18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
panar3 2018-09-20, 19:13
Błagam, dobry Boże, niech to gówno się przestanie rozmnażać i wyzdycha rychło. I takie ścierwo w mojej Polsce bytuje i ma się dobrze... Ech.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-09-20, 19:51 1
król bije królową

Syn_Milionera
często walisz konia w swoim passacie, marząc
trollu
Zgłoś
Avatar
bercik05 2018-09-20, 19:53 2
Robić Rollsa z 300C to też trza mieć w deklu nasrane.
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-09-20, 20:22
bercik05 napisał/a:

Robić Rollsa z 300C to też trza mieć w deklu nasrane.



Hahaha tak, też mi coś ten "rols" na trefnego wygląda
Zgłoś
Avatar
htp 2018-09-20, 20:34
HAL9000/2 napisał/a:

czeczeńska dzicz w czystej postaci


Jaka dzicz? Przyjęliśmy ich kilkadziesiąt tysięcy.
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2018-09-20, 22:24
Brakuje jakiegoś odłamkowego.
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2018-09-20, 22:38
Wszystkie te fury jakieś podejrzane, bo ani rols to rols, ani czarny to chujwico (troche jak subaru, tylne lampy od mercedesa), ten srebrny to tysz nie wiadomo czy kia czy hundaj

Pewnie poszło o to, kto ma za rolsem wjechać i zająć najlepsze miejsce. Zakładam, że srebrnym jechała rodzina pana młodego, a czarny panny młodej...
Zgłoś
Avatar
hashu17 2018-09-20, 23:47 1
HAL9000/2 napisał/a:

czeczeńska dzicz w czystej postaci


dokladnie ... to jeden z najbardziej spierdolonych narodowości jakie istnieją...
Zgłoś
Avatar
Adae 2018-09-21, 1:43 1
Syn_Milionera napisał/a:

Typ bał się uderzyć w Rollsa więc frustracje przelał na równie biednego kolegę. Oh jak ja to znam. Jadę sobie swoją Panamerą Turbo i widzę ten wzrok Januszy co to za gówniarz siedzi w takiej furze, ale bym mu zajebał, ale po chwili przychodzi do nich myśl "a może jego stary jest z mafii". Nie jest.



Co ty pierdolisz jak potluczony. Przeciez ponoc jestes z Polski?

W Polsce sfrustrowany Janusz by ci ta wyimaginowana panamere zlapal na stopa, a jakbys zasapal to by ci najebal i pozniej sie chwalil kolegom.

Jedynie dziki i byki moga bez stresu jezdzic dobrymi autami w Polsce. Ogladaj mniej pitbulla, Polscy gangsterzy to koksy ktore rozpierdalaja czaszki z liscia, a nie ciotowate pizdy jak na zachodzie.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-09-21, 7:28
skywalker75 napisał/a:

@MaszAyahuaskę
to mówisz, że tandetna muza i teledyski kształtują twój światopogląd ?





Pamiętaj chłopczyku, że przez ładnych kilka lat stałem po tej drugiej stronie..
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2018-09-21, 10:12
Adae napisał/a:



Co ty pierdolisz jak potluczony. Przeciez ponoc jestes z Polski?

W Polsce sfrustrowany Janusz by ci ta wyimaginowana panamere zlapal na stopa, a jakbys zasapal to by ci najebal i pozniej sie chwalil kolegom.

Jedynie dziki i byki moga bez stresu jezdzic dobrymi autami w Polsce. Ogladaj mniej pitbulla, Polscy gangsterzy to koksy ktore rozpierdalaja czaszki z liscia, a nie ciotowate pizdy jak na zachodzie.



Klasyczne podejście z wioski. Gangsterów w Polsce już od dawna nie ma. A auta po 400-500 tysięcy to nic dziwnego na Polskich ulicach. Sam mam sportową (nową kurwa) gablotę bez dachu i dziki i byki z przykrymi minami zostają w tyle w swoich obsranych BMW. Sram na takich kabotynów co se obcisłą koszulę założą i myślą, że ktoś się jeszcze boi napompowanych mięśni tępych cielaków.

Ty masz podejście dokładnie takie samo jak te ruski z czeczeni. Łada turbo to już gablota. Żenada...
Zgłoś
Avatar
Pawlogen 2018-09-21, 20:01
Jebane bydło (wiem kurwa powtarzam się)
Zgłoś
Avatar
HackerAGD 2018-09-22, 9:23
Tam u nich jest jakaś taka tradycja że im bliżej jedziesz pary młodej tym większy prestiż, dlatego jest tak dużo filmików z tamtych rejonów jak się napierdalają albo jeden w drugiego wjeżdża na orszaku weselnym. Debile i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
bluzgator876 2018-09-22, 19:40
HAL9000/2 napisał/a:

czeczeńska dzicz w czystej postaci



odezwała sie paniena z pizda miedzy nogam, jakze powszechne w dzisiejszych czasach przyjdzie taki czeczeniec i Ci w ryj napluje a Ty bedziesz sobie mówił ze on dzicz ale tylko w domu jak nie słyszy, ot cała prawda i pizdolotach ktorych laski zdradzaja,

hashu17 napisał/a:


dokladnie ... to jeden z najbardziej spierdolonych narodowości jakie istnieją...



ktorej takie cioty jak wy sie boja wjezdaja na twoja dzielnie i rzadza takimi panienami jak Ty

Dupaapud napisał/a:



Klasyczne podejście z wioski. Gangsterów w Polsce już od dawna nie ma. A auta po 400-500 tysięcy to nic dziwnego na Polskich ulicach. Sam mam sportową (nową kurwa) gablotę bez dachu i dziki i byki z przykrymi minami zostają w tyle w swoich obsranych BMW. Sram na takich kabotynów co se obcisłą koszulę założą i myślą, że ktoś się jeszcze boi napompowanych mięśni tępych cielaków.

Ty masz podejście dokładnie takie samo jak te ruski z czeczeni. Łada turbo to już gablota. Żenada...



cioteussz mozesz sobie domku pogadac, tacy jak ty swiat przez okno ogladaja, panieno idz sie wypłacz mamusi

panar3 napisał/a:

Błagam, dobry Boże, niech to gówno się przestanie rozmnażać i wyzdycha rychło. I takie ścierwo w mojej Polsce bytuje i ma się dobrze... Ech.



rozumiem ze sie boisz takich wiec modlisz sie zeby juz ich nie było, typowa ciota , ja tam bym sie z gostkami zakolegował, zdominowali by Ci dupe az by huczało, kurwa naprawde społeczentwo pizdowate wychowuje nie swoje dzieci, idz sie popłacz do mamusi

MaszAyahuaskę napisał/a:



Jedna i ta sama dzicz...





ZaPIEKŁO?



daj sie zarznac katolu, ceche zenskie wykazujesz siedz w domu i z niego nie wychodz bo sie jescze skaleczysz albo kolank zedrzesz
Zgłoś