18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
sdfgs 2012-06-24, 17:06
Akcja od 5:29
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-06-24, 17:20 40
sdfgs napisał/a:

Akcja od 5:29


Weź się, kurwa, schowaj...
Kibice irlandzcy, mimo że przejebali, potrafią się doskonale bawić i o to chodzi, żeby się dobrze bawić. Się dziwię, że w Polsce nie było żałoby narodowej po nie wyjściu z grupy. A Irlandczycy? Świetnie się bawią, śpiewają, piją, nie urządzają jakiś dzikich awantur jak ruscy nam i my ruskim, do tego mają chłopaki poczucie humoru.
Zgłoś
Avatar
pkroliczek28 2012-06-24, 17:25 3
Filmik pozytywny zielone ludziki pokazali nam jak się bawić...
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-06-24, 17:33
~Sklej napisał/a:

Weź się, kurwa, schowaj...
Kibice irlandzcy, mimo że przejebali, potrafią się doskonale bawić i o to chodzi, żeby się dobrze bawić. Się dziwię, że w Polsce nie było żałoby narodowej po nie wyjściu z grupy. A Irlandczycy? Świetnie się bawią, śpiewają, piją, nie urządzają jakiś dzikich awantur jak ruscy nam i my ruskim, do tego mają chłopaki poczucie humoru.



a ty wez spierdalaj:D chuja z zabawy na tym filmiku jest więc dobrze napisał
Zgłoś
Avatar
think666 2012-06-24, 18:23 2
Irlandczycy są zajebiści Chorwatów mam serdecznie dość...
Zgłoś
Avatar
Wojtass84 2012-06-24, 19:14 6
I biedaki piją to piwo po 25 zł za sztukę wstyd mi za moich pazernych rodaków
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-06-24, 22:21
~Sklej napisał/a:


Weź się, kurwa, schowaj...
Kibice irlandzcy, mimo że przejebali, potrafią się doskonale bawić i o to chodzi, żeby się dobrze bawić. Się dziwię, że w Polsce nie było żałoby narodowej po nie wyjściu z grupy. A Irlandczycy? Świetnie się bawią, śpiewają, piją, nie urządzają jakiś dzikich awantur jak ruscy nam i my ruskim, do tego mają chłopaki poczucie humoru.



Akurat co do relacji z ruskimi to sorry, ale mamy pełne prawo do tego, żeby tego narodu nie lubić/nienawidzić, wiec przykład trochę nie na miejscu.
Zgłoś
Avatar
nw4d 2012-06-24, 23:53
Pozytywni ludzie beczka piwa dla nich!
Zgłoś
Avatar
davemet 2012-06-25, 0:03 3
To spuszczanie się nad kibicami z Irlandii jest żenujące. Na większości meczów Extraklasy poziom dopingu, zabawy jest o wiele wyższy niż na załączonych filmikach z kibicami z wysp. Niestety wszystkie "obiektywne media" nie są w stanie tego zauważyć przez cały ligowy sezon...Ale kurwa jak już ktoś przyjeżdża z zagranicy to nagle każdemu w Polsce fanatyczny doping się podoba i pierdolą o tym wszędzie.
Zgłoś
Avatar
Kaszysz 2012-06-25, 0:14
@up
watch?v=LN8rt6-suuA

kochamy polskie zabawy na stadionie i pokrewne.
Zgłoś
Avatar
davemet 2012-06-25, 0:19
@up
Proponuję jeszcze częściej oglądać tvn i studiować gazetę wyborczą. Myślę, że tym pozytywnym akcentem możemy zakończyć rozmowę.
Zgłoś
Avatar
jestemnatak 2012-06-25, 0:46
to już pewnie ta Irlandia co Tusk zapowiadał... nawet Irlandczycy się na to nabrali śpiewając "a ja wolę w Polsce żyć"
Zgłoś
Avatar
Avenong 2012-06-25, 1:18
~Sklej napisał/a:


A Irlandczycy? Świetnie się bawią, śpiewają, piją, nie urządzają jakiś dzikich awantur



...tylko się topią.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-06-25, 1:51
Tak jak zawsze: najlepsi kibice w Poznaniu!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie