18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
Avatar
Wiewór 2021-12-26, 20:16
radek225 napisał/a:

To samo można powiedzieć o 95% zawodów wykonywanych przez ludzi na całym świecie. Ilu ludzi jest pracownikami naukowymi, lekarzami, prawnikami, elektronikami, inżynierami, biologami? A aktorzy? Garstka to wybitni aktorzy, reszta to kurwy, które wiedziały, komu dupy dać, a faceci dostali się na wielki ekran dzięki układom i kolesiostwie. Większośc ludzi to sprzedawcy, pracownicy poczty, urzędów, pracownicy fizyczni, produkcji, magazynierzy, fryzjerzy. Nieco wyżej w hierarchii stoi elektryk, mechanik. I co? Nikt nie mówi o pracownicy Żabki, czy Biedronki że to jedyne, na co ją w życiu stać i ma problem z alkoholem. Praca kierowcy to praca jak każda inna, tylko zarobki lepsze. Bo w tym czasie, co Ty wracasz z pracy a potem śpisz w swoim łóżku, to ja siedzę w kabinie. Zejdź z nich, znajdź sobie inny obiekt do hejtu. Uważam, że taki kierowca jest 100x bardziej pożyteczny i bardziej potrzebny społeczeństwu, niż kolejny polityk i udziałowiec w spółce państwowej ciągnący 70.000 zł/msc za nic. Może nie ma połowy zębów, ledwie umie się wysłowić, ale co ma zrobić zrobi bardzo dobrze, nie porozpierdala zestawu ani towaru po drodze. Mnóstwo kierowców to naprawdę ogarnięci ludzie, którzy oprócz jeżdżenia mają jeszcze własne biznesy, oraz hobby. Oczywiście nie mówi się o takich, tylko o tych, co ledwo potrafią się wysłowić i mają w gębie co drugi ząb. Zobacz, ilu polityków, prezenterów TV oraz ilu aktorów nie potrafi poprawnie zdania zbudować i ma aparycję gorszą, niż ten kierowca z filmu.



Żyjemy chyba w różnych wymiarach. 10 lat pracowałem z kierowcami ciężarówek i nie mam o nich nic dobrego do powiedzenia
Zgłoś
Avatar
picolo 2021-12-27, 0:58
garota napisał/a:

Jaki tuman, blady, zęby w rozsypce...jedyne r*chanie jakie zalicza to k***y na trasie albo spasiona żonka która czeka w domu w międzyczasie grzejąc łoże innym lamusom. Czemu zawsze największe przegrywy gadają o kasie i r*chaniu? Chlanie to by się zgadzało i po gościu widać że to jedyny sport jaki uprawia. Aha i tak przy okazji wesołych świąt XDXD Milutko musi być w wigilię.



Takiego dupościsku dawno nie widziałem xD . Wiesz czemu nie gadasz o ruchaniu, bo to ciebie ruchają i tyle.
Zgłoś
Avatar
radek225 2021-12-27, 5:53
Wiewór napisał/a:

Żyjemy chyba w różnych wymiarach. 10 lat pracowałem z kierowcami ciężarówek i nie mam o nich nic dobrego do powiedzenia



Żyjemy w tym samym wymiarze i przeczytaj jeszcze raz, ale powoli, co napisałem. Nie mówię, że kierowcy to intelektualna elita. Mówię w tylko, że pośród ogółu kierowców znajdzie się sporo ogarniętych ludzi, których przyciągnęły do tej pracy zarobki. Poprzebywaj trochę z budowlańcami, sprzedawcami, idź gdzies na produkcję, rozbiór mięsa. "bylin, widzielim, zrobilim" i discopolo jest tam na porządku dziennym, a gdy klawiszowe Nokie były u łask, to Mozart i Bethoven dla nich to był kompozytor dzwonków.
Zgłoś
Avatar
Nejm 2021-12-27, 13:48
Wiecie, że ten koleś nawet tego nie wypowiedział tylko to podkład starych świątecznych życzeń, które krążą po necie po paru lat.
Zgłoś
Avatar
OstryGracz 2023-12-24, 13:23
garota napisał/a:

Jaki tuman, blady, zęby w rozsypce...jedyne ruchanie jakie zalicza to kurwy na trasie albo spasiona żonka która czeka w domu w międzyczasie grzejąc łoże innym lamusom. Czemu zawsze największe przegrywy gadają o kasie i ruchaniu? Chlanie to by się zgadzało i po gościu widać że to jedyny sport jaki uprawia. Aha i tak przy okazji wesołych świąt XDXD Milutko musi być w wigilię.



Weź się kurwa nie zesraj Adonisie z milionami na koncie i nową dziewczyną w łóżku co dzień
Zgłoś