontroli. Ostatecznie, to Ty jesteś odpowiedzialny za to, że czujesz się obrażony. Gdyby ktoś obraził twoją matkę w języku, którego nie znasz, to nawet by cię to nie ruszyło. To idealnie pokazuje jak to działa. Słowo nie ma mocy aby cię obrazić, drugi człowiek też nie, tylko ty możesz sprawić, że będziesz czuł się obrażony. Tak to wygląda. Najczęściej, to my sami sobie dajemy wpierdol.
Brak reakcji emocjonalnej nie oznacza tego, że pozwalsz sobie na plucie w twarz. Po prostu może cię to nie ruszać, ale jednocześnie możesz komuś zamknąć buzie jeśli widzisz w tym jakiś interes, bo np dostrzegasz, że osoba, która mówi o tobie brzydko wpływa nagatywnie na twój wizerunek u innych ludzi. Brak reakcji emocjonalnej, to działanie na chłodno, dokładnie przemyślane, bez niepotrzebnego marnowania energii na oburzanie się, bo ktoś źle o mnie powiedział.
Zgłoś
Avatar
obuchov 2020-01-01, 0:36
Czy odszkodowanie wątpię, fajerwerki mają od dziesięciu do piętnastu lat terminu ważności, sprzedadzą sie za rok.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2020-01-01, 1:15
kienzler napisał/a:

Na zdjęciu jest 520i. Pojedyncza rura wydechowa wychodziła w standardzie w trójkach i w piątkach z 2.0 R6. Jak się przyjrzysz to widać ogonek od 2. Jakiś tam łepek nie ma racji co do zderzaka. W zwykłej wersji bez m-pakietu taki zderzak mógł być w każdej wersji silnikowej. Zresztą nawet w m-pakiecie jest taki sam tylko ma dyfuzor.



O ty czerstwy Parkinsonie.
Ten jakiś tam typek to ja i kurwa nie chodzi mi o jebany dyfuzor tylko o plastik na zderzaku. w wersji 4 litrowej V8 matowy pasek plastikowy wzdłuż zderzaka był kurwa dzielony a w wersji 2 litrowej leciał po całej długości bez luki pod zderzakiem.

Do tego seryjne wersje 4.0 nie miały pierdolonego dyfuzora ani podwójnej rury wydechowej.
Seryjnie z fabryki wyjeżdżały z jedną końcówką wydechu w wersji 5.40i

Jeśli zobaczysz kiedykolwiek e39 5.40i z dyfuzorem, tylną lotką albo wydechem posiadającym więcej jak jedną rurkę z tyłu to wiedz, że albo pierwszy właściciel dopłacił w chuj jakimś cudem za pakiem M w czasach kiedy nie było czegoś takiego jak pakiet M (również w mercedesie nie było wtedy "pakietów" stylizacyjnych AMG ani w audi sersji S-line) albo ktoś zaliczył dzwona i po prostu skorzystał z okazji i sobie dokupił zamiast seryjnych zderzaków zderzaki z wersji M.
Zgłoś
Avatar
krpik26458 2020-01-01, 12:30
HAL9000/2 napisał/a:

policzyli stany magazynowe i ktoś stwierdził ze na odszkodowaniu by lepiej wyszedł...



zderzak nie ma tu nic do rzeczy, taki sam występuję w 520i, 523i, 525i,528i, 530i, 535i, 540i,520d,525d,530d, można poznać po wydechu, 520i ma jedną dużą puszkę, a 540i dwie mniejsze, które lekko widać od spodu zderzaka, pewnie myślałeś o zderzaku mpakiet, ten zderzak tak samo mógł występować w każdym modelu, jeśli ktoś sobie zażyczył.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-01-01, 13:52
Budrys2000 napisał/a:

"czarne koszule wiszą Konwiktorska już się pali"



Ale o co chodzi? Jedyną wspólną cechą Bakalarskiej i Konwiktorskiej jest to, że i tu i tam są czarni. Tyle, że na Bakalarskiej czarni handlują jeansami i jakimiś koralikami, a na Konwiktorskiej chuj wie co robią.
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2020-01-01, 13:56 1
Ach, po co to powielanie plotek? To nie była hala pełna fajerwerków. To baraki/ magazyny, w których ludzie pracujący na bazarku kwiatowym robili wiązanki z kwiatów, bukiety i mieli tam magazyny przy okazji. Czasami ktoś tam mieszkał i widocznie zaprószył ogień. A fajerwerki mogli trzymać dla własnego użytku, to nie były pawilony handlowe.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-01-01, 14:18 1
Nyrewesa napisał/a:

Ach, po co to powielanie plotek? To nie była hala pełna fajerwerków. To baraki/ magazyny, w których ludzie pracujący na bazarku kwiatowym robili wiązanki z kwiatów, bukiety i mieli tam magazyny przy okazji. Czasami ktoś tam mieszkał i widocznie zaprószył ogień. A fajerwerki mogli trzymać dla własnego użytku, to nie były pawilony handlowe.



Masz rację. Jedyne co się zgadza, to te fajki i wóda. W ogóle na Bakalarskiej ciężko by było znaleźć jakąkolwiek halę. Poza tym byłem w tamtej okolicy przez większość dnia (w odległości ok. 300 m.) i nie zauważyłem jakiegoś specjalnego pokazu pirotechnicznego, tylko ten dym ze zdjęcia.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-01-01, 16:34 4
Velturek napisał/a:

O ty czerstwy Parkinsonie.
Ten jakiś tam typek to ja i kurwa nie chodzi mi o jebany dyfuzor tylko o plastik na zderzaku. w wersji 4 litrowej V8 matowy pasek plastikowy wzdłuż zderzaka był kurwa dzielony a w wersji 2 litrowej leciał po całej długości bez luki pod zderzakiem.
Do tego seryjne wersje 4.0 nie miały pierdolonego dyfuzora ani podwójnej rury wydechowej.
Seryjnie z fabryki wyjeżdżały z jedną końcówką wydechu w wersji 5.40i
Jeśli zobaczysz kiedykolwiek e39 5.40i z dyfuzorem, tylną lotką albo wydechem posiadającym więcej jak jedną rurkę z tyłu to wiedz, że albo pierwszy właściciel dopłacił w chuj jakimś cudem za pakiem M w czasach kiedy nie było czegoś takiego jak pakiet M (również w mercedesie nie było wtedy "pakietów" stylizacyjnych AMG ani w audi sersji S-line) albo ktoś zaliczył dzwona i po prostu skorzystał z okazji i sobie dokupił zamiast seryjnych zderzaków zderzaki z wersji M.



Po pierwsze idź do psychologa i popracuj nad swoim ego bo widzę, że jakakolwiek próba naruszenia Twojego majestatu spowodowała wyciek piany. Chuj mnie zasadniczo obchodzi czy plastik w 4.4 (a nie 4.0) był dzielony czy cały. Wiem natomiast, że BMW można było konfigurować jak się chciało choć na zdjęciu jest 2.0.
Zgłoś