18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
polonia66 2011-07-21, 15:04
zajebiste wesele, no piekne
Zgłoś
Avatar
wdooweq 2011-07-21, 15:24 1
Rozpierdalają mnie teksty mieszczuchów typu "plebejskie zwyczaje" "czlowiek ze wsi wyjdzie ale wies z czlowieke nie" i inne.

Tak to jest jak barany nigdy na prawdziwym weselu nie były. Wola siedziec w tym swoim miescie i być na weselu, gdzie mają się nawpierdalać jednym ziemniakiem i kawałeczkiem ciasta bo na więcej szkoda kasy a każdy inny wygłup uznają za "wieś"

Co do filmików to zajebista robota, chce takie bramy mieć na swoim weselichu:D
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2011-07-21, 15:27 2
wojtass napisał/a:

@Buubles

buraki zapierdalają w niemieckim gnojowniku to ich stać po kilku miechach na audi za 10 klocków.

a propos filmiku - plebejskie zwyczaje



A Ciebie na co stać? Wolisz nowego Fiata Pandę, niż taką Audicę?

nazywasz ich plebsem z wiochy, a sam pewnie mieszkasz w kwadracie na 28 piętrze w 25 tysięcznej metropolii i twoją największą inicjatywą jaką wykazałeś to marszczenie freda 3x dziennie..
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2011-07-21, 21:54
Robster napisał/a:

@baronturbina powiedział miejski lewak z mieszkaniem w bloku 4x10 i balkonem 1x0,5m.

Co do filmiku to ciekaw jestem ile flaszek dostali, skrzynka się należała jak nic



Synek mam większy garaz niż twoja podstawówka w Parzymiechach Dolnych. Poza tym ciężka sprawa że taki wieśniak potrafi tak doskonale wymiarować.
Zgłoś
Avatar
MCkonduktor 2011-07-21, 22:05
na bank na pogrzebie robia to samo bo widac ze to ich nie pierwszy raz
Zgłoś
Avatar
lobominator 2011-07-22, 0:11 1
zbyla999 napisał/a:

lepiej by było gdyby z ASG walili było by realistycznej, oraz pościg był dłuższy a nie wszystko w jednym miejscu, a para młoda o niczym nie wiedziała, to było by coś



Niby tak, ale panna młoda w zasranej sukience jakoś tak nieapetycznie by pod ołtarzem wyglądała.
Zgłoś