18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
No cóż. Nigdy nie przepadałem za naszym zasranym rządem, ale to co teraz wyprawiają, to przesada. Rozumiem ich pierdolenie, żeby utrzymać się przy władzy, ale kurwa nie rozumiem jak te kurwy z wiejskiej mogą wystawiać najlepszych sojuszników (np. Węgry).
Wspomniałem o Węgrach, bo uważam ich za naszych największych sojuszników. Nawet kiedy oficjalnie byli w stanie wojny z nami (powstanie warszawskie) dostarczali nam żywność i broń narażając się hitlerowcom. Jeśli te szmaty z rządu chcą niszczyć stosunki Polsko-Węgierskie, to musimy jak najszybciej ich zmusić do odejścia. Chuj mnie obchodzi to, że hajsik z unii może być mniejszy. Nasi dziadkowie nie po to ginęli ramię w ramię z Węgrami, żeby teraz jakieś kurwy niszczyły nasze relacje.
Po co ten temat? Żeby przynajmniej coś zdziałać.
Skąd pomysł, żeby dać go na sadola? Bo to jeden z portali, na których można spotkać ludzi myślących.
No więc misja jest taka: Nasi sojusznicy już zaczynają mówić o V3, a nie V4 przez ostatni wybryk naszego zasranego rządu. Problem jest taki, że decyzję rządu potraktowali jako decyzję Polaków. Dlatego na dużych portalach krajów V4 powinniśmy w komentarzach im uświadomić, że nasz pierdolony rząd nie działa tak jak chcą ludzie i jesteśmy przez te świnie wyruchani tak samo, jak wyruchane zostałe kraje V4. Uświadommy ich, a w szczególności Węgrów, że Polacy dalej są przyjaciółmi - bo tego kurestwa z pseudo-rządu Polakami nazywał nie będę.
CHUJ W DUPĘ SPRZEDAJNEMU RZĄDOWI.
Załączam najpopularniejsze portale węgierskie, gdzie możemy się wypowiedzieć. www.origo.hu
www.index.hu
www.fn.hu

Jeśli zaspamujemy im portale informacyjne szybko zrobi się o tym głośno. Ciekawe co wtedy zrobi nasz "demokratyczny" rząd.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2015-09-23, 0:46
Niestety ten temat możliwe, że też szybko wyleci w kosmos, jak całkiem zabawny apel przed chwilą, napisany przez Ryszadenko. Ostatnio na sadolu moderacja to chyba w potrojonym składzie i 24h na dobę działa. Ale w sumie nię dziwię się. Niby wkurwiają, ale ratują dupę niektórym w ten sposób.
Zgłoś