18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mare30ks 2013-12-25, 23:34
co za roznica czy ktos sie podnieca dupa popierdalajaca tirem czy korwinem? jenno i drugie to ciekawostka. ale jak zwykle jakis matol typu zincum musi sie dowartosciowac i wpierdolic swoje 3 slowa.

zincum matole skonczyli ci sie w slowniku obelgi i teraz rzucasz konfidentami? w dadatku napierdalasz piwa kazdemu kto cie popiera (chyba ze to twoi niewirtualni przyjaciele), zalosny jestes

benzedrine, podejrzewam ze ona tez by na ciebie nawet nie zwrocila uwagi

nie to pierwsze zyczenia swiateczne i nie ostatnie, ale jak zwykle jakis matol musi znalesc powod do srania.
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-26, 0:35
Dostałeś już słownik w prezencie? Chyba nie, daj adres, wyślę ci gratis.

Ciekawostka taka sama jak to, że ja jutro będę prać skarpetki. To, że ty chyba jesteś kierowcą i każda kobieta, co założy pończochy i stanie nóżka, za nóżką ciebie podnieca już ustaliliśmy.

Może i jestem żałosny. Z tym, że ja bym jej do domu nie wpuścił. Ty byś nie wypuszczał. Taka różnica.

Logika, myślenie też nie jest twoją mocną stroną. Ja daję "piwa" ludziom, z którymi się zgadzam. Ty oczywiście robisz odwrotnie? I to jest twoja prawda, jest twojsza i tylko taka prawda jest prawdą najtwojszą.

Żeby dotarło. Piękniejsze kobiety spotykam na ulicy, w sklepie. Nie muszą pleplać bez sensu, w trzech zdaniach mają więcej do powiedzenia niż te całe życzenia. Polecam, zagadaj na przejściu dla pieszych, w sklepie, w autobusie czy pociągu.

Rozmawiaj zamiast się podniecać byle czym. Szkoda, bo i tak pewnie nie zrozumiałeś o czym mowa. Za to się ślinisz, bo stoi jak dziewica niewinna i udaje bezbronną dziewczynkę.

Ja jej po pejsbókach czy na YT syfu nie robię. Taki ma pomysł na siebie, niech tak robi. Tylko po co to wrzucasz na sadola? W mojej zasranej mieścinie widziałem już kobiety za kierownicą autobusu MPK, taksówki. To też dla ciebie jest ciekawostka? Ba, każdego dnia widzę babki zapierdalające fizycznie dużo ciężej, chociażby w sklepach. Ciekawostka?
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-12-26, 9:30
mare30ks napisał/a:

co tu duzo mowic majac taka laske w domu w zyciu nie puscilbym jej w trase jakims tirem



Ale nie masz więc nie musisz się głowić
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-26, 10:28
zincum juz pisalem, nie podoba sie to nie ogladaj, chcesz zmienic oblicze sadistica to cos z tym zrob zamiast zasmiecac tematy swoimi smutami
dobrze wiedziec ze taki z ciebie ruchacz ze byle kogo do domu nie wpuszczasz
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-12-26, 12:06
Kolejna gwiazda internetu.
Zgłoś