18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
k................s 2017-05-27, 14:35 6
Jak się ta pojebana nazywa? Pytam, bo daleki jestem od tego środowiska. Idąc jej tokiem myślenia, sprowadźmy do Polski całą Afrykę. Ich zostanie w chuj i będą się rozmnażać, a nas już nie będzie. Namiary na nią proszę. Głupia pizda

P.S.
Ok, już wiem. Anna Pamuła, związana oczywiście z GównianymWydawnictwem. czarne.com.pl/katalog/autorzy/anna-pamula
Zgłoś
Avatar
B................k 2017-05-27, 14:39 3
żydojudopolin debatuje co by tu jeszcze w Polsce spierdolić.
Zgłoś
Avatar
grzejnikowy 2017-05-27, 14:53 6
ale pokrętna matematyka. Ciekawe jakby wśród ofiar zamachowca była jej córka, na ile by wyceniła jej życie. Lewacka rura
Zgłoś
Avatar
kaelem 2017-05-27, 14:55 2
Jej życie na pewno nie jest warte więcej, niż życie brudasa z afryki.
Zgłoś
Avatar
dracolix123 2017-05-27, 15:19
krzyks napisał/a:

Jak się ta pojebana nazywa? Pytam, bo daleki jestem od tego środowiska. Idąc jej tokiem myślenia, sprowadźmy do Polski całą Afrykę. Ich zostanie w chuj i będą się rozmnażać, a nas już nie będzie. Namiary na nią proszę. Głupia pizda



Anna Pamuła. Ale poglądy typowe dla GW. "Jebać polaków dawać ymygrantów".. Aaaa chuj, szkoda szczempić ryja.

Anna Pamuła (ur. 1984) – reporterka związana z „Gazetą Wyborczą”. Studiowała stosunki etniczne i migracje międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także afrykanistykę w Paryżu.
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-05-27, 15:34 1
Pojebana nieludzka logika. To ja mam dla niej zadanie - niech osobiście przestudiuje życie 90 osób i wytypuje je do zabicia jako ofiary w intencji ratowania 6999 ludzi. To raz.
A dwa - w takiej liczbie muslimów maksymalnie jednego to mogą mieć wegetarianina, bo terrorystów to zdecydowanie więcej.
Zgłoś
Avatar
Apolityczny 2017-05-27, 15:43 2
Lewactwo płacze nad losem imigrantów, bo żydzi tak każą, a prawactwo płacze nad losem komórki jajowej bo kler tak chcę... Kiedy w końcu ten gatunek zacznie myśleć samodzielnie?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-05-27, 16:17 2
Ej powiem wam szczerze i z ręką na sercu. Myślałem, że do tej pory słyszałem najbardziej zidiociałe argumenty lewactwa we wszelkich sprawach ale po tym filmiku dosłownie mi szczęka opadła i aż nie wiem od czego zacząć aby ją pocisnąć...

Żałuję po prostu, że za czasów młodości jej matki aborcja nie była refundowana...
Zgłoś
Avatar
R................i 2017-05-27, 16:45
Ja pierdole, jaki chujowy dźwięk. Głośnik na full dałem, a i tak ledwo co słyszałem co ona tam pierdoli.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-05-27, 16:53 1
Velture napisał/a:

Żałuję po prostu, że za czasów młodości jej matki aborcja nie była refundowana...



Za komuny aborcja nie była problemem.

A co do tematu - to jestem za, jeżeli za każdym razem zabijani byliby tylko zwolennicy przyjmowania nachodźców.
Zgłoś
Avatar
Rysiek Lubicz 2017-05-27, 16:53
Ooo szkoda bo pierdoli nadzwyczaj
Zgłoś
Avatar
buoba 2017-05-27, 17:08 1
dracolix123 napisał/a:


Anna Pamuła (ur. 1984) – reporterka związana z „Gazetą Wyborczą”. Studiowała stosunki etniczne i migracje międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także afrykanistykę w Paryżu.



W skrócie: 'studiowała' murzyńskie pały
Zgłoś
Avatar
timont34pm 2017-05-27, 18:36
Jestem za! Pod warunkiem że ta idiotka będzie wśród tych 10 Polaków, niech się pierwsza poświęci dla przykładu
Zgłoś
Avatar
lordbober 2017-05-27, 19:17 1
Polecam zastosować mirror.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie