18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
Avatar
z................m 2013-12-25, 17:10 1
No kurwa, aż tak zdesperowani jesteście koniobijce gimnazjalne? To jest piękna kobieta? Ktoś coś tu plecie, że ona sobie nie radzi przed kamerą. Kurwa, toż robi to specjalnie. Jak ktoś ma odwagę zapierdalać na jakichś konkursach w stroju bikini, to chyba jasne, że pewności siebie jej nie brak.

Bijcie konie pryszczaci onaniści.

Zgłoś
Avatar
erebre 2013-12-25, 18:28 1
Na jej profilu na fb zawsze pod każdym zdjęciem są setki czasami tysiące lajków i wpisów (tak mam ją w "lubię", bo podziwiam kobiety uprawiające męskie zawody) i czasami zastanawiam się... panienka wie, że jest ładna, podobno (podobno!) jakąś modelką była, więc wie, że tysiące facetów będą się ślinić na jej widok. I to powstaje proste pytanie - jakie kompleksy sobie tym leczy?
Zgłoś
Avatar
Attero132 2013-12-25, 18:36 1
Kobita jak kobita nie wiem czym się podniecacie.
Zgłoś
Avatar
Kickarse 2013-12-25, 18:44
Ludzie, czy wy zwyczajnie nie umiecie po prostu komuś czegoś pogratulować, cieszyć się czyimś sukcesem, kibicować mu? Pod każdym artykułem o tym, że komuś się coś udało jest banda nieudaczników w komentarzach, którzy nie mogą znieść, że ktoś robi to co lubi, a niejednokrotnie przekuwa to sposób na zarabianie pieniędzy.

Zawsze, ale to zawsze dla was musi być to podszyte czymś złym. Dorobił się = złodziej, ładna kobieta = głupia, kulturysta = impotent itp., itd.

Zwyczajnie żal wam ściska dupę bo sami nie potraficie się zmobilizować, żeby zrobić coś ze swoim życiem. Taka Iwona swoją ambicją wbija was w ziemię, przechodząc z bycia początkującą modelką, potem nauczycielką do bycia kierowcą w transporcie międzynarodowym.
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-25, 19:23
Ja potrafię. Tylko powiedz mi, czego mam gratulować. Zobacz jej filmiki, kierowca potencjalnego czopa o wadze wielu ton. A grzywka oczywiście zasłania pół lba, łącznie z okiem. I te niby wiecznie rzucanie łbem, żeby oko odsłonić. Pomijam fakt, że wymusiła na pierwszym swoim filmiku. Ambicji? To raczej upartość w dążeniu do celu. Jak nie drzwiami to oknem. Wybacz, ale to nie wzbudza u mnie szacunku.

Powiedz mi czego mam gratulować. Że babka ma parcie na szkło? Że jak nie przeszła w konkursach piękności to teraz na YT chce zrobić karierę? Przede wszystkim zaś, powiedz mi co to robi na sadistic?
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-25, 19:32
zincum napisał/a:

Przede wszystkim zaś, powiedz mi co to robi na sadistic?



jest sobie i wisi podonie jak 99% tematow ktore widnieja na glownej, i jak widac bardziej cieszy oko niz spora czesc przecietniakow ktora ledwo co wychodzi z poczekalni
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-25, 19:40
Co wychodzi a co nie to już inna dyskusja.

Ani to oka nie cieszy, ani głos ciekawy, żadnego przekazu. Nic kurwa ciekawego ale coś ci muszę przyznać.

Znasz się na onanistach i populizmie. Taki mały Hitlerek czy Stalinek z ciebie.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-25, 19:42
dziekuje, zdobyles odznake tropiciela
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-25, 20:10
Oczywiście, jak zwykle. Argumentów nawet z muszli klozetowej brak.

Wygrałeś talon na balon. No i mnóstwo wirtualnych piw. Tylko wirtualnych, bo ci co stawiają najpierw by musieli mamę poprosić. Żeby chociaż 5 złotych dała.

Jeśli masz tyle lat na karku to już powinieneś zrozumieć. Że szukanie takich przyjaciół kończy się tym samym, co rak międzykomórkowy. Popierdolą, klaskać będą. Umierać i tak będziesz w samotności. Pewnie nie zrozumiałeś, trudno. W tym wieku to już nawet czytanie książek nie pomoże. Jak ktoś się tępy urodził, to z wiekiem robi się jeszcze bardziej tępy.

Potrafisz to przyjąć do swojego łba?
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-12-25, 20:14 1
Coś w tym jest co zincum napisał. Jeździ ciężarówką no i w sumie czym się tu zachwycać. Ja codziennie mam szansę nie wrócić z roboty, a do tego gdybym nagrywał to co robię w pracy to mógłbym mieć różne nieprzyjemności z tego powodu.
Zgłoś
Avatar
sawaspu 2013-12-25, 20:18
ja tam moge wtedy stać na trasie
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-25, 21:14
zincum, co ty znowu pierdolisz? o jakich wirtualnych przyjacielach bredzisz? co ma wrzucenie tematu do poszukiwania wirtualnych znajomych? dobrze sie czujesz?
jak sie temat nie podoba to scroluj dalej i sie nie wpierdalaj bo na kolejnym moim temacie robisz rozpierdol chuj wie po co. urazony taki jestes bo nie jestem fanatycznym milosnikiem korwina i toczysz swoje gimbusowskie wojenki z wrogami "krula" na kazdym kroku?

SQT, zincum, bo widze ze nawzajem sobie stawiacie piwa (ciekawe czy tylko to)jestescie jakimis wirtualnymi albo prawdziwymi przyjaciolmi? jestescie takimi milosnikami wolnego rynku i wszelkich swobod ogolnie a zwyczajnie niczym rasowe cebulaki hejtujecie panienke ktora ma pomysl na zycie i pasje. nie podoba sie wam to nie ogladajcie i tyle, nikt was nie zmusza
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-25, 21:33
To ty przeczytaj, co sam pierdolisz.
Co robią jakieś życzenia na Sadistic? Od baby, której nikt nie zna tutaj. Wytłumacz mi, na ki chuj wrzucasz takie gówno? Bo dobrze wiedziałeś, że typowe nołlajfy będą pod to trzepać kapucyna. Osiągnięcie życiowe, wsadzić babę za kierownicę.

Ja i Korwin Mikke? No to widać wyraźnie, że ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Za to donosić, aferę robić potrafisz. Dzięki za ostrzeżenie. Płaczku jebany z małym mózgiem. Konfident jebany.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-12-25, 22:06 1
@mare30ks, ależ niech sobie robi co chce. Po prostu chore jest podniecanie się tym że ona jeździ ciężarówką tak jakby ona była jedyna na świecie. A nie robi nic nadzwyczajnego. Pracuje to pracuje i po chuj drążyć.
Zgłoś
Avatar
benzedrine 2013-12-25, 22:32 1
też nie miałam pojęcia kto to, dopiero przeczytałam komentarze. nie wiem jakim osiągnięciem jest kobieta pracująca jako kierowca (ja to bym jej jakieś odznaczenie jebła ) no i rzeczywiście, jest kiepska z twarzy (na ulicy nawet nie zwrócilibyście na nią uwagi, porównajcie ją sobie do naprawdę fajnych lasek wrzucanych na sadola) a co do filmiku- życzenia świąteczne od niej? ani ciekawe, ani sadystyczne, nie rozumiem po co.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie