18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2012-03-04, 8:44 3
A mówią, że to Krakowianie są zamkniętą grupą. Warszafffka mi śmierdzi. Kraków i Wrocław - dwa najpiękniejsze miasta Polski.
Zgłoś
Avatar
szpica 2012-03-04, 10:04 4
01:13 - Jarmark chujów
Zgłoś
Avatar
bebe_nuss 2012-03-04, 11:22 2
Rzygać mi się chce jak to oglądam
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-03-04, 13:17
@tds1974 a byłeś ty kiedyś na jakiejś imprezie w innej części kraju?
Warszawiacy od morza do Tatr są bici. Nie za to, że są z Wawy, a za to, że zachowują się jakby byli naj...
A co Wy w tej Warszawce macie takiego? Metro? Nawet w Rumunii mają lepsze.
Oczywiście nie każdy mieszkający w wawie to krawaciarz. Bo nie każdy to warszawiak
Taka mala rada dla warszawiaków. Nie obnoście się z tym, bo może Wam to na zdrowie nie wyjść. Szczególnie na śląsku.
Zgłoś
Avatar
PaniczDrozder 2012-03-04, 14:25 4
Myślę, że nawet nigdy nie byliście w Warszawie bo za pensję świniopasa raczej nie kupicie sobie biletu PKP, ani wystarczająco dobrych butów, aby dojść do stolicy na piechotę. Ja waszych wsi nie oceniam i dodam tylko, że większkość ludzi mieszkających w Warszawie to wasi konfraterzy z chlewa, którzy tworzą publiczną opinie krzywdzącą nas warszawiaków, głównie z zazdrości i zawiści. Pozdrawiam prawdziwych Polaków, którzy na pochodzenie leją ciepłym moczem.
P.S Hipokrytą nie jestem, napisałem w ten sposób, bo główna funkcja waszych wieśniackich łbów to chlanie pryty truskawkowej pod sklepem.
Zgłoś
Avatar
mateelv 2012-03-04, 14:27
co tam warszawa. ŁÓDŹ KURRRWA!
Zgłoś
Avatar
Haters_gonna_hate 2012-03-04, 14:28
Podłożyć lepszy podkład muzyczny przyspieszyć wypowiedz i można by powiedzieć że pierwszy Hip-hopowy kawałek komunistyczny.
Zgłoś
Avatar
HejterSadola 2012-03-04, 14:33 3
PaniczDrozder napisał/a:

Myślę, że nawet nigdy nie byliście w Warszawie bo za pensję świniopasa raczej nie kupicie sobie biletu PKP, ani wystarczająco dobrych butów, aby dojść do stolicy na piechotę. Ja waszych wsi nie oceniam i dodam tylko, że większkość ludzi mieszkających w Warszawie to wasi konfraterzy z chlewa, którzy tworzą publiczną opinie krzywdzącą nas Warszawiaków, głównie z zazdrości i zawiści. Pozdrawiam prawdziwych Polaków, którzy na pochodzenie leją ciepłym moczem.
P.S Hipokrytą nie jestem, napisałem w ten sposób, bo główna funkcja waszych wieśniackich łbów to chlanie pryty truskawkowej pod sklepem.



W jak największym stopniu zgadzam się z kolegą, mogę dodać jeszcze że mieszkałem w wielu innych miastach jak wawa i nastawienie ludzi do mnie było zawsze inne po odpowiedzi skąd jestem... a nie po moim zachowaniu.
Założę się że pewnie ani jeden z tych pierdoloących na Warszawę nie spotkał ani razu rodowitego warszawiaka
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-03-04, 14:57 1
Ja jebie ale mają kompleksy... Chuj ze nie ma nic w sklepach i tak jesteśmy zajebiści.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-03-04, 15:44 7
Od urodzenia przez 19 lat mieszkałem na wsi na Mazurach. Przez te wszystkie lata "Warszawiacy" byli mi znani przede wszystkim z działek letniskowych i pola namiotowego. Całe lato obnosili się tym, że mieszkają w Warszawie i co to nie oni. Zachowywali się jak bydło, pili, niszczyli śmietniki, przystanki, hałasowali całe noce i wyzywali po pijaku mieszkańców, łażąc bez celu wszędzie i zawsze. Co roku była stała grupa osób, które tak właśnie się zachowywały. W dzieciństwie, gdy jeszcze im nie odbiło, nawet się z nimi kolegowałem. Wiedziałem, że są z Ząbek, Wołomina, Żyrardowa, Mszczonowa i innych dzielnic Warszawy. Tak, właśnie tak mówili. A ja, dzieciak ze wsi oddalonej od Warszawy o 200km - skąd miałem wiedzieć, że to nie są dzielnice stolicy?

Dużo, dużo później wpadłem do Warszawy do znajomego na Sylwestra i tak się zasiedziałem, że już tu zostałem. Mieszkam tu do dziś. I co się dowiaduję? Że Ci ludzie o których napisałem wyżej, to wcale nie Warszawiacy, tylko ludzie z podwarszawskich wiosek. Zwiedziłem więc te wszystkie Wołominy, Ząbki, Pruszkowa i inne miejscowości. Nie chcę nikogo obrażać bo nie mam tego na celu - ale są to niewielkie miasteczka i wsie, jakich pełno z dala od miast. I to właśnie mieszkańcy tych malutkich miejscowości, mający kompleks mieszkających blisko Warszawy ale nie w niej - są tacy pojebani, chamscy i udają Warszawiaków.

Do dziś ta sytuacja potwierdza się na ulicach - wierzcie lub nie. Jeśli ktoś z Was przejeżdża choćby przez Warszawę samochodem, to zwróćcie uwagę nie tylko na chamskich kierowców, ale i na ich rejestracje. Ja z doświadczenia powiem Wam - warszawskie rejestracje takie jak WA, WF, WB, WN czy WY zachowują się w zdecydowanej większości na drodze normalnie, bez szaleństw i chamstwa. I nagle przed maskę wpierdala się WWL, WPR albo inny WGR. To nie są warszawskie rejestracje. I to nie są warszawiacy.

To wieśniactwo spod Warszawy (na pewno nie tylko) pracuje na tak piękną opinię stolicy naszego kraju. Tyle ode mnie - jeśli uraziłem jakiegoś porządnego mieszkańca którejkolwiek z wymienionych miejscowości - przepraszam, nie mówiłem o Tobie. Ale zapewne Ty wiesz, kogo miałem na myśli
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-04, 15:45
Cytat:

Od urodzenia przez 19 lat mieszkałem na wsi na Mazurach.



Hehe, może dannysia znasz.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-03-04, 16:19
Niеbieski napisał/a:



Hehe, może dannysia znasz.



Nie poznałem go osobiście, ale rozmawiałem z nim na ten temat
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-03-04, 17:32
ech słoiki, słoiki...

czytając te wszystkie komentarze odnoszę wrażenie, że najwięcej do powiedzenia mają wieśniaczki które warszawę znają jedynie z pocztówek

czemu żaden nie ma odwagi napisać skąd pochodzi hę? to nie warszawiacy mają kompleksy, to wy je macie co gołym okiem widać po w/w wpisach... żałosne psy bez rodowodu.

ech słoiki, słoiki...
Zgłoś
Avatar
tds1974 2012-03-04, 18:13 1
@tds1974 a byłeś ty kiedyś na jakiejś imprezie w innej części kraju?
Warszawiacy od morza do Tatr są bici. Nie za to, że są z Wawy, a za to, że zachowują się jakby byli naj...


Stary, ja uwielbiam Kraków, znakomicie się bawiłem w Lublinie czy na Dolnym Śląsku, gdzie mam masę znajomków. Studiowałem w Poznaniu. Z moich ust nigdy nie padła krytyka jakiegoś miasta. Bo i po co. Każde miasto ma swoje dobre i złe strony, ciekawszych i mniej ciekawszych ludzi. Zajebisty jest bar Popularny w Krakowie na przykład (choć muszę stwierdzić, że ostatni raz byłem tam ze 3 lata temu, ze względu na dziecko). Natomiast jestem z Warszawy i kocham to miasto. Znam też bubków, który mieszkają pod Warszawą, natomiast gdy pada pytanie "skąd jesteś", to od razu "z Warszawy" lub "znam Wojewódzkiego i Dodę". Czysty Pewex. Nikt nie każe komuś kochać stolicy. Ale nie dziw się, że jest ktoś, kto broni swojego miasta,

Warszawiacy od morza do Tatr są bici

Powtórz to w Trójkącie Bermudzkim cwaniaku.

Taka mala rada dla warszawiaków. Nie obnoście się z tym, bo może Wam to na zdrowie nie wyjść. Szczególnie na śląsku.


Hehehe... żartowniś z ciebie... Notabene Krakowa, który znam i bardzo lubię: nikt z prawdziwych warszawiaków nie pozwoliłby, by mu Angol szczał na jego Stare Miasto, a widziałem to wielokrotnie pod Sukiennicami. Ale zapomniałem, że to Warszawa jest be...
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2012-03-04, 20:17
huj że na tym filmiku Warszawa wygląda jak z Half Life'a . . .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie