18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
voidinfinity 2017-02-27, 19:32 5
donkapusta napisał/a:

Zrobił to inteligentnie, z aluzją.



Zostańmy zatem przy tym, że mamy inne kryteria tego co inteligentne
Zgłoś
Avatar
natking 2017-02-27, 19:33
@donkapusta, po drugiej stronie to samo jest. Tak to się wszystko ostatnio pojebało.
Zgłoś
Avatar
lapps 2017-02-27, 20:11 4
jbone napisał/a:

welmann to zydowskie nazwisko? pozatym ta baba jest gruba i tyle wystarczy



no zydowskie. jakis powod musi byc, ze ja w telewizji zatrudnili
Zgłoś
Avatar
outline 2017-02-27, 20:23 7
voidinfinity napisał/a:

Pojechać kogoś po tuszy. No fajnie. Standardy debaty jak w podbazie Na sadola w sam raz, ale do publicystyki trochę słabo.



A czymże jest kurwa sugerowanie, ze twoja grupa społeczna zamierza cię zamordować nas stosie. No kurwa mać.

W chuj dojrzałe wnioski wyciągnięte z żcyia

No fajnie. Standardy debaty jak w podbazie
Zgłoś
Avatar
shin69 2017-02-27, 20:26 6
voidinfinity napisał/a:

Pojechać kogoś po tuszy. No fajnie. Standardy debaty jak w podbazie Na sadola w sam raz, ale do publicystyki trochę słabo.



"Ja, choć nie mam skłonności sado-maso, chętnie wybatożę jego białe prawicowe dupsko. Pejczem, skórzaną szpicrutą i packą do klapsów".

Bardzo, kurwa, debata na poziomie. Bardzo, kurwa, inteligentnie. Autora cytatu nie podam, sam sobie sprawdź albo się domyśl.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-02-27, 20:39 2
@up

Wygooglałem sobie. Sorry, nie jestem widzem tej stacji - więc mam prawo niewiedzieć.

Tylko co z tego? To znaczy mamy się zniżać do poziomu takich pyskówek? Jak "prawica" uważa się za lepszą, to niech to udowodni, a nie że nos w dupie karakana wysoko zadarty, a z butów słoma.

Porównaj sobie jak SM wyśmiewa swoich oponentów. To jest klasa - a picie do tego, że baba mogłaby się toczyć zamiast chodzić jest słabe. Na to można sobie pozwolić na sadolu - a nie w programie publicystycznym.
Zgłoś
Avatar
markop4321 2017-02-27, 20:39
Co to za opas na zdjęciu?
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2017-02-27, 21:58 4
No pojechał jej w chuj po wyglądzie. Te pisowskie lizodupy dokonują sadolizacji przestrzeni publicznej, przemieniają debatę publiczną na obraz i podobieństwo sadistica.

Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-02-27, 22:23 6
Black-Sheep napisał/a:

No pojechał jej w chuj po wyglądzie. Te pisowskie lizodupy dokonują sadolizacji przestrzeni publicznej, przemieniają debatę publiczną na obraz i podobieństwo sadistica.

Obrazek



Nie musisz lubić oponenta, ale bądź obiektywny.
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2017-02-27, 23:46 4
Black-Sheep napisał/a:

No pojechał jej w chuj po wyglądzie. Te pisowskie lizodupy dokonują sadolizacji przestrzeni publicznej, przemieniają debatę publiczną na obraz i podobieństwo sadistica.

Obrazek



pierdolamento, jebany w nozdrza hipokryto. Nie naszych to można wyzywać od łysych naszprycowanych sterydów kalekich na umyśle, ale tej waginy co bolca nie widziała od czasów Magdalenki, to już nie?
Zgłoś
Avatar
maxiol92 2017-02-28, 0:08 2
Całość tego tweeta jest trochę bardziej uczesana
Cytat:

Przeczytałem że p Wellman zapowiada iż PiS spali ją na stosie i poraziła mnie podsunięta przez wyobraźnie wizja ależ to by skwierczało


ja osobiście śmiechłem
Zgłoś
Avatar
B................k 2017-02-28, 0:26 3
Może ona w dzieciństwie spadła mamie ze stołka? Ta Dorotka, nie dość że wieloryb to jeszcze bezkręgowiec.
Biedactwo, upośledzone, przez całe życie pod górkę, traumę ma, pewnie i żal do mamy.

Jasne że palić na stosach, przecież na grill nie da się tak wielkiego ochłapa mięcha wrzucić.

W przypadku Dorotu nie można że ta facetka ma głowę na karku - bo go niema
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-02-28, 3:57 2
Coś Wam powiem w tajemnicy. W Agorze już pod koniec lat 90. było tak, że goj nie awansował wyżej niż mu wolno, a jeśli był wybór do awansu, to trzeba było przynajmniej mieć coś niepolskiego lub antypolskiego w rodowodzie. A poza tym byłem psim swędem na 10-leciu Gazety Wyborczej (taka wielka balanga na torze konnym Wyścigi w Warszawie) i to co tam widziałem (Michnik, Blumsztajn) zapadło mi w pamięć na zawsze.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2017-02-28, 8:03 1
tez nie lubię tej niedorozwiniętej lochy
Zgłoś
Avatar
devilmannek 2017-02-28, 11:42
hfbnmiuytp napisał/a:

To ta sama co nie ogarnęła ironicznej analizy Gwiezdnych Wojen Grzegorza Brauna.



No z tą aluzją to bym uważał, Wipler też dał się na to złapać jak dziecko z downem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie