18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12

Ankieta: Meczety w Polsce

Tak, nie mam nic przeciwko
10%
 10%  [ 7 ]
Nie, stanowczo nie
7%
 7%  [ 5 ]
Niech wypierdalają !
31%
 31%  [ 21 ]
Niech cały brud z Europy wróci tam gdzie jego miejsce
51%
 51%  [ 35 ]

Oddanych głosów: 68
Ankieta zakończona: 26 września 2010, 20:12













Cały program Warto rozmawiać . Program dotyczy protestu mieszkańców Warszawy przeciwko budowie 6 meczetu w Polsce .
i tu pojawia się moje pytanie Co wy myślicie o tym ?

i
Zgłoś
Avatar
Gonzo18 2010-09-20, 23:03
Niewinnie zbudują jeden meczet, potem kolejny i kolejny. Zanim się obejrzymy będzięmy mieli prawo koraniczne w państwie
Zgłoś
Avatar
myownspace 2010-09-20, 23:41
GTFO !!!!!!!!!!!!!!

i nie to żebym byłam nie tolerancyjna czarnuchów uwielbiam na ten przykład.

Ale tych zwyroli powinno się odrazu gazować za podejście do kobiet.
Mnie za moje lekkie poglądy pewnie odrazu by ukamieniowali... albo cos w ten deseń załącza mi sie naturalny mechanizm obronny
Zgłoś
Avatar
Apollo 2010-09-21, 0:11
Trzeba zdusić islam w Polsce już w zarodku - dać Arabom palec to wezmą całą rękę a później oby się nie okazało, że mądry Polak po szkodzie, jak nas będą podpalać jak we Francji...
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2010-09-21, 0:18
@D34Dinho w Izraelu jest judaizm a nie islam kurwa co za debil...

myownspace napisał/a:

czarnuchów uwielbiam na ten przykład.

kobiety lubia duze i czarne


a co do tematu... z muzulmanami jest jak z pedalami i policja: niech sobie beda ale niech nie wpierdalaja mi sie w zycie. tyle.
Zgłoś
Avatar
M................n 2010-09-21, 14:47
Europa to i tak syf.
Zgłoś
Avatar
R................s 2010-09-21, 14:53 1
kpina! ja rozumiem niech sobie zrobia miejsce na modly gdzies u siebie w domu czy cos, ale takie wielkie skurwysynstwo to sie pytam na chuj ma tu stac??? Zobaczcie co sie dzieje w Paryzu! czy chcemy miec u nas to sammo?? niech se buduja meczety u siebie!! U nas to by sie nawet przydalo kilka kosciolow zburzyc a nie meczetow dostawiac
Zgłoś
Avatar
Popielniczka 2010-09-22, 21:30
NIE meczetom w Polsce , ja nie mogę mieć kościoła u nich, to oni meczetu u mnie!
NIE panu (hamu?) Pospieszalskiemu, tendencyjnemu pajacowi
NIE oglądaniu całego programu bo mi się nie chce słuchać tego pajaca i jego głupich pytań
Zgłoś
Avatar
lati 2010-10-23, 23:55
tak, zdecydowanie powinni wypierdalać tam skąd ich przyniosło.
Zgłoś
Avatar
ivans 2010-11-01, 19:00
Kiedy budowali meczety , milczałem - mamy przecież wolnosc wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych ,
milczałem mamy przecież wolnośc słowa. Kiedy uzyskali większosc w parlamencie , milczałem - mamy przecież
demokracja. Kiedy wprowadzili w państwie prawo koraniczne a moja żona została ukamieniowana za brak chusty na głowie
,milczałem - juz nie wolno było krzyczec.
Zgłoś
Avatar
czereza 2011-04-10, 10:38 1
Ku**a mać!!! wypowiedzi tych muzumańskich kretynów w tym materiale utwierdziły mnie w tym przekonaniu: NIE DLA MECZETÓW, ISLAMU, KORANU i DLA WSZYSTKICH IDIOTÓW W TO WIERZĄCYCH!!!!!!!!!!!!! Wracać do siebie smroby... byłem w Francji, Holandii, Belgi i niemczech. wszędzie mieszkałem troche czasu i pracowałem i na prawde wiele widziałem... LUDZIE!!!! nie pozwólcie im z naszego pięknego kraju zrobić tego samego gówna jak tam...
Zgłoś