18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wenezuela
LordHegemon • 2014-02-25, 7:00
Tak wszyscy pierdolą o Ukrainie i biednych walczących o wolność w Kijowie. A ilu z was słyszało o zamieszkach w Wenezueli? Tam też giną ludzie, strzela się z ostrej amunicji ale jakoś polska telewizja i prasa o tym mówi mało lub całkowicie milczy. Widocznie nie da się na tym zrobić PRu politycznego przed wyborami do europarlamentu!

Ewentualnie USA ma w planie wprowadzić tam demokracje ze względu na złoża ropy i gazu?



Ale może nie będę o tym mówić bo jeszcze polska wyślę CASE przez ocean żeby przywiozła rannych do leczenia w naszych szpitalach a mogła by nie dolecieć ;D





Teraz czekamy aż Sikorski pojedzie do Wenezueli przed kamerami grozić śmiercią tamtejszym urzędnikom
Zgłoś
Avatar
K................s 2014-02-25, 16:29
Cytat:

Sluchaj gimbson, Ukraina to nas bezposredni sasiad, jej sprawy wewnetrzne dotycza nas jak malo kogo a ewentualne zmiany gospodarczo-ekonomiczne odczuwac bedziemy na wlasnej skorze, rzad nie wpieprza sie w koflikt Wenezuelski bo na chu* tam oni, chociaz raz zajmuja sie czyms co dotyczy poniekad obywateli


No jak chój nas dotyczy,że jebane ukraińce obrzucają się kostką brukową i się tłoczą na Majdanie.I nie pierdol o zmianach ekonomiczno-gospodarczych,bo to nasze sprawy ekonomiczno-gospodarcze powinny cie interesować.Włącze tv i co widze ukraina kurwa od 2 jebanych tygodni ukraina.Ale,że podatki znowu ryży podniósł to kurwa nie powiedzą.
Zgłoś
Avatar
Parzo 2014-02-25, 17:17 1
Cytat:

Sluchaj gimbson, Ukraina to nas bezposredni sasiad, jej sprawy wewnetrzne dotycza nas jak malo kogo a ewentualne zmiany gospodarczo-ekonomiczne odczuwac bedziemy na wlasnej skorze, rzad nie wpieprza sie w koflikt Wenezuelski bo na chu* tam oni, chociaz raz zajmuja sie czyms co dotyczy poniekad obywateli

ahahahahahahaahahahahah! czekaj jeszcze raz a a a a a ahahhahahaahahahah! O KURWA hahaha! Daj jeszcze CIE wyśmieje! aleś dojebał do pieca buahahahaahahahhaahahahaah o KURWA! A co smutniejsze większość w TO wierzy nie no smutne to w chuj, coraz bardziej sie upewniam, że coś poszło nie tak z naszym systemem wychowania, jednak dobrze mieć normalnych rodziców i konczyc normalne szkoły Pierdolłem rÓwniutko jak to przeczytałem Wenezuela powinna CIE kurwa bardziej obchodzic jebany imbecylu! Pomyśl, czemu narazie ropa jest w takiej cenie a nie innej, brawo bo jeszcze jej ameryka stamtad nie ma Ja pierdole do czego to kurwa zmierza, możecie mi dać maść na ból dupy, wygwizdac itd itp, ukraścierwa chcieli to mają, są ZE-RO-WYM interesantem w naszym kraju co my im sprzedajemy? co to za rynek zbytu? powiedz mi kurwa CO DO KURWY nędzy mamy z nimi wspolnego? CO? Chcecie kijów bierzcie, ale oddajcie im płock wtedy i nie pierdolcie głupot. Ja pierdole im wiecej czytam takich gówien tym bardziej patrze ile cebulek nam wyrosło na tej papce medialnej... dobre końskie gówno i wszystko kwitnie jak to mówią ogrodnicy...
Zgłoś
Avatar
dzejkob71 2014-02-26, 2:27
Cytat:

ahahahahahahaahahahahah! czekaj jeszcze raz a a a a a ahahhahahaahahahah! O k***A hahaha! Daj jeszcze CIE wyśmieje! aleś doj***ł do pieca buahahahaahahahhaahahahaah o k***A! A co smutniejsze większość w TO wierzy nie no smutne to w ch*j, coraz bardziej sie upewniam, że coś poszło nie tak z naszym systemem wychowania, jednak dobrze mieć normalnych rodziców i konczyc normalne szkoły pie**olłem rÓwniutko jak to przeczytałem Wenezuela powinna CIE k***a bardziej obchodzic j***ny imbecylu! Pomyśl, czemu narazie ropa jest w takiej cenie a nie innej, brawo bo jeszcze jej ameryka stamtad nie ma Ja pie**ole do czego to k***a zmierza, możecie mi dać maść na ból dupy, wygwizdac itd itp, ukraścierwa chcieli to mają, są ZE-RO-WYM interesantem w naszym kraju co my im sprzedajemy? co to za rynek zbytu? powiedz mi k***a CO DO k***Y nędzy mamy z nimi wspolnego? CO? Chcecie kijów bierzcie, ale oddajcie im płock wtedy i nie pie**olcie głupot. Ja pie**ole im wiecej czytam takich gówien tym bardziej patrze ile cebulek nam wyrosło na tej papce medialnej... dobre końskie gówno i wszystko kwitnie jak to mówią ogrodnicy...


Totalnie sie z Toba zgadzam ziomeczku, tak sie sklada ze mam okazje przebywac w USA. Znam tutaj kilka osob z Wenezueli i jedna taka sliczna dupeczke boze jaka piekna tylko ze na starosc troche sie zmarszczy pewnie jak to latynoski; Ale gadamy tu o Wenezueli, z tego co wiem zamieszki trawaja juz z 1,5 roku bo Pan prezydent to jeden wielki skur****. Zginelo juz w kur*e osob nie to co na Majdanie- Majdan, przy tym ile osob zginelo tam to pesteczka. Dodatkowo dodam ze Gosciu ktory ma najwieksze szanse objecia fotela prezydenckiego ma Polskie korzenie - wiec jak najbardziej mozna im pomoc.
O jeszcze wam zdjecie pierd*lne:
Zgłoś