18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-08-09, 18:27 64
Wygląda jak pedalska ustawka z tiktoka.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-08-09, 18:41 21
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Wygląda jak pedalska ustawka z tiktoka.


Bo to jest pedalska ustawka z pizdoka. Pedalska i chujowo zrobiona, ale w sumie zrobiona przez czarnucha i jakiegoś ciapaka, więc czego więcej się spodziewać?
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-08-09, 18:43 1
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Wygląda jak pedalska ustawka z tiktoka.



Pewnie tak jest, niemniej jednak dożyliśmy takich czasów, że nawet taka ustawiona propaganda przysługująca się ogółowi społeczeństwa, może zrobić coś dobrego. Druga strona stosuje te techniki już od dekad, z wyłączną szkodą dla społeczeństwa więc taka przeciwwaga to miła odmiana, tym bardziej gdy udział w niej biorą obie wrogie strony.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-09, 18:46 3
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Bo to jest pedalska ustawka z pizdoka. Pedalska i chujowo zrobiona, ale w sumie zrobiona przez czarnucha i jakiegoś ciapaka, więc czego więcej się spodziewać?



Każdy może dać się zrobić w Stonogę
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-08-09, 18:48 3
Bul_od_bytu napisał/a:

Każdy może dać się zrobić w Stonogę


Wiem, też mi się zdarzało i to nierzadko Komentarz dotyczy materiału i jest neutralny w stosunku do Autora
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-09, 18:48 9
Kik tok jest dla niedojebów umysłowych kurwa. Idioci kręcą głupoty a jeszcze więksi się tym podniecają. Kurwa koniec świata. @siriuz nagrywasz z Białorusi jak z Szmidtowi ziemniaki kopiecie?
Zgłoś
Avatar
Kamaellos 2024-08-09, 20:15 3
ja chciałem zjechać na dół i klikło mi się piwo za to gówno. Odwołuje to.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-08-09, 20:48 1
To jest prawdziwe jak moje życie towarzyskie/.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-09, 22:51 1
xv89 napisał/a:

Pewnie tak jest, niemniej jednak dożyliśmy takich czasów, że nawet taka ustawiona propaganda przysługująca się ogółowi społeczeństwa, może zrobić coś dobrego. Druga strona stosuje te techniki już od dekad, z wyłączną szkodą dla społeczeństwa więc taka przeciwwaga to miła odmiana, tym bardziej gdy udział w niej biorą obie wrogie strony.



Kurwa, jaki strumień świadomości.. 😂
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-09, 23:01 3
Lobo24 napisał/a:

To jest prawdziwe jak moje życie towarzyskie/.



Ty masz chociaż psa.
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-08-09, 23:16 1
Cygany na pierścionki z Tombaku tak robią .. ciapak i Cygan do Raju ...
Zgłoś
Avatar
hardowski 2024-08-10, 14:20 1
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Bo to jest pedalska ustawka z pizdoka. Pedalska i chujowo zrobiona, ale w sumie zrobiona przez czarnucha i jakiegoś ciapaka, więc czego więcej się spodziewać?



Ale przynajmniej czarny nie wstydzi się swoich korzeni i tradycji (czyt. łachmaniarstwa i złodziejstwa)
Zgłoś