18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
benzedrine 2014-05-29, 18:53 14
nie trawię jej, brzydka i ma wkurwiający głos
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2014-05-29, 18:56 140
@up nie podoba bo jesteś brzydsza czy po prostu jesteś emo genderem, który nie potrafi napisać nic w języku Polskim ?
Zgłoś
Avatar
benzedrine 2014-05-29, 18:58 26
@up kochanie, "polskim" pisze się z małej, więc strzał w stopę. jestem ładniejsza, ale przecież to oczywiste, że muszę uwielbiać wszystkich ludzi na świecie, bo inaczej jestem emo genderem
Zgłoś
Avatar
sard 2014-05-29, 18:58 21
Miało być od tyłu... a ja tu dupy nie widzę...
Zgłoś
Avatar
Saute 2014-05-29, 19:00 10
Ale ona jest wkurwiająca. Nie dość, że ma wstrętną manierę mówienia to jeszcze jest szpetna jak koń.
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2014-05-29, 19:01 41
benzedrine napisał/a:

@up kochanie, "polskim" pisze się z małej, więc strzał w stopę. jestem ładniejsza, ale przecież to oczywiste, że muszę uwielbiać wszystkich ludzi na świecie, bo inaczej jestem emo genderem



Jestem patriotą więc się odpierdol. Strzelić to ja Cię mogę ale w dupę i posłać do kuchni. Właściwie wracaj właśnie tam skąd przypełzłaś. I tak nawiasem mówiąc jesteś tylko elementem infrastruktury kuchennej! cytując wielkiego mędrca.

Bosz... nikt już nie pilnuje tych rozwydrzonych bab...
Zgłoś
Avatar
benzedrine 2014-05-29, 19:04 25
DR_DRE napisał/a:



Jestem patriotą więc się odpierdol. Strzelić to ja Cię mogę ale w dupę i posłać do kuchni. Właściwie wracaj właśnie tam skąd przypełzłaś. I tak nawiasem mówiąc jesteś tylko elementem infrastruktury kuchennej! cytując wielkiego mędrca.

Bosz... nikt już nie pilnuje tych rozwydrzonych bab...



jesteś patriotą, więc możesz robić błędy, no rozjebało mnie to ojej, wielki 22letni mężczyzno, jakby mama zobaczyła co wypisujesz w internecie...
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2014-05-29, 19:07 22
benzedrine napisał/a:



jesteś patriotą, więc możesz robić błędy, no rozjebało mnie to ojej, wielki 22letni mężczyzno, jakby mama zobaczyła co wypisujesz w internecie...



Nie robię błędów głupia babo, tylko ostentacyjnie podkreślam swoją narodowość, a to że Twój mały jeszcze niedorozwinięty móżdżek tego nie pojmuje to już tylko i wyłącznie Twój problem. 23 letni to raz, a dwa to i tak jesteś smarkiem do mnie, więc wracaj do pokoju i do nauki. A od mojej mamy się odpierdol ją szanuje, Ciebie nie muszę.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-05-29, 19:07 5
7:03 - anal! Nie dziękujcie!
Zgłoś
Avatar
Autor 2014-05-29, 19:08 5
@Saute
Jest normalną dziewczyną, lepiej umyj dupe szczotką drucianą, bo kumpel zaraz wróci.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2014-05-29, 19:09 17
benzedrine jesteś brzydką lochą przynajmniej dopóki zdjęcia nie wstawisz.
Zgłoś
Avatar
benzedrine 2014-05-29, 19:12 5
DR_DRE napisał/a:



Nie robię błędów głupia babo, tylko ostentacyjnie podkreślam swoją narodowość, a to że Twój mały jeszcze niedorozwinięty móżdżek tego nie pojmuje to już tylko i wyłącznie Twój problem. 23 letni to raz, a dwa to i tak jesteś smarkiem do mnie, więc wracaj do pokoju i do nauki. A od mojej mamy się odpierdol ją szanuje, Ciebie nie muszę.



to ja dziękuję za takie ostentacyjne podkreślanie narodowości i pokazywanie siebie przez komentarze jako ograniczonego debila

Vuko napisał/a:

benzedrine jesteś brzydką lochą przynajmniej dopóki zdjęcia nie wstawisz.



podziękuję, wolę być jako tako anonimowa
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2014-05-29, 19:12 9
@up, już powiedziałem raz powtarzać nie będę, ograniczona jesteś tylko poza kuchnią, więc do niej wróć i trenuj, może się ktoś zlituje i weźmie takie wyszczekane babsko na utrzymanie.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2014-05-29, 19:15 42
benzedrine napisał/a:

podziękuję, wolę być jako tako anonimowa


Wiedziałem, Locho
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie