18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
wernetto 2013-10-17, 15:43 27
SolarisN1 napisał/a:



Ale ja jestem z Warszawy dziecino. Skąd wziąć słoik!? Od Twojej matki?



To nie Wrocław czy Kraków żeby się chwalić. Ja bym się wstydził na twoim miejscu. Tam jak przyjedziesz i rzucisz kamieniem to trafisz kurwę albo złodzieja.
Zgłoś
Avatar
sacrifice 2013-10-17, 15:46
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Parzo 2013-10-17, 15:56 3
Wiecie dlaczego najczęściej warszawiacy mają pęcherze? Bo buty z miasta, nogi ze wsi Warszawa może naskoczyć Trójmieście, ostatnio warszawiaczki płakały czemu w Trójmieście jest więcej lepszych aut niż u nich. To było dopiero śmieszne, żeby płakać z takiego powodu.
.
.
.
.
.
.
Ból dupy warszawiaczków czas zacząć.
Zgłoś
Avatar
MdF 2013-10-17, 16:16 1
Warszafski ból dupy
Zgłoś
Avatar
pastazkota 2013-10-17, 16:16 3
@up

"... naskoczyć Trójmiastu" barania łąko!
Zgłoś
Avatar
RB28DET 2013-10-17, 16:18
Powinno być " Pojechałem wczoraj do Warszawy ... i już tam zostałem "
Zgłoś
Avatar
bebzal 2013-10-17, 16:23 2
@parzo he chyba paziu mniejsza skąd ty się urwałeś polaczku że twoją wartością społeczną jest posiadanie samochodu ty anty Polska kurwo ee??? widać że kolejny plebs w dodatku kundel z gwałtu litewskiego!
Zgłoś
Avatar
jacek44 2013-10-17, 16:30 6
sacrifice napisał/a:



Spi***aj do kuchni a nie się mądrzysz .

A cała reszta, tak jak ten łoś nade mną pewnie ma ból dupy, że ich miasteczka i inne wsie są utrzymywane właśnie z dochodu i obrotów Warszawy. Dziękuję, end of story.



Hahahaha, a co ty kurwa masz takiego w tej warszawie, że niby utrzymujesz całe państwo z tego? Rozjebałeś mnie Jesteś typowym przykładem tego, że wieśniakiem można być nawet pochodząc z największego miasta w kraju!
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2013-10-17, 16:36 2
Parzo napisał/a:


Ból dupy warszawiaczków czas zacząć.



Ból dupy warszaFki czas zacząć, bo rodowity warszawiak wstydzi się za takie osoby.
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-10-17, 17:28 7
Cytat:

Z cyklu "nabijam się z Warszawy, bo w mojej wsi nie ma metra"?


Najlepiej gardzić małomiasteczkowym życiem. Prawda jest taka, że Warszawa to parodia innych światowych stolic, a ludzie zachłystują się jakby co najmniej do Nowego Jorku trafili.
Zgłoś
Avatar
qulanogilewej 2013-10-17, 17:39 1
jacy wy wszyscy światowi jesteście ;D

kochajmy się jacy jesteśmy, a nie że tego nie bo Rus,
a tego też nie bo z Sosnowca, a tego też nie lubie bo sąsiad... pierdolca można dostać w Polsce ludziska !!!!!! miłość bliźniego, to to czego nam brakuje !
Zgłoś
Avatar
Bobek99 2013-10-17, 17:56 1
Niektórych widzę boli, że w Warszawie byli tylko na wycieczkach szkolnych i u cioci Jadzi na imieninach
Zgłoś
Avatar
habumbabum 2013-10-17, 18:09 1
Mnie nie boli, bo widziałam co najmniej dwa większe i ładniejsze miasta niż Warszawa, ale jak ktoś nigdy nie widział miasta na poziomie to się Warszawą podnieca, jakby było czym. Mnie to już nawet się mój Poznań bardziej podoba i nie sądzę, żeby był on "utrzymywany z obrotów Warszawy", lol. Za żadne kurwa pieniądze nie chciałabym w tej buraklandii mieszkać.
Zgłoś
Avatar
Taumantis 2013-10-17, 18:10 1
jacek44 napisał/a:



Hahahaha, a co ty kurwa masz takiego w tej warszawie, że niby utrzymujesz całe państwo z tego? Rozjebałeś mnie Jesteś typowym przykładem tego, że wieśniakiem można być nawet pochodząc z największego miasta w kraju!



przykro mi ale akurat z utrzymywaniem przez Warszawę miał rację. To się nazywa janosikowe, i Warszawa ma największe Nie jestem warszawiakiem, nie przepadam za nimi, ale jestem z pomorza zachodniego. Miejsca, gdzie język jest najbardziej ojczysty, gdzie niemiecki kapitał pompuje naszą gospodarkę, i gdzie niemieckie firmy płacą naszym pracownikom. Warszawa przy tym to zwykła zabudowana wieś i banda turystów, która w centrum Szczecina szuka morza z ręcznikami i w japonkach Pomorze i Zachodniopomorskie ma tak głęboko w dupie naszą stolice, że strach pytać. To w ogóle nie powinna być stolica... brzydkie to... straszne... Nie to co Kraków... Gdańsk... Wrocław.. A nawet w/w Szczecin
Zgłoś
Avatar
Menstruacja92 2013-10-17, 19:55 2
UP@ Zróbmy stolice w Krakowie ! i Załóżmy państwową fabrykę maczet
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie