18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Avatar
o................n 2013-06-10, 16:53 1
thoruus napisał/a:

@up: dwó-trzy latki? 91-92 to debile
ja miałem całki w podstawówce...



Wyjdź człowieku, ty jesteś po komuszym systemie nauczania i to tak, jakby ścigał się Polonez z Mercedesem. Do was to już nikt startu mieć nie będzie
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2013-06-10, 17:42
aż się łezka w oku kręci
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-06-10, 17:50
Jest mi ogolnie troche zal dzieciakow w dzisiejszych czasach. Pojebana presja od 9 roku zycia, zeby miec duzo znajomych na fejsie, zeby miec fajna komorke, butki markowe i najlepiej tableta, bo inaczej kapa i posmiewisko. Egzamin do gimnazjum, egzamin do liceum, egzamin na studia, niedlugo 7 latki beda zdawac do podstawowki pewnie.

Niby wszyscy blizej, bo internet i komorki, ale tak naprawde w chuj dalej. O upadku moralnosci juz nie wspominam, bo to jest po prostu ewidentne i bardzo przykre.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-06-10, 17:58
Piwo, sam okładałem się z kolegami kijami na podwórku, walcząc na 'miecze'. Zimą znosiło się z domu wiadra z wodą i budowało forty ze śniegu i lodu, które potem się szturmowało. Nieraz polała się krew, ale nikt nie narzekał. No może poza rodzicami, którzy załamywali ręce jak wracało się posiniaczonym, z urwaną nogawką spodni a na pytanie gdzie koszulka mówiło, że wróg przejął sztandar, którego część stanowiła Dzisiaj to samo osiedle. Place zabaw, pomimo super nowoczesnych sprzętów do zabaw świecą pustkami, a zimą próżno szukać strzelistych zamków... Dzisiejsze dzieciaki idą chodzą na 'rajdy' w świecie wirtualnym. Cóż, nie wiedzą co tracą.
Zgłoś
Avatar
thoruus 2013-06-10, 18:36 1
DUST DEVIL, Rozbawiłeś mnie tym komuszym systemem nauczania
Ale taka prawda, w pierwszej klasie podstawówki było 35 dzieciaków, klasy od A do F - urok wyżu demograficznego. Przekrój społeczny od góry do dołu - po patologie powtarzające trzy razy pierwszą klasę aby w końcu trafić do poprawczaka (!).

Ulubiona zabawa - wdrapywanie się na stosy betonowych płyt używanych do budowy blokowisk. Jedna taka "wieża" była wysoka na 2 metry, skakało się pomiędzy wieżami. Żadnego ogrodzenia, z betonu wystawały pręty zbrojeniowe. Cud, że nikt się nie zabił.
"Chomiczówka" najbardziej pasuje mi do tamtych czasów, głowa była wolna - teraz wszędzie na smyczy telefonu i sieci. Pamięć krótka bo po co pamiętać jak zawsze można zajrzeć do google.

Ale i tak trochę zazdroszczę rocznikowi 90 - tej części ambitnej, czytającej i uczącej się. Zazdroszczę po cichu, podejścia do życia, e-otoczenia, dostępu do wiedzy i możliwości wyjazdu, może braku kompleksów.
Ja jestem efektem schyłku komuszego systemu nauczania.
Zgłoś
Avatar
scoffmen 2013-06-10, 19:14
jestem 89 i mam szczerze w dupie i totalnie wyjebane czy dzieciaki dziś siedzą na podwórku czy przed komputerem, jakie to ma znaczenie. Pod oknem akademika stary żul mi piłuje ryja od 30 minut, pokolenie 65'
Zgłoś
Avatar
Voodoo96 2013-06-10, 20:52
Calmwater napisał/a:

Piwko za wspomnienie zajebistych czasów, których schyłek na szczęście pamiętam. Tak, miałem dzieciństwo bez komputera, miałem takich przyjaciół, o jakich dzisiaj ciężko, miałem życie - realne, nie wirtualne, bez pośpiechu, któremu pęd nadawała wyobraźnia. I było pięknie. Człowiek był w pewnym sensie wolny, a nie spętany komórkami, pocztą internetową i innym gównem.


Pierdolicie Hipolicie u nas na wsi (no właśnie może przez to że mieszkam na wsi) zawsze młodzież zamiast siedzieć przed kompem idzie zagrać w nogę i nie muszę do nikogo dzwonić żeby dowiedzieć się gdzie jest, a w wakacje codziennie jeździmy nad jezioro popływać i może zabrzmi to zbyt utopijnie, ale wszyscy są trzeźwi
Zgłoś
Avatar
Cienió 2013-06-10, 21:12
Calmwater napisał/a:

Piwko za wspomnienie zajebistych czasów, których schyłek na szczęście pamiętam. Tak, miałem dzieciństwo bez komputera, miałem takich przyjaciół, o jakich dzisiaj ciężko, miałem życie - realne, nie wirtualne, bez pośpiechu, któremu pęd nadawała wyobraźnia. I było pięknie. Człowiek był w pewnym sensie wolny, a nie spętany komórkami, pocztą internetową i innym gównem.



ale na szczęście Twoje życie już nie jest takie
Zgłoś
Avatar
Wolvek 2013-06-11, 0:28
Ależ wy kurwa pierdolicie smuty, już nawet nie chce mi sie czytac tych wszystkich komentarzy bo zawsze są kurwa o tym samym, jak to teraz jest chujowo , a jak kiedyś było zajebiscie. Przypomnijcie sobie ciecie jak reagowaliście na te słowa, gdy wypowiadali je wasi rodzice dy byliście w tym ":cudownym, nieskomputeryzowanym wieku", kurwa rzygać mi sie chce jak 20 latkowie już w tym momencie napierdalają na obecne dzieciaki. W dupie byliście, gówno widzieliście
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-06-11, 0:44
@up Żadne pierdolenie smutów. Zwykły sentyment, może roczniki 97+ będą wspominały jak to zajebiście się grało w CoD MW3 z "chujową grafiką, ale zajebistą grywalnością, nie to co teraz". Sam bym chętnie wrócił do czasów, gdzie mogłem wyjść na podwórko, na blokowisko i znaleźć kogoś do młócenia w gałę do późna.
Zgłoś