18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
smc 2023-07-16, 1:29 2
A chuja prawda.

Większość rządów w UE jest mocno spenetrowana (operacja BUŚ) przez wywiad rosyjski, co było fundamentem ataku na Ukrainę.

Jeśli mnie powieszą za ten wpis, to dziękuję kolegom z WSI...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-07-16, 1:57 3
kris1978 napisał/a:

Polska miała (ma) być następna w kolejności.



Wiesz jak jest z każdą propagandą? Szyta jest na miarę przeciętnego odbiorcy. Albo więc jesteś propagandystą, albo masz rozumek co najwyżej bardzo przeciętny. Cieszę się, że chociaż przestaliście się bać, że poumieracie na srowidy.
Zgłoś
Avatar
glimza89 2023-07-16, 6:52 2
Ja tak czasem mam rano . Ciężko utrzymać .
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2023-07-16, 8:13 1
Geraldinio napisał/a:

kurwa... wolałbym siedzieć w okopach na pierwszej linii frontu i pod ostrzałem bomb kasetowych napierdalać w ruskich, niż mieć taką robotę.



te poliniackie dzbany z atrofią mózgu- a wiesz że ruscy też napierdalają do wrogów. To nie byłoby jednostronne strzelanie. Wyncyj onetu i TV a skończysz w bezimiennym grobie. No ja pier....
Zgłoś
Avatar
JakiesGowno 2023-07-16, 11:31 1
Geraldinio napisał/a:

kurwa... wolałbym siedzieć w okopach na pierwszej linii frontu i pod ostrzałem bomb kasetowych napierdalać w ruskich, niż mieć taką robotę.



aleś ty głupi... lepiej wypieprzaj na front
Zgłoś
Avatar
Raider 2023-07-16, 12:27
Geraldinio napisał/a:

Tak jak ty chuja wiesz o ofidiofobii i jednocześnie nienawiści do ruskiego ścierwa.



Wszyscy co mówią po rusku lub w podobnym języku są zwykłym ścierwem
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2023-07-16, 12:37
Siriuz napisał/a:

Wiesz jak jest z każdą propagandą? Szyta jest na miarę przeciętnego odbiorcy. Albo więc jesteś propagandystą, albo masz rozumek co najwyżej bardzo przeciętny. Cieszę się, że chociaż przestaliście się bać, że poumieracie na srowidy.



Wam tam tego sputnika do wody dodają onuco , więc się nie podniecaj bo pewniej się już tysiąc razy zaszczepileś
:
Od tego mózgi ruskie się kurczą, zresztą co ja gadam, jakie mózgi w rossiji
Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2023-07-16, 17:20 1
Każdy wąż wie że wystarczy wsadzić człowiekowi palec w dupę i ten zwalnia zacisk. Czy jakoś tak.
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-07-16, 21:52
Siriuz napisał/a:

Wiesz jak jest z każdą propagandą? Szyta jest na miarę przeciętnego odbiorcy. Albo więc jesteś propagandystą, albo masz rozumek co najwyżej bardzo przeciętny. Cieszę się, że chociaż przestaliście się bać, że poumieracie na srowidy.



Jak Hitler zajął Czechosłowację a później najechał na Polskę, zachód też myślał że ma tym zakończy. Jak ktoś w Anglii mówił że najedzie Anglię, to tacy jak ty nazywali go propagandystą. I później się kurwa zdziwili. I ty też się zdziwisz.
Zgłoś
Avatar
Suczka_Stefana 2023-07-16, 23:15
Raider napisał/a:

Wszyscy co mówią po rusku lub w podobnym języku są zwykłym ścierwem



Całe szczęście, że wolałeś siedzieć pod blokiem zamiast w szkole jak była mowa o językach słowiańskich, bo byłoby Ci teraz głupio.
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2023-07-17, 0:55 1
Geraldinio napisał/a:

kurwa... wolałbym siedzieć w okopach na pierwszej linii frontu i pod ostrzałem bomb kasetowych napierdalać w ruskich, niż mieć taką robotę.



Zamknij mordę gnojku z twoimi gówno komentarzami
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-07-17, 1:01
Geraldinio napisał/a:

wolałbym siedzieć w okopach na pierwszej linii frontu i pod ostrzałem bomb kasetowych napierdalać w ruskich, niż mieć taką robotę.



Dlaczego? Mięso węża jest całkiem smaczne.
Zgłoś
Avatar
daviden 2023-07-17, 11:44 1
Nie rozumiem po chuj się koleś z tym wężem szarpie skoro łapie go tylko po to żeby go odjebać bo to gatunek inwazyjny. Strzał w łeb z większego kalibru i po robocie a nie jakieś pedalskie zapasy
Zgłoś