18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
freddy.krueger 2019-06-09, 20:45 1
Attero132 napisał/a:

Niech teraz płaci za interwencje karetki itp..



Karetka jest tam absolutnie zbędna
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2019-06-09, 20:55 36
Moje ręce gdy to oglądam:

Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2019-06-09, 21:12 3
Debil to mało powiedziane, najgorsze że młodzież potem takich naśladuje.
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2019-06-09, 21:13 37
LaChupacabra napisał/a:

Moje ręce gdy to oglądam:



Biłeś konia do tego?
Zgłoś
Avatar
pve11 2019-06-09, 21:19 2
Janusz_k napisał/a:

Debil to mało powiedziane, najgorsze że młodzież potem takich naśladuje.



A pierdolisz, kto normalny bez przygotowania by się porwał na coś takiego? Jest na początku filmu ostrzeżenie, żeby nawet do najgłupszych dotarło.
Zgłoś
Avatar
Krysteeek 2019-06-09, 21:49 4
Głupi zjeb, przez takich debili jak on, karetki, straż i policja muszą się angażować ustawowo w takie gówno, zamiast robić inne - pożyteczne rzeczy. Niech zginie.
Zgłoś
Avatar
Manowarrior 2019-06-09, 21:53 2
Debil wlazł a jeszcze większe debile się tym jarają
Zgłoś
Avatar
Byku35 2019-06-09, 22:03 4
LaChupacabra napisał/a:

Moje ręce gdy to oglądam:



bez kitu mam tak samo a do tego jestem przepity i mam lęki
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2019-06-09, 22:18 9
Skończony popierdolenjec. Trzeba być zwykłą ciotą by w tak popierdolony sposób szukać internetowej sławy. Mam nadzieję, że poniesie wszelkie koszty związane z interwencją służb. Policja, straż i pogotowie musiało za nasze pieniądze jechać do zjeba który myśli, że zrobił coś wielkiego i jeszcze się tym chwali.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2019-06-09, 22:23 21
kreatywnakrowa napisał/a:

Skończony popierdolenjec. Trzeba być zwykłą ciotą by w tak popierdolony sposób szukać internetowej sławy. Mam nadzieję, że poniesie wszelkie koszty związane z interwencją służb. Policja, straż i pogotowie musiało za nasze pieniądze jechać do zjeba który myśli, że zrobił coś wielkiego i jeszcze się tym chwali.



twoja matka to pedał. A teraz idz już spać.
Zgłoś
Avatar
Sadic 2019-06-09, 22:27 4
medyklujleczywchuj napisał/a:

po chuj on sie tam wgl wpierdalał?



Ludzie mają różne hobby. Niektórzy lubią walić sobie konia, a inni wchodzić na wysokie budynki w nietypowy sposób.

PS: Do reszty spierdolin. Gościu dobrze wie, czym może się to wszystko skończyć. Taka wspinaczka dodaje mu sporo adrenaliny, o to chodzi.
Jedynie chujowo, że "hanys".
Zgłoś
Avatar
JiggyPete 2019-06-09, 22:30 11
kreatywnakrowa napisał/a:

Skończony popierdolenjec. Trzeba być zwykłą ciotą by w tak popierdolony sposób szukać internetowej sławy. Mam nadzieję, że poniesie wszelkie koszty związane z interwencją służb. Policja, straż i pogotowie musiało za nasze pieniądze jechać do zjeba który myśli, że zrobił coś wielkiego i jeszcze się tym chwali.


robi to na wlasna odpowiedzialnosc, karetek, policji, strazy nie wzywal, co kurwa z wlasnej kieszeni finansujesz te służby że masz taki ból dupy? ma taka zajawke, zarabia tez pewnie z tego i chuj ci do tego. Lepiej książkowo tak jak cie szkola uczyła podbijac karte o 07:00 na zakładzie, nakurwiac tak od poniedzialku do piatku kolejny rok z rzędu, narzekac na robote i nie miec jaj jej zmienić tak? tak lepiej? Może i sie kiedyś spierdoli z jakiegos wiezowca i bedzie lepszy material na sadola ale pewnie i tak predzej ty szybciej pierdolniesz na zawał albo sobie jebniesz samobója niz on umrze ;p
Zgłoś
Avatar
pve11 2019-06-09, 22:41 8
JiggyPete napisał/a:

Lepiej książkowo tak jak cie szkola uczyła podbijac karte o 07:00 na zakładzie, nakurwiac tak od poniedzialku do piatku kolejny rok z rzędu, narzekac na robote i nie miec jaj jej zmienić tak? tak lepiej?



O, to, to. Miernoty zawsze równają wszystkich do siebie, tak jest ten świat zbudowany.
Zgłoś
Avatar
AfroMan25 2019-06-09, 22:50 5
jeruna, po ślunsku godo, pół sadola już mo ból dupy
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2019-06-09, 23:04 6
JiggyPete napisał/a:

robi to na wlasna odpowiedzialnosc, karetek, policji, strazy nie wzywal, co kurwa z wlasnej kieszeni finansujesz te służby że masz taki ból dupy? ma taka zajawke, zarabia tez pewnie z tego i chuj ci do tego. Lepiej książkowo tak jak cie szkola uczyła podbijac karte o 07:00 na zakładzie, nakurwiac tak od poniedzialku do piatku kolejny rok z rzędu, narzekac na robote i nie miec jaj jej zmienić tak? tak lepiej? Może i sie kiedyś spierdoli z jakiegos wiezowca i bedzie lepszy material na sadola ale pewnie i tak predzej ty szybciej pierdolniesz na zawał albo sobie jebniesz samobója niz on umrze ;p



Tak tępa pało. Z własnej kieszeni, konkretnie z podatków. Niech wypierdala z tą zajawką na skałki i tam udaje małpę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie