18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Węgierski parlament przyjął ustawę, w której nadaje prawo użycia broni wojskowym stacjonującym wzdłuż granicy państwa podczas trwającej obrony terytorium przed najazdem imigrantów.

Od tej pory w razie konieczności żołnierze będą mogli używać kul gumowych, urządzeń pirotechnicznych, granatów z gazem łzawiącym oraz urządzeń strzelających sieciami. Wprowadzono również nowe rozporządzenie dzięki, któremu armia będzie mogła prowadzić wywiad i kontrolę zbliżających się do Węgier uchodźców w innych krajach. Obie ustawy przeszły większością głosów.

Od jakiegoś czasu do kraju tego spływają ogromne masy imigrantów chcących przedostać się w rejony północnej Europy, co spotyka się ze sprzeciwem premiera kraju jak i większości narodu.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-09-25, 8:35
Czytałem wczoraj że jakiś egipski miliarder zaproponował Grecji odkupienie od nich dwóch wysp, nadanie im statusu niepodległości i stworzenia kraju-raju dla uchodźców. Rząd w Grecji nie raczył nawet odpowiedzieć na list w tej sprawie..

Wniosek? Ktoś tu przyjmuje łapówy o jakich się Watykanowi nie śniło za wpuszczanie milionów muzułmanów do Europy. Taka sponsorowana przez szejków pokojowa(póki co) ofensywa Islamu.
Zgłoś
Avatar
r................4 2015-09-25, 8:36 3
Powinni móc używać sarinu , cyklony B, napalmu oraz bomb kasetowych.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2015-09-25, 8:37
Cytat:

Wniosek? Ktoś tu przyjmuje łapówy o jakich się Watykanowi nie śniło za wpuszczanie milionów muzułmanów do Europy. Taka sponsorowana przez szejków pokojowa(póki co) ofensywa Islamu.


lepiej zrozumieć późno niż wcale, brawo
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2015-09-25, 8:39 3
Czy ktoś wie jak złożyć podanie do węgierskiej służby granicznej. Mogę pracować charytatywnie 3 dni w miesiącu.
Zgłoś
Avatar
ynzinier 2015-09-25, 11:24 1
kaktus83, 3 dni to mało w skali miesiąca, dolicz przejazdy. Jak jeżdżę na Węgry, to bardziej opłaca się pojechać na dłużej, bo za paliwo tyle samo, a nocleg się tylko zwiększa. Myślę jednak, że da się dogadać z ich wojskiem i jeśli ktoś nie ma nic do roboty, to śmignąć, namiot pod pachę i albo gdzieś zorganizują nocleg, albo u okolicznych gospodarzy można szukać, którzy nie powinni odmówić lengyelowi walczącemu w obronie ich granic.
Zgłoś
Avatar
KOLABORACJONISTA 2015-09-26, 14:33
kaktus83 napisał/a:

Czy ktoś wie jak złożyć podanie do węgierskiej służby granicznej. Mogę pracować charytatywnie 3 dni w miesiącu.

Zacznij od starania się o obywatelstwo węgierskie.
Zgłoś