18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12

Ankieta: Meczety w Polsce

Tak, nie mam nic przeciwko
10%
 10%  [ 7 ]
Nie, stanowczo nie
7%
 7%  [ 5 ]
Niech wypierdalają !
31%
 31%  [ 21 ]
Niech cały brud z Europy wróci tam gdzie jego miejsce
51%
 51%  [ 35 ]

Oddanych głosów: 68
Ankieta zakończona: 26 września 2010, 20:12













Cały program Warto rozmawiać . Program dotyczy protestu mieszkańców Warszawy przeciwko budowie 6 meczetu w Polsce .
i tu pojawia się moje pytanie Co wy myślicie o tym ?

i
Zgłoś
Avatar
ttt666 2010-09-19, 16:46 91
moim skromnym zdaniem brudasy wypierdalać!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
trauma 2010-09-19, 17:52 17
Ekscentryczny napisał/a:

Co wy myślicie o tym ?



Sądzę, że za długie i nie chce mi się oglądać. A Araby niech spierdalają.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-09-19, 18:24 6
trauma napisał/a:



Sądzę, że za długie i nie chce mi się oglądać. A Araby niech spierdalają.



spodziewałem się tego niestety , zerowe zainteresowanie .

A jeżeli nie zareagujemy teraz to ten pierdolony brud zrobi to samo co we francji czy zaczyna robić w niemczech
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-09-19, 19:07 6
Niestety ale muzułmanie przedstawieni w materiale są mało wiarygodni. Najpierw mówią jedno, potem sami sobie zaprzeczają. Nie mówią nic o tym co jest niewygodne, chociażby o traktowaniu kobiet w krajach arabskich (niektórym kobietom by się to przydało, ale bądźmy tolerancyjni).

Moje zdanie takie, chcą się modlić? Proszę bardzo, meczet jako świątynia niech im tam będzie, to gwarantuje konstytucja, ale należy zaprzestać dalszej islamizacji kraju. Uczyć ludzi o prawdziwym islamie, jako o nietolerancyjnej, pełnej przemocy i walczącej ze wszystkim innym religii.

Dywagacje teologiczne i mydlenie oczu odstawić na bok. Fakty!
Zgłoś
Avatar
wubepe 2010-09-19, 19:22 6
bardzo ciekawy materiał, ale niestety mało spraw poruszono. Myślę, że w Polsce tak samo jak na zachodzie nie będzie (przynajmniej na razie) bo jesteśmy krajem mało tolerancyjnym, mało przyjaznym (ciesze się, że tak jest) i nie dajemy powodów arabom do tego żeby spływali do naszego kraju. Jednak musimy mieć to na uwadze bo za kilkanaście lat może to być problem, nie koniecznie, który powstanie wewnątrz naszego kraju, tylko będzie spowodowany islamizacją Europy i naporem europy na tolerowanie tego zjawiska.
Zgłoś
Avatar
dziubasek00 2010-09-19, 20:48 1
ttt666 napisał/a:

moim skromnym zdaniem brudasy wypierdalać!!!!!!!!


są akurat bardzo czysci (religia im nakzauje sie myc), choc rzeczywiscie wygladaja na brudasow
Zgłoś
Avatar
teken 2010-09-19, 22:35 1
Ja jestem przeciwko. Choć na religię mam wyjebane, nie chcem na ulicy widzieć ludzi w prześcieradłach i lasek w workach. Islam to pojebana religia, muzułmanie wpierdalają się teraz do Europy tak jak to zrobili kiedyś chrześcijanie, z tym że chrześcijanie nie są zbyt niebezpieczni. Muzułmanie krok po kroczku przejmować będą kraje, osadzać w rządzie swoich fagasów i zaczną zmieniać prawo i dojdzie w końcu do tego, że zabójstwo żony to będzie rzecz normalna. Niech sobie siedzą w swoich pojebanych granicach. Wiem, że dzielą się oni (fundamentaliści ?) i część z nich jest nie groźna, ale jak na ulicach będzie ich setki to nie odróżnisz zwykłego od pojeba, który wysadzi się w centrum bo coś mu w ustroju państwa nie bedzie pasowało.

Pewnie jestem niedoinformowany, nietolerancyjny, ale dla mnie to religia pojebana jak żadna inna i lepiej nie ryzykować, bo się nie obejrzymy, a nasze córki będą musiały zapierdalać z workami na głowie.
Zgłoś
Avatar
sadzio666 2010-09-20, 0:47
Moim skromnym zdaniem problem leży w tym iż, boimy sie tej religi zdemonizowanej w dużej mierze przez Ameryke, uważam też że reprezentant strony muzułmańskiej w garniturze nie do końca posiadał Kompetencje do prowadzenia tego typu rozmów, kazdy z nas ma obawy przed religia która pozwala na zabijanie, katowanie kobiet i innych wyznawców , istotną rzeczą jest również to iż muzułmanie są mściwi mowiąc prosto a co za tym idzie dopóty będą walczyć o swoje dopóki nie wygrają , jesteśmy państwem świeckim wiec maja prawo budować miejsca kultu, lecz powinni stosować się pod prawo kraju w którym sie znajdują nie mówiąc juz o polsce, bo często słychac o morderstwach w europie miedzy muzułmanami spowodowanych złamaniem doktryn religijnych, takie moje zdanie
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-09-20, 7:01 1
Turkusowa Dziewica napisał/a:

Zaznaczyłem złą odpowiedź bo myślałem, że chodzi o maczety



Aex ROTFL maczety już mamy tam w krakowie swego czasu było ... i w katowicach się zdarzyło że maczety były w ruchu
Zgłoś
Avatar
not_NULL 2010-09-20, 10:52
Mnie tam tylko zastanawia to 'i' na końcu pierwszego postu, a pozatym to nie chce mi się oglądać.
Zgłoś
Avatar
benio78 2010-09-20, 11:50 1
Każdego napotkanego muzułmanina powinno się brutalnie mordować, lub deportować z Polski. Było pytanie co o tym lud sądzi, to napisałem swoje zdanie.
Zgłoś
Avatar
teken 2010-09-20, 11:52 1
_XaL_ napisał/a:

Mnie tam tylko zastanawia to 'i' na końcu pierwszego postu, a pozatym to nie chce mi się oglądać.

To po chuj tu piszesz ?
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-09-20, 14:08
_XaL_ napisał/a:

Mnie tam tylko zastanawia to 'i' na końcu pierwszego postu, a pozatym to nie chce mi się oglądać.



4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.
Zgłoś
Avatar
Paceq 2010-09-20, 14:50 8
Jak to Korwin Mikke powiedział, jak nie wyjebiemy tych arabów z Europy to niedługo będziemy graniczyć z jakimiś emiratami...

np. muzułmanka ma tak 5-8 dzieci, a przeciętna Europejka 0-2. Łatwo obliczyć co się stanie za kilkanaście lat.

Wypierdalać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie