18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Avatar
Abibabe 2024-07-25, 20:16
BigLebovsky napisał/a:

No i proy. Tu się kurwa na cyganki napalasz,a jeden temat wyżej śloñska gōdka ci wadziła. Ty szmaciarzu pierdolony. Ha tfu na ciebie , twoją matkę kurwę i ojca cygana.



Z tego co pamiętam to biedne cyganeczki razem z Polkami i Żydówkami były w Dachau gwałcone i mordowane przez takich oprawców co szprechały tak jak Ty. Wspominasz czasem dziadka Swojego, mordercę i gwałciciela niewinnych (a może i pedofila bo i dzieci też tam się zdarzały).
Wiem że plujesz na moich przodków tak jak robił to Twój dziadek, bo mój był więźniem w Dachau i wspominał o pseudo Niemcach ze Śląska w mundurach co maltretowali niewinne kobiety i dzieci swoimi małymi "ciulami".
Wolę tabor cygański bo swoich szanują, może po zwierzęcemu ale zdradzać nie potrafią.
A na Śląsk jak tylko weszła armia niemiecka to połowa(nie wszyscy, w każdym gównie znajdzie się zdrowa kukurydza tudzież diament- patrz. Henryk Sławik🤩 ) z waszych dziadków klękneła do pały okupanta I beczało "ich bin deutscher".
Zgłoś
Avatar
amk2481 2024-07-25, 20:42
Brudasy jebane.
Zgłoś
Avatar
mdxfoto 2024-07-25, 20:53
Nosz kurwa, ułożyłbym w busie jak śledzie, wywiózł do lasu i napierdalał po piętach każdą przez trzy godziny metalowym, cienkim prętem..
Zgłoś
Avatar
Ghost1991 2024-07-25, 20:54
no i bardzo dobrze, niech spierdalają, trzeba robić porządek w tym kraju, nie ważne polak czy ukrainiec, jazda z nimi
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-07-25, 21:03
zygmuntt napisał/a:

Tak powinniśmy żyć jako społeczeństwo:



Piękne, dziękuję 😘
Zgłoś
Avatar
Bleezforme 2024-07-25, 21:56 1
Ore ore , nie swój rower biorę. Szabadaba dywan też się nada.
Zgłoś
Avatar
jebanekurwyjebac 2024-07-25, 22:09
niech spierdalaja!!
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-07-25, 22:43
BigLebovsky napisał/a:

Tylko potwierdzasz moją poprzednią tezę śmieciu cygański. Jesteś ignorantem i debilem. Ale nie martw się -to często idzie w parze. Jebać twoją matkę kurwę i ojca cygana.



I jak tu Cię nie polubić.
Ja się tego nie wypieram, wręcz potwierdzam i obnosze to z dumą na pełnej piersi że mam mieszane korzenie.
Ale Polskie.
A tu u Ciebie bez zmian niemieckim mięsnym wurstem triumfu szowinizmu zapchane jest od pokoleń Twoje gardło. A Ty to tak gładko łykasz.
A i tak na koniec tylko lizać ich podeszwy będziesz bo nikt nawet z odrobiną litości na Ciebie nie spojrzy.
Amen
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-07-26, 1:31 1
Wyczułem strach w jego głosie.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-07-26, 5:22
Abibabe napisał/a:

I jak tu Cię nie polubić.
Ja się tego nie wypieram, wręcz potwierdzam i obnosze to z dumą na pełnej piersi że mam mieszane korzenie.
Ale Polskie.
A tu u Ciebie bez zmian niemieckim mięsnym wurstem triumfu szowinizmu zapchane jest od pokoleń Twoje gardło. A Ty to tak gładko łykasz.
A i tak na koniec tylko lizać ich podeszwy będziesz bo nikt nawet z odrobiną litości na Ciebie nie spojrzy.
Amen



Nie myl romskie z polskie. I przymiotniki piszemy małą literą WIELKOPOLAKU mieszańcu romski.
Zgłoś
Avatar
ScornNoob 2024-07-26, 6:34 1
PiotrusCinek88 napisał/a:

Cygany vs Upadliniec



Upadliniec a ci żarcie wozi.
Pewien mędrzec kiedyś rzekł: "Nie wkurwiaj ludzi co mają doczynienia z twoim jedzeniem."
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-07-26, 11:47 1
Caanonierka napisał/a:

Odkąd Rosja się wzięła za upainę-przestała być moim "najgorszym wrogiem".. 😁A wiecie wy,gołąbeczki ZAJĘTE DUPERELAMI-że Polska już wysłała 3 tysiące polskich żołnierzy na upaiński front? 😡 Wysłąła ich NA PEWNĄ ŚMIERĆ,bo tak wygląda wojna dronowa-podgląd jako tematy-zaraz w najwyższym akapicie! PYTAŁ SIĘ ktoś Polaków czy chcą konać za upainę,jako rąbanka na upaińskim polu?😡



hahahhahahahhaha o ja cie pierdole Albo jesteś upośledzona czego nie wykluczam i bierzesz sobie jakieś informacje z pizdy albo onuca innej opcji nie widzę

[ Dodano 2024-07-26, 12:02 ]
Co do tego obrazka coś wrzuciła tak mi się przypomniało jak ruski departament czy chuj wie kto podawał liczby zniszczonych chyba Bradleyów i zniszczyli ich więcej niż w ogóle Ukraina dostała więc informacje podawane przez kacapów są chuja warte ;p

[ Dodano 2024-07-26, 12:04 ]
A i jakoś nie dawno kacapy w końcu jakimś cudem złapali polaka choć właśnie ponoć ginie ich tam tysiące w tym problem że ten "polak" coś strasznie chujowo mówił po Polsku
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-07-26, 15:22
pazuzu napisał/a:

Jak widzę że ktoś pisze "uśmiechnięte państwo" to wiadomo że pisowski półmózg albo widz republiki tylko oni sobie wymyśli jakis slogan z dupy i wszędzie go powtarzają 🙂



takich niedojd, jak Ci którzy glosują na koalicje i tuska, to jeszcze w tym kraju nie bylo.

po tym jak wyglądały rządy tuska, po tym jak typ kłamie, mowi jedno w tv a podpisuje pakt migracyjny, to trzeba mieć nie pokolei w głowie zeby nie wejść w internet i sprawdzic jak głosują lewaki i PO w EU a potem jeszcze mowić że wina PiSu, takich debili to jeszcze Polska nie miala.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-26, 16:25
zipi napisał/a:

takich niedojd, jak Ci którzy glosują na koalicje i tuska, to jeszcze w tym kraju nie bylo.
po tym jak wyglądały rządy tuska, po tym jak typ kłamie, mowi jedno w tv a podpisuje pakt migracyjny, to trzeba mieć nie pokolei w głowie zeby nie wejść w internet i sprawdzic jak głosują lewaki i PO w EU a potem jeszcze mowić że wina PiSu, takich debili to jeszcze Polska nie miala.



O czym ty dzieciaku mówisz, teraz nie ma tygodnia żeby nie wychodziła jakaś afera z pis jak dymali podatników na kasę a ty ich bronisz. idź wróć do swojej tv republika

Zgłoś
Avatar
zipi 2024-07-26, 17:35 1
pazuzu napisał/a:

O czym ty dzieciaku mówisz, teraz nie ma tygodnia żeby nie wychodziła jakaś afera z pis jak dymali podatników na kasę a ty ich bronisz. idź wróć do swojej tv republika



no niedojda totallna, zamiast isć wygoglować i zobaczyć czy serio tusek przyjął ten pakt to atakuje ze ogladam republike chociąz w zyciu tego nie ogladałem xD typowy wyborrca tuska i KO
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie