18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kulawiec 2024-09-28, 16:20
Ja tam w ramach walki ze zmianami klimatu zapiankowałbym w domku taką wariatkę. Odciął prąd, wodę i zostawił na miesiąc.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-28, 16:37
Geraldinio napisał/a:

Ale wiecie, że te najsłynniejsze obrazy są chronione pancernym szkłem, że nawet granat im nie zaszkodzi? co nadal nie zmienia faktu, że takie popierdoleńce strzelają sobie w stopę. Nie wiem jakim trzeba być idiotą, żeby taką akcję odebrać pozytywnie, to wywołuje reakcję odwrotną do zamierzonej.


No, niestety, takie radykalne pojeby potrafią też uwalić całkiem rozsądne inicjatywy. Jak Insulate Britain, której celem było skłonić rząd do wdrożenia programu docieplenia brytyjskich domów. Sam się tam udzialałem, aż nagle inicjatywę przejęła grupa radykalnych pojebów, którzy wymyślili blokowanie dróg. No i chuj wszystko strzelił, inicjatywa uwalona, domy dalej będą zimne i zagrzybione. Możliwe, że komuś na tym zależało. Najprawdopodobniej partii rządzącej, która nie musiała szukać dodatkowej kasy w budżecie.

[ Dodano 2024-09-28, 16:46 ]
Geraldinio napisał/a:

Niektórzy mają zjebany pomysł na zwrócenie uwagi na zmiany klimatu wywołane przez człowieka, ale problem leży głównie w tych, którzy w to nie wierzą, dlatego wymrzemy jak dinozaury.


Eee tam, przystosujemy się. Ja widzę to pozytywnie, klimat w wielu krajach na północy stanie się przyjemniejszy. Owszem, będą migracje i wojny, ale kiedy nie było? Powinniśmy jednak przygotować się na skutki, budować zbiorniki retencyjne, wały i inwestować w uprawy GMO, jak Chiny, gdzie na potęgę tworzone są nowe odmiany ryżu i kukurydzy żeby dawały plony w ekstremalnych warunkach. Na razie, trafiają do magazynu, ale jak przyjdzie czas to będą siać. Jeśli nie pójdziemy tą drogą, to będziemy kupować od Chińczyków żywność GMO za ogromne pieniądze, bo nasze ekologiczne uprawy chuj strzeli. Nie trzeba się bać technologii GMO, one mają złą reputację przez ekohisteryków z Greenpeace i podobnych grup, którzy tak skutecznie nastraszyli Europejczyków, że wprowadzono drakońskie regulacje na badania i uprawy. A Chińczycy mają to w dupie i lepiej na tym wyjdą.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-09-28, 18:25
Kurwa po fryzurach widać że to zjeby.... Po chuj ich wpuszczają do ludzi
Zgłoś
Avatar
NapalonaFrytka 2024-09-28, 20:08
Dlaczego każdy oblewający dzieła sztuki, przyklejający się do ulic, ruski itp itp mają takie krzywe mordy?
Zgłoś
Avatar
Edys45 2024-09-28, 23:17
No pierdolnięci normalnie jacyś nienormalni
Zgłoś
Avatar
Forwalker 2024-09-29, 1:31
Zgarnąłbym tą zupę z podłogi i na ryju jej rozsmarował.
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2024-09-29, 17:24
Dojebać 15letnie wyroki i milionowe kary. Szybko się debilom znudzi
Zgłoś
Avatar
Luksus40percent 2024-09-29, 20:40
Ale wiecie, że chcą zwrócić uwagę, na duży problem. Wam to wszystko jedno, ale póki nie opanujemy kolonizacji kosmosu, to musimy opóźnić proces ocieplania planety, bo inaczej wyginiemy jako gatunek i HUJ!
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-09-30, 8:14
Aktywiści klimatyczni to są naprawdę umysłowe zjeby xD
Zgłoś
Avatar
Domwol3108 2024-09-30, 9:13
Wszystko fajnie ale co kurwa słoneczniki Van Gogha mają wspólnego z ich postulatami?
Zgłoś