18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
Avatar
job_twaju_mać 2013-05-13, 15:48 15
aż mi ciarki przeszły, o kurwa jakbym kibicem tej drużyny i oglądał mecz z trybun to chyba zesrałbym się w majty
Zgłoś
Avatar
Quarez 2013-05-13, 16:11
A u nas się dziwią, że trybuny wiecznie puste, a jarają się na skale kraju kiedy jest "aż" pół stadionu wypełnionego kibicami i motłochem.
Zgłoś
Avatar
S.A.S. 2013-05-13, 16:48
było- wstawione wczoraj przeze mnie, lecz moderator przeniósł do tematu- sadistic.pl/wspaniale-akcje-w-pilce-noznej-pilka-nozna-zbiorczy-vt6322...
Zgłoś
Avatar
zbfazuvfuai 2013-05-13, 16:49
Inoquez napisał/a:

2 liga angielska a klepnęli by tą ti mobaj ekstrapierdziasę z zamkniętymi oczami



powinni klepać bo mają tam zdecydowanie większą kasę ale jak pokazuje niedaleka historia: słaba Wisła klepie Fulham i to z premiership.

panchamityle napisał/a:

Race na trybunach, kibice na murawie, piłkarz wbiega na trybuny, trener biega z kibicami po murawie.. Donald po tych wydarzeniach chyba wprowadziłby wojsko na trybuny. Piękna sytuacja sportowo i świetna atmosfera na trybunach, SZAŁ.



nie trafiłeś, Angole są pod względem kar stadionowych tak surowym krajem, że nawet płotów nie stawiają bo i tak większość się boi coś odpierdolić

plejus napisał/a:

gole na wyjezdzie nigdy nie licza sie podwojnie, po prostu w przypadku remisu kto strzelil wiecej goli na wrogim stadionie przechodzi dalej.



W tym dwumeczu remis to był remis, nieważne kto gdzie bramki strzelał
Zgłoś
Avatar
Spedi 2013-05-13, 16:55
obrona zwalila temat
Zgłoś
Avatar
Compatriot 2013-05-13, 17:14 1
Inoquez napisał/a:

2 liga angielska a klepnęli by tą ti mobaj ekstrapierdziasę z zamkniętymi oczami



Widzę, że sadolowy znawca piłki się znalazł . Jakbyś nie widział kolego to Wisła Kraków z całej tej naszej zafajdanej ekstraklasy wygrała w 2011 w Lidze Europejskiej z Fullham F.C. 1:0 oraz 4:1, drużyna ta jest w najwyższej lidze angielskiej czyli Premier League.
Nie wiem skąd się biorą takie głupie docinki na temat ekstraklasy, że 2 liga angielska jest lepsza i by dokopała naszym chłopcom. Idiots, idiost everywhere.
Zgłoś
Avatar
momkai 2013-05-13, 17:20
chuj, że 4min doliczone a bramka w 97min.
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-05-13, 17:33
Cytat:

gole na wyjezdzie nigdy nie licza sie podwojnie, po prostu w przypadku remisu kto strzelil wiecej goli na wrogim stadionie przechodzi dalej.



no taa
o to mi chodziło ale nie wiem czemu użyłem takiego sformułowania
Zgłoś
Avatar
leegoldman 2013-05-13, 17:39 5
momkai napisał/a:

chuj, że 4min doliczone a bramka w 97min.


Bo się kurwa 5 minut kłócili o karnego. Dlatego...

Compatriot napisał/a:



Widzę, że sadolowy znawca piłki się znalazł . Jakbyś nie widział kolego to Wisła Kraków z całej tej naszej zafajdanej ekstraklasy wygrała w 2011 w Lidze Europejskiej z Fullham F.C. 1:0 oraz 4:1, drużyna ta jest w najwyższej lidze angielskiej czyli Premier League.
Nie wiem skąd się biorą takie głupie docinki na temat ekstraklasy, że 2 liga angielska jest lepsza i by dokopała naszym chłopcom. Idiots, idiost everywhere.



Brawo! Brawo! Sam jesteś kurwa znawcą. Ja pierdole, mówić coś czego się nie wie to już jest szczyt debilizmu, jeszcze próbując przy tym zabłysnąć. Wisła z nimi wjebała 4:1, a nie wygrała debilu. A to, że Championship jest lepszą ligą od ekstraklasy, widać na każdym kroku...
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-05-13, 17:45 2
Nie ogladam meczy, nie znam się na piłce nożnej, ale muszę stwierdzić, że to było w chuj piękne.
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-05-13, 18:42
Jak to jest 2 -ga liga,to ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
myx 2013-05-13, 19:32 1
Kibice zrobili wjazd na murawę, odpalali race i cieszyli się z piłkarzami z awansu na boisku. W Anglii nikt nie ma zamiaru ich za to karać, ale gdyby takie coś wydarzyło się w Polsce gówniane media nadawałyby o tym 24h na dobe, Tusk by wprowadził stan wojenny, pozamykano by wszystkie stadiony i CBA wjeżdzałoby ludziom o 6 rano na chate.

Ogólnie w Anglii w ostatnim czasie dzieje się coraz więcej, coraz więcej piro odpalane jest na stadionach, coraz częściej dochodzi do zadym przed meczami, powraca dawny angielski klimat. Ale oczywiście nasze media i "eksperci" przekonują lemingów, że tam pełen spokój i sielanka...
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-05-13, 19:42
Cytat:

Ogólnie w Anglii w ostatnim czasie dzieje się coraz więcej, coraz więcej piro odpalane jest na stadionach, coraz częściej dochodzi do zadym przed meczami, powraca dawny angielski klimat. Ale oczywiście nasze media i "eksperci" przekonują lemingów, że tam pełen spokój i sielanka...


Po ostatnim meczu Chelsea kibice, którzy podbili do Lamparda już pewnie nie wejdą na stadion....
a to, że u nas gorzej grają to chyba logiczne jak nie ma kasy
Zgłoś
Avatar
golonko 2013-05-13, 21:01
cenius napisał/a:

w tych rozgrywkach gole na wyjeździe nie liczą się podwójnie


A gdzie się liczą podwójnie?
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-05-14, 13:09
Kurwa czytaj dokładnie moje sprostowanie lamusie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie