18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
bialy_alfons 2024-08-20, 7:23 2
przecież potrącił bezpiecznym SUV-em
Zgłoś
Avatar
NapalonaFrytka 2024-08-20, 8:01 8
Raczej przeżyje, kidosy mają stawy i kości z gumy, a może nawet z pedalarstwa je wyleczy.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-20, 12:51 8
Kupiła sobie chińska cipa suwa, z którego nic nie widać, bo jak każda chińska pizda, ma metr-dziesięć w kapeluszu i nawet grzywka z nad kierownicy nie wystaje. Kurwa, dla tych jebanych azjatów, to powinni 2 x mniejsze suwy produkować. Taki np. Fiat 126p by się nadał.
Zgłoś
Avatar
bexum93 2024-08-20, 13:14 3
Odkąd zostałem ojcem nie mogę już patrzeć na takie filmiki, co jest ze mną nie tak
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-20, 13:32 9
bexum93 napisał/a:

Odkąd zostałem ojcem nie mogę już patrzeć na takie filmiki, co jest ze mną nie tak



Normalniejesz w tym zjebanym świecie. Ciężko ci będzie.
Zgłoś
Avatar
ByGryzzli 2024-08-20, 13:47 2
bexum93 napisał/a:

Odkąd zostałem ojcem nie mogę już patrzeć na takie filmiki, co jest ze mną nie tak



Jesteś normalny😉
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-08-20, 14:01
Jak chuj, że kierowiec nie widział.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-20, 14:02 3
PabloSkills napisał/a:

Jak chuj, że kierowiec nie widział.



Bo zapewne ma 1,50 m w kapeluszu i pewnie chuja widzi nawet przed sobą nie wspominając o peryferiach
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-08-20, 14:33 1
Bul_od_bytu napisał/a:

Bo zapewne ma 1,50 m w kapeluszu i pewnie chuja widzi nawet przed sobą nie wspominając o peryferiach



Co Ty pierdolisz. Też mam suva i jakoś widzę wszystko i to lepiej niż w jakimś niskopodłogowym piździelcu. Szczególna ostrożność to raz a dwa jaki kraj taki kierownik.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-20, 15:07 5
PabloSkills napisał/a:

Co Ty pierdolisz. Też mam suva i jakoś widzę wszystko i to lepiej niż w jakimś niskopodłogowym piździelcu. Szczególna ostrożność to raz a dwa jaki kraj taki kierownik.



Czy poza brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem masz też 150 cm wzrostu?
Jebane karły bez poduszki pod dupą ledwo wystają znad kółka więc na pewno chuj widzą
Zgłoś
Avatar
u571 2024-08-20, 16:19 1
bexum93 napisał/a:

Odkąd zostałem ojcem nie mogę już patrzeć na takie filmiki, co jest ze mną nie tak



Tutaj podobnie. Puki był to abstrakcyjny temat, jakoś nie ruszało.

[ Dodano: 2024-08-20, 16:21 ]
póki*, aż oczy zapiekły -,-
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-08-20, 17:03
Bul_od_bytu napisał/a:

Czy poza brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem masz też 150 cm wzrostu?
Jebane karły bez poduszki pod dupą ledwo wystają znad kółka więc na pewno chuj widzą



No nie przesadzaj auta mają regulacje foteli. Wzrost nie jest przeszkodą bo inaczej byłaby selekcja w pozyskiwaniu prawka.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-08-21, 1:12 1
bexum93 napisał/a:

Odkąd zostałem ojcem nie mogę już patrzeć na takie filmiki, co jest ze mną nie tak



Zacznij jeździć autobusem, to cię nie będzie korciło.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-08-21, 8:35
bexum93 napisał/a:

Odkąd zostałem ojcem nie mogę już patrzeć na takie filmiki, co jest ze mną nie tak


Odpieluszkowe zapalenie mózgu. Ta choroba częściej dotyka kobiety, ale wielu mężczyzn też na nią cierpi.

Etiologia tej choroby: szkodniki produkują bakterie, rozpowszechniając je za pomocą kału. Przy nieprawidłowym obchodzeniu się z pieluszkami (wskazany jest napalm), dochodzi do infekcji mózgu, który po zarażeniu ulega degeneracji i atrofii. Objawiami tej choroby są m.in. antropomorfizacja bachorów, jak i negowanie faktu że każdy gówniak jest szkodnikiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie