18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Hippo 2012-03-19, 21:37 1
Sezon na warzywa oficjalnie otwarty...
Zgłoś
Avatar
CezaryS 2012-03-19, 21:51
przekroczył prędkośc chyba
Zgłoś
Avatar
radziuxd 2012-03-19, 21:56
Inspirowany podobnym filmikiem z Rosji

PS. Podobno w Warszafce wysprzedawali stare Ikarusy, a tu co!
Zgłoś
Avatar
fij0lek 2012-03-19, 22:05
I nagle jakiś debil otwiera drzwi.... i hyc o podloge.
Zgłoś
Avatar
zuzahofner 2012-03-19, 22:11
szwagier pierdolony na kosiarce ale bym mu zajebał mmmmmmm
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-03-19, 22:25
malpigaj80 napisał/a:

jak mi by ktoś otworzył tak drzwi to dobry wpierdol nabrał by nowego znaczenia .


Ciekawe po jakim czasie: miesiącu, dwóch, a może poszedłbyś do piachu... a ja kupiłbym na szrocie całe drzwi z szybą elektrycznie otwieraną i tapicerką za 50zł.
Zgłoś
Avatar
sosik 2012-03-19, 22:36
Kurde, przez przypadek dałem piwo, bo zobaczyłem sam początek, ale dopiero na końcu okazuje się jakim frajerem i prostakiem jest ten "rajdowiec" I jak tu kurwa lubić tych baranów :/
Zgłoś
Avatar
yonderbrack 2012-03-19, 22:49
Gość na moto ma benzynę we krwi, ale oleju w głowie to brak od urodzenia widocznie;/

Lewa w górze!
Zgłoś
Avatar
herbatka69 2012-03-19, 23:05
Drzwi otworzyć takiemu i.. byłby filmik na sadola
Zgłoś
Avatar
omicronns 2012-03-19, 23:10
Żaden motocyklista, który "lubi zapierdalać", a później rozpisuje się nt. tego jak ci bez kasków psują im opinie(bo to ma chuj do rzeczy) nie zasługuje na szacunek. Prawda jest taka, że gówno kogo obchodzi czy ktoś kask zakłada czy nie, najwyżej on się rozjebie na drzewie. Problemem jest to że może rozjebać się na normalnym motocykliście, samochodzie lub przechodniu. Nie ma czegoś takiego jak "bezpieczne lawirowanie między puchami".
Zgłoś
Avatar
Kaciaj 2012-03-19, 23:54 4
a jak się fajnie czyta wasze komenty.
Na początku teksty typowo sadolowe, potem ekipa się rozkręca i rzucają mięsem, obrażając kierowcę/wszystkich motocyklistów, potem zmiana tematu i jedziemy po mieście w którym to było nagrywane. Następnie znajdują się osoby z CSI:Sadol i twierdzą że to fake.
Zgłoś
Avatar
jeloo 2012-03-20, 0:00 1
On nie zasługuje na miano motocyklisty:
- Motocyklista nie zapierdala w korku.
- Motocyklista nie stwarza zagrożenia dla innych.
- Motocyklista nie uważa się za świętą krowę, i nie wymusza na innych ustąpienia. Czyli tak jak ten pogania skuterzystę, i przykręca silnik jak ktoś nie chce ustąpić. A w skrajnych przypadkach używa kurew. A wszystko to w jednym krótkim filmiku.
- Motocyklista nie jeździ, ani tym bardziej nie zapierdala w stroju plażowicza. Dla mnie minimum to kurtka, rękawice, buty. O kasku nie wspominając. Nawet jak jeżdżę skuterem brata, to to zakładam, bo szkoda skóry na asfalt. I nawet jak wyjeżdżam na 5 minut po bułki, bo wolę 5 minut się ubierać, niż być kilka godzin zdrapywanym z asfaltu.
- Nie każdy kto zajebiście jeździ może nosić miano motocyklisty. Wszystko zależy w jaki sposób to wykorzystuje.

Dla napinaczy, jeżdżę Suzuki GSX650f. (A poprzednio GS500, CBF600, CBR600).

Lewa w górę.
Zgłoś
Avatar
tmmy 2012-03-20, 0:26
A pozniej ktos drzwi otworzy w osobowym i polata sobie cwaniak. Widzialem raz taka akcje na zywo - ladnie to nie wygladalo. Pozdrawiam szanujacych sie wzajemnie wszystkich uczestnikow ruchu drogowego!
Zgłoś
Avatar
showexon 2012-03-20, 0:45
Dwie sprawy, rowerem można spokojnie sobie przejechać, po prawej stronie na bank jest ścieżka dla rowerów.
Druga sprawa, sezon na młotocyklistów rozpoczęty, znowu zacznie się szukanie takiego w lusterku. W tym roku, ściągnę Was jeszcze więcej.
Zgłoś
Avatar
danielzp 2012-03-20, 1:15
Tak mi się przypomniało!!
miesznie popatrzyć na rodaka a tu goście tak wymiatają!!

youtube.com/watch?v=sVnCFn4lLjs
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie