18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
Avatar
majeńka 2023-08-10, 13:33 2
Siriuz napisał/a:

Lewactwo, wszystko czego się dotkną zamienia się w gówno. Z kobietami dzieje się przecież to samo. Media, polityka, nauka, rodzina - to samo.

Ej, a ten tekst to kurwa proszę za co? Ja rozumiem jechanie po wszystkich z najmniejszego powodu (bo tu taki portal mamy), wy ścierwa z Olgino jadące po Ukraińcach i Europie (bo wam za to płacą), itp, itd, ale tu wjechałeś bez nawet cienia pretekstu.

Siriuz napisał/a:

To jest gorsza zaraza niż KK w średniowieczu.

KK w średniowieczu był gorszy niż Hitler. Lewactwo mnie wkurza ale w porównaniu z prawactwem i KK dziś to Pikuś.
Zgłoś
Avatar
maddog77 2023-08-10, 13:41 1
Wystarczyło zniesienie segregacji i zniknięcie KKK oto skutki.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-08-10, 13:49 4
Tak to widzę ....



majeńka napisał/a:

Ej, a ten tekst to kurwa proszę za co? Ja rozumiem jechanie po wszystkich z najmniejszego powodu (bo tu taki portal mamy), wy ścierwa z Olgino jadące po Ukraińcach i Europie (bo wam za to płacą), itp, itd, ale tu wjechałeś bez nawet cienia pretekstu.
KK w średniowieczu był gorszy niż Hitler. Lewactwo mnie wkurza ale w porównaniu z prawactwem i KK to Pikuś.



kKK nie skakało dzieciaką po głowach czy napierdalali murzynki w 5. Tym się różnimy od nich
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-10, 15:27 4
majeńka napisał/a:

Ej, a ten tekst to kurwa proszę za co? Ja rozumiem jechanie po wszystkich z najmniejszego powodu (bo tu taki portal mamy), wy ścierwa z Olgino jadące po Ukraińcach i Europie (bo wam za to płacą), itp, itd, ale tu wjechałeś bez nawet cienia pretekstu.



A ten zjebany nowoczesny, lewacki feminizm nasączony mizoandrią to kurwa co? Babochłopy drące ryje i piętnujące kobiety, które wolą siedzieć w domu i zajmować się rodziną zamiast nakurwiać targety w korpo. Cipy im wysychają a potem mają jeszcze większą pretensję do facetów i świata... Jak nie widzisz podobieństw do tych czarnych małp i ich BLM to cóż... zalecam czerwoną pigułę i otworzenie oczu.
Zgłoś
Avatar
Jurand350 2023-08-10, 15:41
Grzechulec napisał/a:

Czy tylko mi się wydaje, czy na przestrzeni ostatnich paru lat nastąpiło bardzo szybkie skurwienie i jeszcze wieksza degeneracja bambusów z USA i nie tylko? No chyba na prawde cos musi sie tu rozjebac aby znowu zaczęło wyglądać normalnie na tym swiecie.



Skoro mają poklask od organizacji pokroju Black Live Matters,lewicowych politków i fundacji to odpierdalają. Ponadto rząd amerykański kwituje wandalizm jako odbieranie zapłaty za szkody związane z niewolnictwem więc mają całkowite przyzwolenie na sianie terroryzmu.
Zgłoś
Avatar
OlejhunterPL 2023-08-10, 17:22 4
Siriuz napisał/a:

Lewactwo, wszystko czego się dotkną zamienia się w gówno. Z kobietami dzieje się przecież to samo. Media, polityka, nauka, rodzina - to samo. To jest gorsza zaraza niż KK w średniowieczu.



KK wyciagnal Europe z ciemnych wiekow po upadku cesartwa rzymskiego, a ty uwazasz ze to kosciol zaciemnial? Gdyby kurwa nie KK i to ze zachwal lacine, to by Europa juz dawno padla pod naporem Islamu i bys dzisiaj w szmacie chodzil i na wielbladzie jezdzil ignorancie jebany.
Zgłoś
Avatar
viking19 2023-08-10, 20:17
żeby nie było wątpliwości: te czarne małpy należałoby zutylizować ołowiowo, to po pierwsze.
po drugie, to trzeba oddać sprawiedliwość temu czarnemu nindży, że wyraźnie miał zamiar ta gruba zaatakowac, i w ostatniej chwili noge minimalnie wycofał/osłabił kopa, gdy zatrybił że dziecka łeb znalazł się na drodze do celu.
ja tylko w tej kwestii technicznej/formalnej.
co do meritum, podtrzymuje jak na wstępie.
xD
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2023-08-11, 14:52 2
Grzechulec napisał/a:

Czy tylko mi się wydaje, czy na przestrzeni ostatnich paru lat nastąpiło bardzo szybkie skurwienie i jeszcze wieksza degeneracja bambusów z USA i nie tylko? No chyba na prawde cos musi sie tu rozjebac aby znowu zaczęło wyglądać normalnie na tym swiecie.



jak dla mnie oni cały czas tacy byli, tylko mieli mniej swobody z manifestacją tego stylu życia
Zgłoś
Avatar
buldozer 2023-08-12, 18:25 2
Karboksylator napisał/a:

jak dla mnie oni cały czas tacy byli, tylko mieli mniej swobody z manifestacją tego stylu życia



po czesci. odpierdalali zwody juz dawno temu, teraz pejsy zaczeli to emitowac bardziej i bardziej, bialym ktorzy maja wszystko a nawet nad to, znudzonymi codziennoscia zaczeto faszerowac haslami typu black lives matter i zaszczuwac we wlasnym kraju i mamy tego skutki. blm swoja droga to jest jak absolutnie wszystko w tym kurwidolku biznes. biali wplacaja pieniadze (czarny nie ma a nawet jak ma to woli przejebac na nowe kuboty na 200 dolarow) a czarna liderka oczywiscie bo rownouprawnienie i huj wie co jeszcze kupuje dom za 5 baniek posrodku bialutkiego osiedla jak najdalej od tego zoo ktore niby reprezentuje. hajs misiaczku hajs. tam nic innego sie nie liczy w tym zjebanym kraju. ameryka jeszcze wam bokiem wyjdzie.

Quassar

poczytaj komentarze pod tym filmikiem na youtube. zero wzmianki o tym ze to czarnuchy ojebali murzyna, za to mnostwo wiadomosci wsparcia i trzymania sie za rece. krew zalewa czlowieka
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-08-12, 23:43 1
majeńka napisał/a:

Lewactwo mnie wkurza ale w porównaniu z prawactwem i KK to Pikuś.



W porównaniu z prawactwem i KK lewactwo to nie pikuś, tylko kurwa olbrzymi problem. Tak zjebanych poglądów jak na XXI wiek nie można popierać! Np. kobiety nie chcą równości tylko jak czarni w USA przywilejów na które nie zapracowały i lewactwo im to oferuje. Wiek emerytalny w Polsce już dawno powinien być wyrównany; testy na ojcostwo obowiązkowe(chyba że ojciec z nich dobrowolnie zrezygnuje); jeśli okaże się że nie jesteś biologicznym ojcem, to żadnych alimentów płacić facet nie powinien i basta; można by tak wymieniać i wymieniać jak fakt że zarabiać chcecie jak my ale w pracy jesteście statystycznie gorsze i mniej ambitne.
Zgłoś