18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Avatar
CVSTOS666 2024-09-27, 19:49 37
Bydło do odstrzału.
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-09-27, 19:49 38
Zajebalbym im wszystkim w łeb xd.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2024-09-27, 19:51 61
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-27, 19:55 80
Zatrzymanie obywatelskie, to bym zrobił. Na glebie parę strzałów (oczywiście przypadkowych) w te głupie bezmyślne lewackie mordy.

Rozmarzyłem się
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-09-27, 20:00 17
Kurwy do przejechania czołgiem
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-27, 20:13 33
Ale wiecie, że te najsłynniejsze obrazy są chronione pancernym szkłem, że nawet granat im nie zaszkodzi? co nadal nie zmienia faktu, że takie popierdoleńce strzelają sobie w stopę. Nie wiem jakim trzeba być idiotą, żeby taką akcję odebrać pozytywnie, to wywołuje reakcję odwrotną do zamierzonej.
Zgłoś
Avatar
contracts 2024-09-27, 20:18 12
Kozłastopa napisał/a:

Zajebalbym im wszystkim w łeb xd.



Ten jeden wygląda jakby już zarobił w ryj
Zgłoś
Avatar
SmokPoracha 2024-09-27, 20:19 5
Za coś takiego powinno być skierowanie na lobotomię.
Ale w przypadku tych odklejeńców zapewne by się okazało, że nie ma czego wycinać.
Zgłoś
Avatar
PERKUN 2024-09-27, 20:19 17
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Zatrzymanie obywatelskie, to bym zrobił. Na glebie parę strzałów (oczywiście przypadkowych) w te głupie bezmyślne lewackie mordy.
Rozmarzyłem się



Zgłoś
Avatar
KapitanStuleja 2024-09-27, 20:20 18
Just stop of oil a outfit z poliestru
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-27, 20:22 25
Geraldinio napisał/a:

Ale wiecie, że te najsłynniejsze obrazy są chronione pancernym szkłem, że nawet granat im nie zaszkodzi? co nadal nie zmienia faktu, że takie popierdoleńce strzelają sobie w stopę. Nie wiem jakim trzeba być idiotą, żeby taką akcję odebrać pozytywnie, to wywołuje reakcję odwrotną do zamierzonej.



Bo stop oil jest opłacane przez koncerny naftowe... znaczy nie przez same koncerny bezpośrednio ale przez członków rodzin i ich róznej maści fundacje.
Jaki jest cel? Dokładnie taki, abyś się wkurwiał na wszelkiej maści aktywistów od ropy.

Ślad węglowy i inne kurwa te pierdoły to kto kurwa wymyslił? No kurwa kto?
Nie kowalski, nie ełroosły ani nie inne politykiery. British Petroleum czyli BP, znana sieć stacji i koncern naftowy znany z katastrof ekologicznych, wprowadził termin ślad węglowy aby ludzie go ograniczyli.

Cała ta greta tónberg czy chuj jak jej tam to przecież bogata dziewczynka z rodziny nafciarzy powiązanych z ruskimi.

Przecież ci ludzie nie robią tego za damski chuj tylko są opłacani. Bez względu na stawki to i tak są opłacani.

Tak jak kurwa ci eko terroryści co złote tarasy za żuczka gnojaka czy kurwa jakiegoś ptaszka blokowały tak długo budowę aż developer im kurwa nie dał dosłownie hajsu w łapę aby się odpierdolili i odblokowali budowę.
Wiele takich przykładów.

To chodzi kurwa o kasę i dezinformację.
Zgłoś
Avatar
moonglight40 2024-09-27, 20:27 6
Kurwa, zajebać ich na miejscu, te gówno jest nieużyteczne, to nie ludzie, to pluskwy, robaki.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-27, 20:42 3
@PERKUN

buhaahah a to trzeba niby kogo by takich lamusów zglebować?

widocznie dla ciebie nawet oni byli by wyzwaniem lamusie
Zgłoś
Avatar
Masterp326 2024-09-27, 20:46 7
Powinni im wykurwić w te jebane ryje, co za kurwy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie