18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
grabarz1988 2013-05-13, 0:40 52
Szybko się durne cipy ogarnęły ,że taki shit może trochę zacząć przestawiać te ich domki tekturowe
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-05-13, 1:09 6
co to kurwa jest?!

wyjasni mi to ktorys z ekspertów ?
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2013-05-13, 1:21 2
@up. Nie jestem ekspertem, ale tak na chłopską logikę...
Panowała temperatura ujemna, więc przy brzegu morze/ocean zaczęło zamarzać. W między czasie zaczęły się podnosić fale, i zaczęły ten lód pchać na ląd. Kolejne fale przelewały się nad lodem i zamarzały ciągle tworząc nowe "czoło" tegoż tworu. Moim zdaniem tak to działa
Zgłoś
Avatar
d................! 2013-05-13, 1:25 2
ja też nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że słona woda ma niższą temperaturę zamarzania. Solanka użyta do budowy komory jednego z detektorów CERN miała temp. -25C i pozostawała płynna. Ta woda musiałabyć przechłodzona, a w kontakcie z falami zaczęła się krystalizowac, tworząc lód.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-05-13, 2:40 58
ja jestem ekspertem. Posejdon sobie zwalił a że jest zimno to taki efekt wyjebalo
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-05-13, 2:52
To w Kanadzie było.
Zgłoś
Avatar
MassSlesher 2013-05-13, 3:40 3
Ja jestem kurwa ekspertem i wiem, że to epoka lodowcowa się zbliża. Do bunkrów chłopaki!
Zgłoś
Avatar
szunis 2013-05-13, 6:37
to było jezioro
Zgłoś
Avatar
kliknij_mnie 2013-05-13, 8:25 13
!UWAGA JESTEM EKSPERTEM !

Jak wszyscy wiemy Hamerykanie są w rozmiarach XXXXXXXXXXXL ich Coca Cola jest również w rozmiarach XXXXXXXXXXXXXXXXXL ich ubrania i wszystko inne też jest w rozmiarach XXXXXXXXXXXXXXXXL

A więc idą tym tropem logicznym zdaje się być to, iż jakiś Hamerykanin chcący napić się Coca Coli chciał dodać do szklanki kilka kostek lodu ale zapomniał wyłączyć maszynkę do robienia lodu a, że maszynka u nich do robienia lodów jest też rozmiarów XXXXXXXXXXXXXXXL to najebało tego lodu który można zaobserwować na powyższym filmiku. Pod koniec przestało już przybywać bo prawdopodobnie obczaił (jakiś sąsia kutas albo zadzwonił na psy) i właściciel musiał wyłączyć maszynę do robienia lodów.

Wydaje mi się, że rozjaśniłem wam wasze umysły.

Trust me, i'm an engineer !
Zgłoś
Avatar
diecry 2013-05-13, 8:35 3
!UWAGA JESTEM EKSPERTEM !

Kolejna kurwa niepotrafiąca nagrywać filmów telefonem.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-13, 8:40
Unia jelropejska dobrze wydala pieniadze! Globalne ocieplenie na szczescie nam nie grozi, dziekujmy im.
Zgłoś
Avatar
skitek 2013-05-13, 8:49
Tylko ja słyszę w tle jak by cały czas w tle jechał pociąg parowy?
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-05-13, 9:09 11
ale gimbusiarskie komentarze "jestę expertę" - i opowiadanie dyrdymałów aby tylko piwo zgarnąć
Zgłoś
Avatar
torro 2013-05-13, 9:15 1
A gdzie Maniek i Sid?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie