18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wenezuela
LordHegemon • 2014-02-25, 7:00
Tak wszyscy pierdolą o Ukrainie i biednych walczących o wolność w Kijowie. A ilu z was słyszało o zamieszkach w Wenezueli? Tam też giną ludzie, strzela się z ostrej amunicji ale jakoś polska telewizja i prasa o tym mówi mało lub całkowicie milczy. Widocznie nie da się na tym zrobić PRu politycznego przed wyborami do europarlamentu!

Ewentualnie USA ma w planie wprowadzić tam demokracje ze względu na złoża ropy i gazu?



Ale może nie będę o tym mówić bo jeszcze polska wyślę CASE przez ocean żeby przywiozła rannych do leczenia w naszych szpitalach a mogła by nie dolecieć ;D





Teraz czekamy aż Sikorski pojedzie do Wenezueli przed kamerami grozić śmiercią tamtejszym urzędnikom
Zgłoś
Avatar
t................a 2014-02-25, 7:27 57
Sluchaj gimbson, Ukraina to nas bezposredni sasiad, jej sprawy wewnetrzne dotycza nas jak malo kogo a ewentualne zmiany gospodarczo-ekonomiczne odczuwac bedziemy na wlasnej skorze, rzad nie wpieprza sie w koflikt Wenezuelski bo na chu* tam oni, chociaz raz zajmuja sie czyms co dotyczy poniekad obywateli
Zgłoś
Avatar
kustron 2014-02-25, 7:36 1
Jakoś ja nie dalej jak wczoraj czytałem o tym obszerny artykuł w jeden z gazet, Zatem nie jest tak, że nikt o tym nie mówi/pisze. Inna sprawa, że Wenezuela jest oddalona od Polski o tysiące kilometrów, a Ukrainę mamy za miedzą.
Zgłoś
Avatar
osa79 2014-02-25, 7:41 2
terroryści z USA już kilka razy przeprowadzali zamachy na Chaweza bo im nie dał ropy kraść ale już go nie ma więc teraz zaprowadzą Wenezuelczykom "demokrację"
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-02-25, 8:00 1
A czym tu być zaskoczonym? Każdy inteligentny wie, że gdzie im więcej socjalizmu, tym szybciej dojdzie do zamieszek, nieważne czy to Azja, Europa czy Ameryka.
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2014-02-25, 9:28 19
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-02-25, 9:39
Piotrek N. - udanego wypoczynku w wenezueli, podobno takie ciasteczka jak ty wenezuelczycy ruchają z upodobaniem.

(wiem ze to czytasz)
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-02-25, 10:57 9
Po pierwsze pisałem o tym a temat zostął wyjebany
Żartuje, chuj mnie to obchodzi. Dobrze, że teraz został zauważony.
Po drugie wenezuela to fajny kraj z fajnymi ludźmi i fajnymi laskami.
Po trzecie, gdy wenezuela się "otworzy" i nie będzie wiz, jade tam otworzyć firmę czy coś...kurwa chłonny rynnek jak gąbka lub pizda dziewicy. Nic tam nie mają nawet papieru toaletowego.

Po czwarte....wiecie jaki tam rząd jest LEWICOWY! Czysta lewica to nie jest komuna, TO JE LEWICA!

Macie lewaczki, poczytajcie sobie na googlu jak wyszukacie, jakby wasz piękny świat wyglądał gdyby była czysta lewica! Tam rząd się opiera na lewicy jak i gospodarkana lewicowych rządach!

Po piąte, mogli by się chuje podzielić ropą mają największe złoża na świecie. Gdyby dobrze to rozegrali mogliby być drugim dubajem tylko lepszym bez tego ich allacha...kurwa koks,dziwki i kasa.

Oni mają litr paliwa za 5gr(chyba) jak rząd podniósł o 3 grosze to zabito kilkanaście policjantów i rząd musiał się wycofać. Mają same amerykańskie ayta które palą po 30 litrów na setke a wiecie co rboią z tymi autami jak jadą na plażę?

Zostawiają włączone auta! aby działała w nich klimatyzacja gdy ci opalają swoje dupy! To jest kurwa dopiero marnotrawstwo!

Dodam, że w tajlandi też są protesty antyrządowe i co chwilę jakieś "gangi" na motor zabijają ludzi. Zabili już dzieci w weku 5-12 lat
Zgłoś
Avatar
juzeg 2014-02-25, 11:11 3
Pewnie ktoś zaspoilerował ulubioną telenowelę
Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2014-02-25, 11:14
tam tak wygląda na co dzień i po prostu nikt nie zauważył, że są to zamieszki antyrządowe
Zgłoś
Avatar
Hipopotamo 2014-02-25, 11:15 2
Sikorski nie pojedzie, zaz to Kurski poleci zrobić sobie samojebke na twittera jak na Majdanie.
Zgłoś
Avatar
camperboy 2014-02-25, 11:26 1
Powiem Ci dla czego polska TV o tym nie mówi. Venezuela leży na drugim końcu świata i sytuacja w tym kraju nie ma żadnego wpływu na sytuację w Europie czy sytuację w Polsce. Natomiast jeśli coś dzieje się pod naszymi granicami to częściowo nas to dotyczy. Dla tego tyle mówiono o Ukrainie. Na Ukrainie mieszka też dużo Polaków.
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-02-25, 11:27
A niech się w tej Wenezueli powybijają wszyscy, wali mnie ten kraj korupcji, gangsterów i narkotyków...Ktoś już wyżej napisał że z Ukrainą mamy granice i ich sprawa nas dotyka bezpośrednio, a Wenezueli wcale...
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2014-02-25, 11:48
LordHegemon napisał/a:

Tak wszyscy pie**olą o Ukrainie i biednych walczących o wolność w Kijowie. A ilu z was słyszało o zamieszkach w Wenezueli?



też wchodzę na wp.pl więc słyszałem
Zgłoś
Avatar
Bezczelny_Cham 2014-02-25, 12:02
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie