18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
Avatar
n1ck.ee 2024-07-25, 9:05
Haha jak mimonki xd

[ Dodano: 2024-07-25, 09:08 ]
Mimonki w akcji xd
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-25, 9:39
powinien przestać filmować i sprzedać liścia jednej z drugą.
Zgłoś
Avatar
Jan_Boruta 2024-07-25, 10:24 1
Ciekawy przykład tego co już mnie zastanawiało w kontekście ubogacania kraju przybyszami z innej kultury. Pani zrozumiała dopiero jak padło hasło "bo ci jebnę". Niejednokrotnie widać na sadolu że w pewnych krajach prawo jest przestrzegane bo ludzie obawiają sie konsekwencji. Natomiast jeśli mamy przybyszy z kraju gdzie konsekwencją jest ucięcie ręki czy pobicie to nasze mandaty czy groźba więzienia nie robią na takich osobach żadnego wrażenia.
Zgłoś
Avatar
piotrek745 2024-07-25, 10:27
Tolerancja dla cygaństwa, to jest dla mnie niepojęty rak na tkance społecznej.
Zgłoś
Avatar
AdrianoItaliano 2024-07-25, 10:28
Kolorowo się robi... uśmiechnięte dziwki donalda
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2024-07-25, 10:34
O Kurwa, Wincyj, Wincyj tego kolorowego dajcie do PL
Zgłoś
Avatar
kobo7 2024-07-25, 10:36
agrus11 napisał/a:

Niedługo uśmiechnięty rząd wprowadzi zapis o "mowie nienawiści" i za coś takiego będzie grubo. Przynajmniej PIS nie rządzi XD



Ale was sowieckie ścierwa boli, że Polacy odsunęli od władzy waszą agenturę. Ale poczekajcie z tym wyciem do jesieni, Trump już teraz zaczął was rozgrywać.
Zgłoś
Avatar
keisats 2024-07-25, 10:42
Za "warszafkę" ch...j Ci na imię
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-25, 10:43
TwójCzarnyPan napisał/a:

Spadł i się rozjebał.



Dobrze, że to napisałeś, bo już prawie uwierzyłem, że na serio uważasz roSSję za wroga. No i oszczędziłeś mi szukania na twoim starym koncie, wpisów, gdzie nazywasz Polaków, rusofobami, a wydaje mi się, że mogłoby się tam coś takiego znaleźć
Zgłoś
Avatar
Długopłetwiec 2024-07-25, 10:46
Banda brudasów, ze stolicy się robi drugi berlin. Ha tfu
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-25, 10:51 1
dżonyłojlker napisał/a:

Dobrze, że to napisałeś, bo już prawie uwierzyłem, że na serio uważasz roSSję za wroga. No i oszczędziłeś mi szukania na twoim starym koncie, wpisów, gdzie nazywasz Polaków, rusofobami, a wydaje mi się, że mogłoby się tam coś takiego znaleźć


Czy warunkiem uznania Rosji za wroga jest wiara w zamach? Nie rozumiem o co ci chodzi.
Z tą rusofobią też nie rozumiem. Ja jestem rusofobem. I tak jest dobrze, dzisiaj każdy porządny człowiek powinien nim być.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-07-25, 10:53 1
banderowski karaluch kłoci się z cyganami kto ma z Polski spierdlalać xd
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-25, 11:02
TwójCzarnyPan napisał/a:

Czy warunkiem uznania Rosji za wroga jest wiara w zamach? Nie rozumiem o co ci chodzi.
Z tą rusofobią też nie rozumiem. Ja jestem rusofobem. I tak jest dobrze, dzisiaj każdy porządny człowiek powinien nim być.



Dzisiaj... ale czy byłeś nim kiedyś, gdy nasz obecny antypolski rząd się z nimi jawnie bratał?
Jest warunkiem, i nie ma to nic wspólnego z wiarą, takie są fakty. Pokazujesz tym tylko hipokryzję lewactwa, niby teraz nie lubicie rosji, ale nie możecie przyznać, że odpalili samolot, bo pisiorów nienawidzicie naprawdę.
Zgłoś
Avatar
laska - mosquito 2024-07-25, 11:13
N a filmie cyganie, a w komentarzach na cztery strony dwa pedałki się trzaskają kto bardziej ruskich nie lubi xD
Zgłoś
Avatar
chochlikhero166 2024-07-25, 11:17
kobo7 napisał/a:

Ale was sowieckie ścierwa boli, że Polacy odsunęli od władzy waszą agenturę. Ale poczekajcie z tym wyciem do jesieni, Trump już teraz zaczął was rozgrywać.



Odsunęli ruska agenturę na rzecz niemieckiej. Polactwo zawsze miało łeb do interesów. Demokracja z chuja nie jest dla Polaków, bo 80 lub nawet więcej procent to głupie chłopskie bydło, które zostało tu nawiezione z ruskich, w trakcie i po w wojnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie