18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
JiggyPete 2019-06-10, 10:41 1
kreatywnakrowa napisał/a:

Tak tępa pało. Z własnej kieszeni, konkretnie z podatków. Niech wypierdala z tą zajawką na skałki i tam udaje małpę.


ahhh i się nie myliłem. Jeszcze sie okazalo ze to ten typ czlowieka, co zacznie zaraz pierdolic ze więźniów i 500+ karyńskie UTRZYMUJESZ za te swoja chujowa wyplate jedyne co mozesz utrzymac to miche i starać się PRZEŻYĆ do kolejnej wyplaty
Zgłoś
Avatar
Krak 2019-06-10, 11:29 4
JiggyPete napisał/a:

robi to na wlasna odpowiedzialnosc, karetek, policji, strazy nie wzywal, co kurwa z wlasnej kieszeni finansujesz te służby że masz taki ból dupy?


Dokładnie tak, płacimy za te akcje ratownicze i zabezpieczenie.
Jak ktoś dzwoni, że jest bomba to płaci za akcję, więc on też powinien być przygotowany na koszty.
Jesli chce się tak bawić i go stać to proszę bardzo ale jak zabrał kartkę komuś, kto jej potrzebował to kij mu w dupę.
Zgłoś
Avatar
pawianek85 2019-06-10, 12:26 3
Powinni go obciążyć za całą akcje służb, paliwo i czas a może w tym czasie ktoś potrzebował pomocy.
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-06-10, 12:33 2
Powinni go zamknąć albo dojebać taką karę finansową aby mu się odechciało takich rzeczy
Zgłoś
Avatar
orzechcccc 2019-06-10, 13:26 3
Co za czasy xD gościu odjebal kozacki w chuj numer a banda spierdolin go hejtuje xD widać niektórzy lubią usprawiedliwiac swój brak jaj
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-06-10, 14:27 1
orzechcccc napisał/a:

Co za czasy xD gościu odjebal kozacki w chuj numer a banda spierdolin go hejtuje xD widać niektórzy lubią usprawiedliwiac swój brak jaj



Tak, to prawda. Dlatego uważam, że powinni go ujebać. Wsadzić do więzienia albo ogromna kara finansowa żeby mu się odechciało łażenia po takich obiektach
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-06-10, 15:04 1
PaVV napisał/a:

@HAL9000/2

Pozdro, teraz wypierdalaj walić konia na inne strony.
A jemu to nawet do podeszwy nie dorastasz.



nie strasz nie strasz bo się zesrasz śląski pajacu
Zgłoś
Avatar
haber6666 2019-06-10, 15:22 1
Służby zablokowane na 40minut bo małpa łazi po budynku.Gdzies w jakimś mieszkaniu jakiś Janusz ma zawał, a karetka pod Marriottem, gdzie indziej ktoś terroryzuje sąsiadów nożem, a policja pod Marriottem. Przykladow można mnożyć. Tylko glupsi od niego są ludzie, którzy bili brawa. Odpowiadac karnie powinien on oraz wszyscy, którzy mu pomagali. Skrajny egoista z typa.
Zgłoś
Avatar
pve11 2019-06-10, 15:27 2
haber6666 napisał/a:

Służby zablokowane na 40minut bo małpa łazi po budynku.Gdzies w jakimś mieszkaniu jakiś Janusz ma zawał, a karetka pod Marriottem, gdzie indziej ktoś terroryzuje sąsiadów nożem, a policja pod Marriottem. Przykladow można mnożyć. Tylko glupsi od niego są ludzie, którzy bili brawa. Odpowiadac karnie powinien on oraz wszyscy, którzy mu pomagali. Skrajny egoista z typa.



Może Cię zakoczę, ale w takim mieście jak Warszawa jest więcej niż jedna karetka i więcej niż jeden radiowóz. Serio. Idę o zakład, że w normalnych warunkach nie zdarza się, żeby nie miało co na akcję wyjechać.
Zgłoś
Avatar
RazoR2011 2019-06-10, 16:10 1
pve11 napisał/a:

A pierdolisz, kto normalny bez przygotowania by się porwał na coś takiego? Jest na początku filmu ostrzeżenie, żeby nawet do najgłupszych dotarło.



Przygotowywał się...

Zgłoś
Avatar
pve11 2019-06-10, 16:56 1
RazoR2011 napisał/a:

Przygotowywał się...



Ty zobacz lepiej do czego się odnosiłem. Bo że się Marcin przygotował to wiem.
Zgłoś
Avatar
yelow88 2019-06-10, 17:16
camson napisał/a:

Banot kozak w chuj! Dobrze, że wieżowiec wytrzymał ciężar jego jaj. Jak zobaczyłem w wiadomościach, że ktoś to znowu zrobił to wiedziałem, że to był on



Zajebałeś 2 komentarze z youtube i zrobiłeś z tego jeden, dobra robota
Zgłoś
Avatar
zdun 2019-06-10, 20:12
Na sam widok słabo się robi.
Zgłoś
Avatar
alisec 2019-06-10, 21:39
Attero132 napisał/a:

Niech teraz płaci za interwencje karetki itp..



A kogo o nią kurwa prosił

kreatywnakrowa napisał/a:

Tak tępa pało. Z własnej kieszeni, konkretnie z podatków. Niech wypierdala z tą zajawką na skałki i tam udaje małpę.



Wy kurwa z tych swoich podatków pokrywacie wszystko co się tylko da. Ile wy ich odprowadzacie się zastanawiam. Może starczy na kostkę pod chodnik po którym chodzisz z tych twoich podatków.
Zgłoś
Avatar
Crapshit 2019-06-10, 23:09
Niezła ciota z tego kolesia...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie