18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-25, 11:37 3
dżonyłojlker napisał/a:

Dzisiaj... ale czy byłeś nim kiedyś, gdy nasz obecny antypolski rząd się z nimi jawnie bratał?
Jest warunkiem, i nie ma to nic wspólnego z wiarą, takie są fakty. Pokazujesz tym tylko hipokryzję lewactwa, niby teraz nie lubicie rosji, ale nie możecie przyznać, że odpalili samolot, bo pisiorów nienawidzicie naprawdę.


Co ty pierdolisz? Jakby się rozjebał w Norwegii albo w Portugalii to też byś podejrzewał zamach? Akurat wtedy Putin nie miał powodu tego robić, Kaczyński stał tak nisko w sondażach, że przejebałby wybory i byłoby pozamiatane. Zresztą, napisano już o tym pierdylion tekstów i po chuj to drążyć, każdy i tak wierzy w co chce.

Z Rosją nikt się nie bratał, za to był moment, że każdy na Zachodzie chciał normalizować z nią relacje, a zaczął to Obama. Wszyscy uwierzyli, że z Rosją trzeba robić interesy bo wtedy Putinowi nie opłaci się wszczynać wojen z obawy o utratę zysków, jakie robił na eksporcie surowców. Pobudka nastąpiła jak ruscy zajęli Krym. Choć nie wszędzie, Niemcy jeszcze przez 8 lat oszukowali się, że z Rosją można się dogadać.

A ja rusofobem jestem od kiedy mam jakąś polityczną świadomość, czyli od jakichś 20 lat. Kontakty z ruskimi z tamtejszej klasy średniej, jakie miałem w pracy 10 lat temu tylko mnie utwierdziły, że mam rację. To jest naród, który dorasta w nienawiści do innych i poczuciu własnej wyższości. Naród, który jak osiedlowy żul, rozumie tylko język siły. Taki, który musi od czasu do czasu dostać w ryj, bo inaczej robi się niebezpieczny dla otoczenia. Więc jak po ryju dostaje od Ukraińców, to chwała im za to. Należy im dać wszystko czego potrzebują, żeby ruski ryj obili mocno i żeby długo bolał. I jest to również w twoim interesie.
Zgłoś
Avatar
vodka81 2024-07-25, 11:40 1
Abibabe napisał/a:

Ore ore szabadaba da Amore.
Ach te ezoteryczne cyganeczki, wzięła bym się za taką z miłą chęcią



ore ore, nie swój rower biorę
szabadaba, dywan też się nada
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-25, 11:42 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Co ty pierdolisz? Jakby się rozjebał w Norwegii albo w Portugalii to też byś podejrzewał zamach? Akurat wtedy Putin nie miał powodu tego robić, Kaczyński stał tak nisko w sondażach, że przejebałby wybory i byłoby pozamiatane. Zresztą, napisano już o tym pierdylion tekstów i po chuj to drążyć, każdy i tak wierzy w co chce.
Z Rosją nikt się nie bratał, za to był moment, że każdy na Zachodzie chciał normalizować z nią relacje, a zaczął to Obama. Wszyscy uwierzyli, że z Rosją trzeba robić interesy bo wtedy Putinowi nie opłaci się wszczynać wojen z obawy o utratę zysków, jakie robił na eksporcie surowców. Pobudka nastąpiła jak ruscy zajęli Krym. Choć nie wszędzie, Niemcy jeszcze przez 8 lat oszukowali się, że z Rosją można się dogadać.
A ja rusofobem jestem od kiedy mam jakąś polityczną świadomość, czyli od jakichś 20 lat. Kontakty z ruskimi z tamtejszej klasy średniej, jakie miałem w pracy 10 lat temu tylko mnie utwierdziły, że mam rację. To jest naród, który dorasta w nienawiści do innych i poczuciu własnej wyższości. Naród, który jak osiedlowy żul, rozumie tylko język siły. Taki, który musi od czasu do czasu dostać w ryj, bo inaczej robi się niebezpieczny dla otoczenia. Więc jak po ryju dostaje od Ukraińców, to chwała im za to. Należy im dać wszystko czego potrzebują, żeby ruski ryj obili mocno i żeby długo bolał. I jest to również w twoim interesie.



Dobra dobra, nawet tego nie czytam. Tylko rosja i białoruś uważa to za wypadek, to chyba wszystko w temacie. Naciągnąłeś mnie na polityczne gadki i już jakiś pedał mnie za to od pedała wyzywa. Dziękuję, do widzenia, ostańcie z bogiem.
Zgłoś
Avatar
mazz01 2024-07-25, 11:56
Najgorsze że mi się ich typ urody podoba ...szkoda ...
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-07-25, 12:51
Niby Domki ale nawet ładne
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2024-07-25, 13:30
Cyganeria to takie nasze POlskie ciapaki... i to jest mentalnie to samo barachło. Wiem co mowie bo mnie raz okradli w srodku Wrocławia... co prawda wieczorem nie w bialy dzień... ale na ruchliwej ulicy.
Zgłoś
Avatar
lord_kilburn 2024-07-25, 15:21
Sytuacja z przed paru lat. Stoję z kumplem na światłach , przejście dla pieszych a cygan woła od każdego 2 zł. Kumpel pyk go lekko z bara, cyganek się spojrzał i woła o kase dalej . kumpel pyk drugi raz gość się patrzy i zaczyna drzeć ryja w ich języku. Zza budynku wyrwało trzech cyganów a my oczywiście między samochodami na czerwonym świetle .
Zgłoś
Avatar
zygmuntt 2024-07-25, 15:51 4
Tak powinniśmy żyć jako społeczeństwo:

Zgłoś
Avatar
yaro78 2024-07-25, 16:09
To są cyganki z Placu Zamkowego w Warszawie. Ostatnio urzędują na skrzyżowaniu Świętokrzyskiej z Nowym Światem albo właśnie w alejach Jerozolimskich. Zaczepiają turystów i przechodniów żeby im kupić coś do jedzenia, że nie chcą pieniędzy. Jak ktoś się zlituje to prowadzą go do Biedronki i ładują do koszyka co im potrzeba.: redbulle, kosmetyki, papierosy, a naiwniacy im to finansują. Znoszą torby z zakupami starym cygankom siedzącym pod filarami przy Świętokrzyskiej i po 16tej całą bandą wracają obładowani zakupami do domu. One nie są biedne, mają drogie ciuchy, buty, biżuterię, dodatki markowe. Ten cygan co śpiewał ostatnio na kładce na Wiśle i był tu z nim filmik to też z tej rodzinki. Do szkoły nie chodzą, rozmnażają się jak króliki, są poza polskim prawem bo to cyganki. Podobno pochodzenia mołdawskiego. Większość urodzona w PL.
Zgłoś
Avatar
WERFI 2024-07-25, 16:34
gdzie ten kamerzysta ma jaja, xD głos mu się łamie przy 2 cygańskich smoluchach ale obciach
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-25, 17:37 1
yaro78 napisał/a:

To są cyganki z Placu Zamkowego w Warszawie. Ostatnio urzędują na skrzyżowaniu Świętokrzyskiej z Nowym Światem albo właśnie w alejach Jerozolimskich. Zaczepiają turystów i przechodniów żeby im kupić coś do jedzenia, że nie chcą pieniędzy. Jak ktoś się zlituje to prowadzą go do Biedronki i ładują do koszyka co im potrzeba.: redbulle, kosmetyki, papierosy, a naiwniacy im to finansują. Znoszą torby z zakupami starym cygankom siedzącym pod filarami przy Świętokrzyskiej i po 16tej całą bandą wracają obładowani zakupami do domu. One nie są biedne, mają drogie ciuchy, buty, biżuterię, dodatki markowe. Ten cygan co śpiewał ostatnio na kładce na Wiśle i był tu z nim filmik to też z tej rodzinki. Do szkoły nie chodzą, rozmnażają się jak króliki, są poza polskim prawem bo to cyganki. Podobno pochodzenia mołdawskiego. Większość urodzona w PL.



Odkąd w mojej pierwszej pracy banda brudasów próbowała mnie okraść to już nie mam żadnej litości dla tego śmierdzącego tworu człowiekopodobnego
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-07-25, 17:50
RAFALALLA TRZASKOWSKA wincyj zapraszaj wincyj
Zgłoś
Avatar
ramonawielun 2024-07-25, 18:23 1
Nawet cygańskie dziecko wie, ze ukr jest gowno wart
Zgłoś
Avatar
Radian1 2024-07-25, 19:22 1
kumaktoplaz napisał/a:

I gdzie ci nasi patrioci od kotwic i różańców?! Pupcie ptaszkami czyszczą zamiast ciapatych wybielać!



To najjaskrawszy przykład tego jak mocno można oddzielać teorię od praktyki.

Ostatnio posłuchałem sobie takiej jednej starej kapeli co zowie się Legion. Ile tam tekstów o wielkiej Polsce, ile patriotycznych nawoływań, ile górnolotnych haseł.
"(...) W nas wiara, siła; i natchnienie!
Szeregi rosną; nasze wciąż!
Niesiemy Polsce odrodzenie!
My, nowe pokolenie!(...)"

i co? i chujsko...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-25, 19:36
WERFI napisał/a:

gdzie ten kamerzysta ma jaja, xD głos mu się łamie przy 2 cygańskich smoluchach ale obciach



Banderowcy są mocni tylko w grupie i tylko do dzieci. Tu banderowiec był jeden, a dzieci miały przewagę liczebną
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie