18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Narzekamy na Romów, afroamerykanów, Rosjan i inne okoliczności przyrody- a tymczasem totalnych debili mamy na swoim podwórku. Tarzam się, przepełniony szacunem przed tymi wybitnymi jednostkami (za tvn24.pl)

Dwóch młodych mieszkańców powiatu dzierżonowskiego miało wyjątkowego pecha. Podczas zabawy na dyskotece, postanowili "wciągnąć kreskę" w stojącym na zewnątrz aucie. Jak się okazało, wsiedli do radiowozu Straży Granicznej. Zostali zatrzymani.
Jak poinformowała Ilona Golec z zespołu prasowego policji we Wrocławiu, dwóch młodych mężczyzn w wieku 20 i 21 lat bawiło się w nocy z soboty na niedzielę w dyskotece w Kamieniu Ząbkowickim. W okolicy policjanci z Ząbkowic i funkcjonariusze ze Straży Granicznej patrolowali okolicę m.in. w poszukiwaniu dilerów.

Strażnicy ustawili się nieoznakowanym radiowozem przed lokalem. W pewnej chwili, podeszło do nich dwóch młodych ludzi.

- Stwierdzili, że jest im zimno, poprosili o pozwolenie, by wsiąść do samochodu i dodatkowo jeszcze poprosili o pożyczenie banknotu, bo, tak jak określili, nie mieli czym "wciągnąć białka" - mówiła Golec. Jak dodała, mężczyźni wyciągnęli woreczki z białą substancją. Później, po zabezpieczeniu, okazało się, że była to amfetamina.
Zgłoś
Avatar
tashi 2011-11-29, 16:46 16
Kiedys był jeszcze motyw, że gosc sie założył, ze wskoczy do radiowozu, krzyknie HWDP i spierdoli. Udało mu sie czesciowo, bo nie wiedzial ze w tych wozach nie ma klamek w tylnych drzwiach od wewnątrz.
Zgłoś
Avatar
jarekddz 2011-11-29, 17:03
moje rejony ;D sporo mówi się o tej akcji na mieście ;] niezłe pojeby...
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-11-29, 17:33 1
Nie poczęstowali funkcjonariuszy to mają za swoje
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-11-29, 19:16 7
BrunerOvned napisał/a:

(za tvn24.pl)


Podziękuję, dalej nie czytam.
Zgłoś
Avatar
creepa 2011-11-29, 19:22 14
@NobliwyWojak
ok, idź poczytać Gościa Niedzielnego albo pooglądać jedyną słuszną telewizję trvam.
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-11-29, 20:48 3
creepa napisał/a:

@NobliwyWojak
ok, idź poczytać Gościa Niedzielnego albo pooglądać jedyną słuszną telewizję trvam.


Pierwszego nie czytam, a drugiego nie oglądam. Tobie natomiast Tuskowe Ogary z jedynej słusznej dla ciebie telewizji muszą płacić, że ich tak bronisz. Przerobili ci już mózg na budyń, czy ten proces jest jeszcze w trakcie?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-11-29, 21:44
@up i @upup

Ciesze się ,że oglądam reklamy na polsacie. Czasem tylko między reklamami leci jakieś 5min filmu.
Zgłoś
Avatar
creepa 2011-11-29, 22:48
NobliwyWojak napisał/a:


Pierwszego nie czytam, a drugiego nie oglądam. Tobie natomiast Tuskowe Ogary z jedynej słusznej dla ciebie telewizji muszą płacić, że ich tak bronisz. Przerobili ci już mózg na budyń, czy ten proces jest jeszcze w trakcie?



nie oglądam telewizji, mam szczerze wyjebane na cały rząd, nie mam nic do zarzucenia mojemu mózgowi, prawdopodobnie wykonuje nim więcej operacji na sekundę niż Ty i Twój komputer razem wzięte. nikt mi nie musi płacić, po prostu uważam że tvn24.pl (portal nie telewizja jeleniu) to wiarygodny portal, na pewno bardziej niż wp czy onet.
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-11-30, 19:49 1
creepa napisał/a:

nie oglądam telewizji, mam szczerze wyjebane na cały rząd,


Ta, ta, ta... wiem... kolejnym wyzwolonym, nieprzejmującym się niczym, bo chodzącym do gimnazjum kozakiem jesteś.

creepa napisał/a:

nie mam nic do zarzucenia mojemu mózgowi, prawdopodobnie wykonuje nim więcej operacji na sekundę niż Ty i Twój komputer razem wzięte.


Masz się kurwa czym szczycić, że jesteś mądrzejszy od komputera. Gdyby było na odwrót, to od dawna rządziłyby nami roboty.

creepa napisał/a:

nikt mi nie musi płacić, po prostu uważam że tvn24.pl (portal nie telewizja jeleniu) to wiarygodny portal, na pewno bardziej niż wp czy onet.


Jeśli widzisz jakąkolwiek różnicę między jednym, a drugim, to gratuluję ponadprzeciętnej spostrzegawczości.
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-11-30, 22:48 8
NobliwyWojak, creepa posłuchajcie!



To by było na tyle jeśli chodzi o wasze komentarze
Zgłoś
Avatar
k................5 2011-12-01, 0:11
Z Dziennika Zachodniego:

Cieszyńscy policjanci zatrzymali dilera, który chciał im sprzedać narkotyki. Mężczyzna miał przy sobie ponad 8 gramów marihuany oraz 35 woreczków foliowych z zawartością białej substancji. Mężczyźnie grozi teraz nawet 10 lat więzienia.
Do niecodziennego zdarzenia doszło w miniony weekend w Cieszynie na ulicy Zamkowej. Do stojących, na moście Przyjaźni, nieumundurowanych policjantów podszedł mężczyzna i zapytał, czy chcą kupić narkotyki. Duże zdziwienie policjantów nie wpłynęło na ich szybką reakcję. Natychmiast "sprzedawca" został zatrzymany. Przy 39-latku stróże prawa znaleźli ponad 8 gramów marihuany oraz 35 woreczków z białą substancją. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające do dalszych badań, a diler trafił do policyjnego aresztu.
Zatrzymany usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków oraz wprowadzania ich do obrotu. Wczoraj sąd zastosował wobec niego policyjny dozór. Może mu grozić nawet 10 lat więzienia.
Zgłoś
Avatar
krzychon 2011-12-01, 1:56
Pozdro kerim85
Jestem z Cieszyna i nawet kojarzę tego typa o którym jest mowa Najlepsze że takich przypadków jest od 2 do nawet 8 na miesiąc Kocham moje miasto Polecam czeskiego skuna zapraszam do Cieszyna
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2011-12-01, 6:54
chcieli przycwaniakowac, a skonczylo sie na placzu. Uwielbiam takie zakonczenia
Zgłoś
Avatar
J................o 2011-12-01, 14:27 1
creepa,
Nie dyskutuj z nobliwym, komentuje wszystko i wszystkich czepiając się detali. Generalnie zakompleksiony typ pokazujący wyższość ynteletółanlą na forum. Wie i zrobiłby wszystko lepiej, tylko nie bardzo widać jakiekolwiek efekty do tej pory.
A info? ciekawe, szczególnie iż podparte komentarzami użytkowników, że to nie fejk. Czyli tvn24 może być rzetelne (acz uważam, że wszystkie serwisy są cenzurowane i wybiórcze)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie