18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
HermanVonSztolc 2023-08-09, 23:31 3
Dzieciak zerwał w pompona... chyba ze to mudżin kareł
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-08-09, 23:37 2
no i nie wgrywają mi się małpy! a tak chciałem obejrzeć kolejne figle... no cóż.
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-08-10, 0:25 20
oni się kłócą to czy teoria strun jest prawdziwa
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-08-10, 2:34 2
Małpki się napierdalają między sobą i to mi się podoba niech się powybijają nawzajem
Zgłoś
Avatar
Grzechulec 2023-08-10, 8:43 64
Czy tylko mi się wydaje, czy na przestrzeni ostatnich paru lat nastąpiło bardzo szybkie skurwienie i jeszcze wieksza degeneracja bambusów z USA i nie tylko? No chyba na prawde cos musi sie tu rozjebac aby znowu zaczęło wyglądać normalnie na tym swiecie.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-08-10, 9:13 40
Grzechulec napisał/a:

Czy tylko mi się wydaje, czy na przestrzeni ostatnich paru lat nastąpiło bardzo szybkie skurwienie i jeszcze wieksza degeneracja bambusów z USA i nie tylko? No chyba na prawde cos musi sie tu rozjebac aby znowu zaczęło wyglądać normalnie na tym swiecie.



Też to widzę. W każdym człeku siedzi zwierzę. U czarnuchów (nie mylić z Murzynami) to zwierzę jest zaraz pod brudnymi gaciami. Reszta świata ma normy moralne, jakiś kodeks, itp. Czarnuchom wmówiono, że wszystko mogą i wszystko im sie należy, bo niewolnictwo. Przecież jak bym dorwał to pokurwie atakujące z prawej i skaczące na głowę dziaciakowi, to bym chuja na lewą strone jak dziurawą skarpetę wywrócił
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-08-10, 9:41 14
Grzechulec napisał/a:

Czy tylko mi się wydaje, czy na przestrzeni ostatnich paru lat nastąpiło bardzo szybkie skurwienie i jeszcze wieksza degeneracja bambusów z USA i nie tylko? No chyba na prawde cos musi sie tu rozjebac aby znowu zaczęło wyglądać normalnie na tym swiecie.



Moim zdaniem skurwienie czerniawych już od dłuższego czasu jest na takim poziomie. Po prostu do nas obecnie częściej docierają o tym informacje niż nawet 10 lat temu. Teraz każdy ma telefon z aparatem a my sami pół życia spędzamy w necie. Ale biorąc pod uwagę to, że oni już od lat 80 są absolutnym rynsztokiem w USA, nie zdziwiłbym się gdyby oni już od tego czasu szorowali po dnie.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-08-10, 9:45 15
Grzechulec napisał/a:

Czy tylko mi się wydaje, czy na przestrzeni ostatnich paru lat nastąpiło bardzo szybkie skurwienie i jeszcze wieksza degeneracja bambusów z USA i nie tylko? No chyba na prawde cos musi sie tu rozjebac aby znowu zaczęło wyglądać normalnie na tym swiecie.



To u murzynów norma zawsze się napierdalają tylko od pewnego czasu częściej sie tym chwalą w internecie widocznie nie tylko w polsce rozwija sie sieć ..
W stanach nadal są miasta, gdzie nawet zwykły telefon GSM ma problem z zasięgiem i nie łapie sygnału i dalej są miasta gdzie nie ma jeszcze dostępu do Internetu.
W Polsce też jest sporo takich miejsc gdzie ludzie dalej czekają aż infrastruktura internetowa dojdzie do nich i jedynie puki co to ratuje ich LTE z telefonu.

Należy pamiętać też że USA jest około 56x większa od Polski.

Wracając do skurwienia murzyńskiego to nie jest nic nowego jak już wcześniej napisałem a BLM też nie jest niczym nowym tylko ludzie mając mózg wielkości orzeszka żyjący z dnia na dzień nie pamiętają starych zdarzeń albo rżną głupa udając że nie wiedzą..
BLM to nic innego jak stare BLACK POWER a przed black power było jeszcze coś innego tylko zapomniałem nazwy.

Wystarczy np zobaczyć stare wydarzenie z 92 w Los Angeles gdzie jak zwykle w imię równo uprawnień , znów kradli wszystko masowo nawet okradli sklep szanującego sie murzyna, który zatrudniał tylko ciemnoskórych i jego kto okradł właśnie te murzyny xDDD

Był z tego film który trwał 2h i pokazywał całą tą murzyńską burdę niestety poprawność polityczna YT skasowała film, ale po YT nadal krąży ciekawy krótki urywek z tego wydarzenia warto ogląda jak ktoś ma wątpliwości do tego co napisałem powyżej rozwieje wasze wszelkie co do rzetelności mojego wpisu o ile ktoś to z was przeczyta. .

Zgłoś
Avatar
Majomir 2023-08-10, 9:46 1
Gdyby się w Polsce tak nie działo
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-10, 9:56 1
bercisko napisał/a:

Też to widzę. W każdym człeku siedzi zwierzę. U czarnuchów (nie mylić z Murzynami) to zwierzę jest zaraz pod brudnymi gaciami. Reszta świata ma normy moralne, jakiś kodeks, itp. Czarnuchom wmówiono, że wszystko mogą i wszystko im sie należy, bo niewolnictwo. Przecież jak bym dorwał to pokurwie atakujące z prawej i skaczące na głowę dziaciakowi, to bym chuja na lewą strone jak dziurawą skarpetę wywrócił



Bez przesady. Przecież biją się z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe. Nawet mały szympans dostał klapsa. Pełna równość z zachowaniem parytetów
Białasy w większości już dawno porzucili etap małych wojen plemiennych. Teraz nasze plemiona liczą dziesiątki milionów, a nagroidy dalej walczą wioska na wioskę, płaskie nosy na wąskie, ale jak na łące pojawi się albinos to polują na niego wszyscy bo każdy chce mieć amulet
Za kilka tysięcy lat może i czarni dojdą do wyższego poziomu ewolucji
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-10, 10:17 4
Grzechulec napisał/a:

Czy tylko mi się wydaje, czy na przestrzeni ostatnich paru lat nastąpiło bardzo szybkie skurwienie i jeszcze wieksza degeneracja bambusów z USA i nie tylko? No chyba na prawde cos musi sie tu rozjebac aby znowu zaczęło wyglądać normalnie na tym swiecie.



Lewactwo, wszystko czego się dotkną zamienia się w gówno. Z kobietami dzieje się przecież to samo. Media, polityka, nauka, rodzina - to samo. To jest gorsza zaraza niż KK w średniowieczu.
Zgłoś
Avatar
iggiamakim 2023-08-10, 11:10 2
No skurwiel czarny, neandertalski!!! W dziecko z buta !!!! Mam nadzieję, że dojebią go na dzielni!!!!
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-08-10, 11:49 3
Grzechulec napisał/a:

Czy tylko mi się wydaje, czy na przestrzeni ostatnich paru lat nastąpiło bardzo szybkie skurwienie i jeszcze wieksza degeneracja bambusów z USA i nie tylko? No chyba na prawde cos musi sie tu rozjebac aby znowu zaczęło wyglądać normalnie na tym swiecie.



Akcja BLM na pewno to spotęgowała. Pozdrowienia od lewactwa.
Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2023-08-10, 12:04 2
bercisko napisał/a:

Też to widzę. W każdym człeku siedzi zwierzę. U czarnuchów (nie mylić z Murzynami) to zwierzę jest zaraz pod brudnymi gaciami. Reszta świata ma normy moralne, jakiś kodeks, itp. Czarnuchom wmówiono, że wszystko mogą i wszystko im sie należy, bo niewolnictwo. Przecież jak bym dorwał to pokurwie atakujące z prawej i skaczące na głowę dziaciakowi, to bym chuja na lewą strone jak dziurawą skarpetę wywrócił



Czekam z niecierpliwością na samosądy w usa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie