18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Egeszege 2021-12-24, 14:19 2
Na HARDA z tą kopią Kurła co za Janusz
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2021-12-24, 14:22 17
garota napisał/a:

Jaki tuman, blady, zęby w rozsypce...jedyne ruchanie jakie zalicza to kurwy na trasie albo spasiona żonka która czeka w domu w międzyczasie grzejąc łoże innym lamusom. Czemu zawsze największe przegrywy gadają o kasie i ruchaniu? Chlanie to by się zgadzało i po gościu widać że to jedyny sport jaki uprawia. Aha i tak przy okazji wesołych świąt XDXD Milutko musi być w wigilię.



serio? gość życzy wesołych świąt, a Toboe żal dupe ściska bo nie ruchasz
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2021-12-24, 15:06 2
Ło kurwa Sokrates świątecznych życzeń. Może własną szkołę założy? Będzie jak Diogenes tylko śpi w tirze.
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2021-12-24, 19:49
baronturbina napisał/a:

Flaszką bimbru i rajtuzami, które będą drzeć zębami a potem sobie je do dupy ładować.
Ale taki pedalski tandem mogł by mieć plusy bo… Może jak by mieli dwie kierownice i obaj sterowali, to może by się nauczyli nie wymuszać i zajeżdżać drogi. Co dwie TIRo ameby to nie jedna.



Praktykowałeś te rajstopy?
Zgłoś
Avatar
radek225 2021-12-24, 19:51 8
Nie chcemy tego tutaj. Wszystko, co ma logo pizdoka jebie chujem i z automatu jest pedalskie.

Facet przed instalacją Tik Toka:









Facet po instalacji Tik Toka:







Zgłoś
Avatar
Xenon 2021-12-24, 22:28 1
Stara siedzi płacze gdzie ten jeździec wiecznie go w domu nie ma tylko robi filmiki swojej chorej wyobraźni
Zgłoś
Avatar
Behemot 2021-12-24, 23:35 1
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

starej pierogi lepić pomóż głąbie a nie tu tiktokujesz



Pierdoli, woli kupić w biedrze na zjeździe do bazy.

Marcinqqq napisał/a:

serio? gość życzy wesołych świąt, a Toboe żal dupe ściska bo nie ruchasz



Serio? Nawet ruchanie się w końcu znudzi, tobie żal dupę ściska bo też nie ruchasz, a jak ruchasz to za mało bo ci dziunia dawkuje wolę ponapierdalać z kumplami w nocy przy piwku - jak dorośniesz i ci wacek obrośnie mchem to zrozumiesz.
Zgłoś
Avatar
nw4d 2021-12-24, 23:45
Dzbany chlop tylko rusza ustami a głos jest chłopa z youtuba wpiscie sobie "kasy chlania i ruchania"
Zgłoś
Avatar
lesku73 2021-12-25, 1:41 10
Tirowiec samotnik ok ale jak masz żonę i dwoje dzieci to siedź z nimi, dzieci potrzebują ojca a nie wujka który wpada na weekend i przywozi prezenty, chuj z tego że zarabiasz dobrze jak nie uczestniczysz w ich wychowaniu, nie odrabiasz z nimi lekcji, nie kładziesz ich spać, wszystko musi ogarnąć twoja żona, która często przez to płacze bo nie ma już sił, dzieci zapamiętają ciebie jako gościa który wpada poudaje ojca i po 40 godzinach znów znika na pięć dni albo więcej, przemyśl to tirowcu tatusiu weekendowy.
Zgłoś
Avatar
GangTrap 2021-12-25, 9:15 2
Behemot napisał/a:

Pierdoli, woli kupić w biedrze na zjeździe do bazy.
Serio? Nawet ruchanie się w końcu znudzi, tobie żal dupę ściska bo też nie ruchasz, a jak ruchasz to za mało bo ci dziunia dawkuje wolę ponapierdalać z kumplami w nocy przy piwku - jak dorośniesz i ci wacek obrośnie mchem to zrozumiesz.



Typowy polaczek, napierdolic się z kumplami i zadowolony. Większość z was jest dnem społecznym
Zgłoś
Avatar
radek225 2021-12-25, 12:22 3
lesku73 napisał/a:

Tirowiec samotnik ok ale jak masz żonę i dwoje dzieci to siedź z nimi, dzieci potrzebują ojca a nie wujka który wpada na weekend i przywozi prezenty, chuj z tego że zarabiasz dobrze jak nie uczestniczysz w ich wychowaniu, nie odrabiasz z nimi lekcji, nie kładziesz ich spać, wszystko musi ogarnąć twoja żona, która często przez to płacze bo nie ma już sił, dzieci zapamiętają ciebie jako gościa który wpada poudaje ojca i po 40 godzinach znów znika na pięć dni albo więcej, przemyśl to tirowcu tatusiu weekendowy.



A bebzuny żonci i dzieciaków się same w magiczny sposób wypełnią? Rachunki się same opłacą, kredyt na dom/mieszkanie sam się spłaci? Już widzę, jak ci pracujący po 8/10h dziennie wychodzący wczesnym rankiem i wracający późnym wieczorem, z jakim entuzjazmem i uśmiechem na twarzy zajmują się dziećmi po pracy. Wpadasz wyjebany po robocie, obiad, oglądając jednym okiem TV/Netflixa, prysznic i spać. I tak do usranej śmierci. Teraz dzieciaki chowa tablet i internet. Dziećmi po pracy to się bohaterowie Klanu, M jak miłość, rodzinki.pl zajmują, gdzie banany zarabiające 20k PLN/msc kilka razy do roku sobie z żoną i dziećmi na Barbadosy latają.
Zgłoś
Avatar
Folur 2021-12-25, 18:54
radek225 napisał/a:

Nie chcemy tego tutaj. Wszystko, co ma logo pizdoka jebie chujem i z automatu jest pedalskie.
Facet po instalacji Tik Toka:



Nigdy nie instalowałem tiktoka, a mimo to wiem że facet potrafi zrobić drugiemu nieziemskiego loda.

radek225 napisał/a:

A bebzuny żonci i dzieciaków się same w magiczny sposób wypełnią? Rachunki się same opłacą, kredyt na dom/mieszkanie sam się spłaci? Już widzę, jak ci pracujący po 8/10h dziennie wychodzący wczesnym rankiem i wracający późnym wieczorem, z jakim entuzjazmem i uśmiechem na twarzy zajmują się dziećmi po pracy. Wpadasz wyjebany po robocie, obiad, oglądając jednym okiem TV/Netflixa, prysznic i spać. I tak do usranej śmierci. Teraz dzieciaki chowa tablet i internet. Dziećmi po pracy to się bohaterowie Klanu, M jak miłość, rodzinki.pl zajmują, gdzie banany zarabiające 20k PLN/msc kilka razy do roku sobie z żoną i dziećmi na Barbadosy latają.



No ja wiedziałem że po gejach może jechać tylko taki jebany FRAJER jak Ty. To że jesteś życiową pizdą i niedorajdą która w życiu do niczego nie doszła i nie potrafi zarabiać tak jak opisani w ostatniej linijce Twoich żali HEROSI to TWÓJ problem. Na pewno nie masz się czym chwalić. Jak Cię nie stać na rodzinę, utrzymanie dzieci i zapewnienie im bytu to po chuj ją zakładasz, pizdeuszu? Żeby ciągnąć pińcet plusy od reszty tyrającego uczciwie społeczeństwa? Tępy chuju nie powinieneś mieć dzieci ani żony...i chuj Ci w oko, tatusiu łikendowy.
Zgłoś
Avatar
radek225 2021-12-25, 22:16 2
Folur napisał/a:

Nigdy nie instalowałem tiktoka, a mimo to wiem że facet potrafi zrobić drugiemu nieziemskiego loda.
No ja wiedziałem że po gejach może jechać tylko taki jebany FRAJER jak Ty. To że jesteś życiową pizdą i niedorajdą która w życiu do niczego nie doszła i nie potrafi zarabiać tak jak opisani w ostatniej linijce Twoich żali HEROSI to TWÓJ problem. Na pewno nie masz się czym chwalić. Jak Cię nie stać na rodzinę, utrzymanie dzieci i zapewnienie im bytu to po chuj ją zakładasz, pizdeuszu? Żeby ciągnąć pińcet plusy od reszty tyrającego uczciwie społeczeństwa? Tępy chuju nie powinieneś mieć dzieci ani żony...i chuj Ci w oko, tatusiu łikendowy.



Lecz się na nogi, bo widze, że na mózg już zdecydowanie za późno. Skąd wiesz, do czego w życiu doszedłem? To raz. A dwa, gdzie ja napisałem, że jestem łikendowym tatusiem? Nie mam rodziny, nie ciągnę 500+. A teraz idź i zrób koledze nieziemskiego loda, cioto jedna. I jeszcze się tym chwali. Nawet, jakbym był ciągodrutem, to nie chwaliłbym się tym. A już na pewno nie na tej stronie.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-12-26, 14:54 1
Tiry to jest pomysł na życie dla ludzi którzy nie potrafią nic, nie skończylo żadnej szkoly i mają problem z alkoholem.
Taki facet intelektualnie z trudem ogarnia kręcenie kołem. Tir to jest wszystko co może w życiu robić.
Zgłoś
Avatar
radek225 2021-12-26, 16:22 2
Wiewór napisał/a:

Tiry to jest pomysł na życie dla ludzi którzy nie potrafią nic, nie skończylo żadnej szkoly i mają problem z alkoholem.
Taki facet intelektualnie z trudem ogarnia kręcenie kołem. Tir to jest wszystko co może w życiu robić.



To samo można powiedzieć o 95% zawodów wykonywanych przez ludzi na całym świecie. Ilu ludzi jest pracownikami naukowymi, lekarzami, prawnikami, elektronikami, inżynierami, biologami? A aktorzy? Garstka to wybitni aktorzy, reszta to kurwy, które wiedziały, komu dupy dać, a faceci dostali się na wielki ekran dzięki układom i kolesiostwie. Większośc ludzi to sprzedawcy, pracownicy poczty, urzędów, pracownicy fizyczni, produkcji, magazynierzy, fryzjerzy. Nieco wyżej w hierarchii stoi elektryk, mechanik. I co? Nikt nie mówi o pracownicy Żabki, czy Biedronki że to jedyne, na co ją w życiu stać i ma problem z alkoholem. Praca kierowcy to praca jak każda inna, tylko zarobki lepsze. Bo w tym czasie, co Ty wracasz z pracy a potem śpisz w swoim łóżku, to ja siedzę w kabinie. Zejdź z nich, znajdź sobie inny obiekt do hejtu. Uważam, że taki kierowca jest 100x bardziej pożyteczny i bardziej potrzebny społeczeństwu, niż kolejny polityk i udziałowiec w spółce państwowej ciągnący 70.000 zł/msc za nic. Może nie ma połowy zębów, ledwie umie się wysłowić, ale co ma zrobić zrobi bardzo dobrze, nie porozpierdala zestawu ani towaru po drodze. Mnóstwo kierowców to naprawdę ogarnięci ludzie, którzy oprócz jeżdżenia mają jeszcze własne biznesy, oraz hobby. Oczywiście nie mówi się o takich, tylko o tych, co ledwo potrafią się wysłowić i mają w gębie co drugi ząb. Zobacz, ilu polityków, prezenterów TV oraz ilu aktorów nie potrafi poprawnie zdania zbudować i ma aparycję gorszą, niż ten kierowca z filmu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie