18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
masterwow 2012-12-19, 20:51
ja ich nie znam
Zgłoś
Avatar
antek025 2012-12-19, 21:40
Palikot mogłby z jakimś pedałem na kolanach siedzieć
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-12-19, 21:43
jazzma napisał/a:


Co tu argumentować, jesteś na forum gdzie pedalstwo nie jest tolerowane, jak podobają Ci się chłopcy to pomyliłeś miejsca.
Poza tym jak kurwa można być ciotą?!


Nie obchodzi mnie, że na tej stronie większość ludzi to kretyni. Nadal mam nadzieję na jakąś merytoryczną odpowiedź z twojej strony, doczekam się czy nie? Bo zakładam, że nie słyszałeś o czymś takim jak gust, preferencje seksualne, czy choćby zasada nie zaglądania ludziom pod pościel.
Zgłoś
Avatar
jazzma 2012-12-19, 22:02
Tak, sadole nie tolerują pedalstwa i nie podobają im się chłopcy - kretyni, nie wiem jak mam z Tobą rozmawiać, bo coś czuję że masz strasznie zrytą fiutami psychikę.
Jak Ci się nie podoba, nie odpowiada to na chuj tu siedzisz ? Panuje demokracja, większość wygrywa.
Osoba z podpisem "sen jest dla ciot" broni ciot, no kurwa chyba coś Ci się w główce poprzestawiało.
Merytoryczne argumenty są takie, że głównym celem ludzkiej populacji jest rozmnażanie się, a jak chcesz to zrobić pomiędzy osobami o tej samej płci? Mylisz pojęcia, gust czy preferencja seksualna działa na zasadzie : jeden woli duże cycki, inny małe, a nie jeden woli cipę, a drugi fiuty, do chuja. To jest patologia jeśli wiesz o co mi chodzi i nie ma to nic związanego z alkoholem. To, że świat idzie do przodu nie zmienia faktu, że ludziom ma odpierdalać, dla mnie to jest choroba, a choroby się leczy albo izoluje.
Nie zaglądanie ludziom pod pościel - ale żeś teraz zasadę spłodził, no brawo. Ja teraz zasadę stawiam - gejzery to nie ludzie, co nie znasz jej ?
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-12-19, 22:47
jazzma napisał/a:

Tak, sadole nie tolerują pedalstwa i nie podobają im się chłopcy - kretyni, nie wiem jak mam z Tobą rozmawiać, bo coś czuję że masz strasznie zrytą fiutami psychikę.
Jak Ci się nie podoba, nie odpowiada to na chuj tu siedzisz ? Panuje demokracja, większość wygrywa.
Osoba z podpisem "sen jest dla ciot" broni ciot, no kurwa chyba coś Ci się w główce poprzestawiało.
Merytoryczne argumenty są takie, że głównym celem ludzkiej populacji jest rozmnażanie się, a jak chcesz to zrobić pomiędzy osobami o tej samej płci? Mylisz pojęcia, gust czy preferencja seksualna działa na zasadzie : jeden woli duże cycki, inny małe, a nie jeden woli cipę, a drugi fiuty, do chuja. To jest patologia jeśli wiesz o co mi chodzi i nie ma to nic związanego z alkoholem. To, że świat idzie do przodu nie zmienia faktu, że ludziom ma odpierdalać, dla mnie to jest choroba, a choroby się leczy albo izoluje.
Nie zaglądanie ludziom pod pościel - ale żeś teraz zasadę spłodził, no brawo. Ja teraz zasadę stawiam - gejzery to nie ludzie, co nie znasz jej ?


Tak cię to boli, że ktoś może być szczęśliwy w inny sposób niż ty? Bo z tego co zauważyłem większość (włącznie z tobą) kieruje się zasadą "każdy kto jest inny jest be". Homoseksualizm chorobą nie jest - nie wierzysz, sprawdź. Patologią jest napierdalanie po pijaku rodziny, a nie pociąg do osób tej samej orientacji, bo takie pierdolenie jest bez sensu. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że fetyszyzm stóp, bdsm to też patologia i trzeba ich leczyć. Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem osób, których boli styl życia innych ludzi i którzy próbują narzucić innym swoją opinię.
Poza tym dlaczego zakładasz, że jestem gejem? Nigdzie tego nie napisałem. Ja tylko wytykam ludzkie ułomności oraz błędy w logice.
PS. Co do mojego opisu "sen jest dla ciot", miałem tu na myśli mięczaków, cipki, zwał jak zwał.
Zgłoś
Avatar
jazzma 2012-12-19, 23:27
Homoseksualizm był jeszcze do całkiem niedawna (bodaj '98) uważany za chorobę, niestety wraz z ogłaszaniem się gwiazd (głównie w celu reklamy poprzez skandal) za homogenizowanych coraz więcej osób zaczęło się z tym ujawniać, a teraz zaczyna się to robić takie mainstream'owe, uwierz że pośród znajomych masz na bank jakiegoś pedryla, lub less, krypto bo krypto, jeszcze na szczęście boją się tak głośno o tym mówić, ale i tak jest to bardziej widoczne niż choćby kilka lat temu.
Patologia - eh, napisałem wyraźnie, że nie chodzi mi o patologię związaną z alkoholem, a co za tym idzie napierdalaniem rodziny ( to jest patologia społeczna, a odmian patologii jest na prawdę sporo - polecam doedukować się). Patologia jako zmiana, coś nienormalnego, bo bądź co bądź to jest pojebane.
Fetyszyzm stóp, bdsm to też popierdolone, ale można jakoś w miarę to wytłumaczyć, ma to pewne podstawy w psychice ludzkiej. Ból jest poniekąd przyjemny, można czerpać z niego satysfakcję, z resztą nawet nazwa tegoż portalu mówi o tym. Sam lubię ból, acz nie na tle seksualnym.
Cytat:

Ja tylko wytykam ludzkie ułomności oraz błędy w logice.


Nie rozumiem, ułomnością czy błędem w logice jest myślenie że homoseksualizm jest czymś nienormalnym ? No kurwa nie oszukujmy się, jest czymś nienormalnym.

A teraz druga sprawa, widzę że ciężki z Ciebie adwersarz ponieważ odpowiadasz tylko na te wygodne dla Ciebie pytania i stwierdzenia.
Więc powracam do tego, ze głównym celem ludzkości jest rozmnażanie, jak i z resztą celem każdego organizmu żywego na planecie zwanej Ziemią!
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-12-19, 23:41
jazzma napisał/a:

Homoseksualizm był jeszcze do całkiem niedawna (bodaj '98) uważany za chorobę, niestety wraz z ogłaszaniem się gwiazd (głównie w celu reklamy poprzez skandal) za homogenizowanych coraz więcej osób zaczęło się z tym ujawniać, a teraz zaczyna się to robić takie mainstream'owe, uwierz że pośród znajomych masz na bank jakiegoś pedryla, lub less, krypto bo krypto, jeszcze na szczęście boją się tak głośno o tym mówić, ale i tak jest to bardziej widoczne niż choćby kilka lat temu.
Patologia - eh, napisałem wyraźnie, że nie chodzi mi o patologię związaną z alkoholem, a co za tym idzie napierdalaniem rodziny ( to jest patologia społeczna, a odmian patologii jest na prawdę sporo - polecam doedukować się). Patologia jako zmiana, coś nienormalnego, bo bądź co bądź to jest pojebane.
Fetyszyzm stóp, bdsm to też popierdolone, ale można jakoś w miarę to wytłumaczyć, ma to pewne podstawy w psychice ludzkiej. Ból jest poniekąd przyjemny, można czerpać z niego satysfakcję, z resztą nawet nazwa tegoż portalu mówi o tym. Sam lubię ból, acz nie na tle seksualnym.

Nie rozumiem, ułomnością czy błędem w logice jest myślenie że homoseksualizm jest czymś nienormalnym ? No kurwa nie oszukujmy się, jest czymś nienormalnym.

A teraz druga sprawa, widzę że ciężki z Ciebie adwersarz ponieważ odpowiadasz tylko na te wygodne dla Ciebie pytania i stwierdzenia.
Więc powracam do tego, ze głównym celem ludzkości jest rozmnażanie, jak i z resztą celem każdego organizmu żywego na planecie zwanej Ziemią!


Nie chodzi o to, że błędem w logice jest myślenie iż homoseksualizm jest nienormalny (bo większość ustala znaczenie słowa normalność, więc mniejszości są de facto nienormalne). Chodzi o uznawanie tego za coś złego. Wybacz, ale mnie nie obchodzi, czy moi znajomi są homo/hetero czy biseksualni. Twierdzisz, że bdsm można wytłumaczyć? Jasne, że tak. Tak samo homoseksualizm - u mężczyzn punkt G znajduje się w prostacie, dzięki czemu stymulacje analne sprawiają wiele frajdy. Ale mniejsza z tym, kto co lubi. Niech każdy żyje własnym życiem i nie wpierdala się w czyjeś - jeśli ta osoba nie robi krzywdy innym, bo co ci to przeszkadza? Takie jawne obnoszenie się ze swoją homofobią zakrawa o kryptohomoseksualizm. A co do patologii seksualnych - jak pewnie wiesz, nie ma jakiejś jedynej słusznej reguły. Regulują je obyczaje kulturowe, które cały czas się zmieniają i to co kiedyś było patologią, dzisiaj już nią nie jest.
Zgłoś