18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Narzekamy na Romów, afroamerykanów, Rosjan i inne okoliczności przyrody- a tymczasem totalnych debili mamy na swoim podwórku. Tarzam się, przepełniony szacunem przed tymi wybitnymi jednostkami (za tvn24.pl)

Dwóch młodych mieszkańców powiatu dzierżonowskiego miało wyjątkowego pecha. Podczas zabawy na dyskotece, postanowili "wciągnąć kreskę" w stojącym na zewnątrz aucie. Jak się okazało, wsiedli do radiowozu Straży Granicznej. Zostali zatrzymani.
Jak poinformowała Ilona Golec z zespołu prasowego policji we Wrocławiu, dwóch młodych mężczyzn w wieku 20 i 21 lat bawiło się w nocy z soboty na niedzielę w dyskotece w Kamieniu Ząbkowickim. W okolicy policjanci z Ząbkowic i funkcjonariusze ze Straży Granicznej patrolowali okolicę m.in. w poszukiwaniu dilerów.

Strażnicy ustawili się nieoznakowanym radiowozem przed lokalem. W pewnej chwili, podeszło do nich dwóch młodych ludzi.

- Stwierdzili, że jest im zimno, poprosili o pozwolenie, by wsiąść do samochodu i dodatkowo jeszcze poprosili o pożyczenie banknotu, bo, tak jak określili, nie mieli czym "wciągnąć białka" - mówiła Golec. Jak dodała, mężczyźni wyciągnęli woreczki z białą substancją. Później, po zabezpieczeniu, okazało się, że była to amfetamina.
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-12-01, 17:58
jaczuro napisał/a:

creepa,
Nie dyskutuj z nobliwym, komentuje wszystko i wszystkich czepiając się detali. Generalnie zakompleksiony typ pokazujący wyższość ynteletółanlą na forum. Wie i zrobiłby wszystko lepiej, tylko nie bardzo widać jakiekolwiek efekty do tej pory.


Dobrze, że są tutaj takie śmieszne jednostki, jak właśnie ty jaczuro, bo od czasu do czasu naprawdę można uśmiechnąć się z czegoś więcej niż tylko z żartów Oszczercy
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2011-12-02, 0:08
@ jaczuro - mało tego... zawsze musi mieć ostatnie zdanie!
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2011-12-02, 12:33
mój powiat, jestem dumny z mojej małej ojczyzny kurwa !
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-12-02, 21:15
masabitumiczna napisał/a:

@ jaczuro - mało tego... zawsze musi mieć ostatnie zdanie!


No właśnie! Pewnie, że tak! Popieram w 100% - taki to skurwysyn jest.
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-12-02, 23:32
creepa napisał/a:



nie oglądam telewizji, mam szczerze wyjebane na cały rząd, nie mam nic do zarzucenia mojemu mózgowi, prawdopodobnie wykonuje nim więcej operacji na sekundę niż Ty i Twój komputer razem wzięte. nikt mi nie musi płacić, po prostu uważam że tvn24.pl (portal nie telewizja jeleniu) to wiarygodny portal, na pewno bardziej niż wp czy onet.



to zle uwazasz bo tvn i onet to dokladnie jeden chuj(jak chcesz sie spierac to luknij grupa iti na wikipedii i zjedz na dol gdzie masz "Nowe Media"). z ciekawosci mozna przegladac, ale trzeba do tego z grubym dystansem podchodzic bo te informacje z jednego zrodla ida.
Zgłoś