18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Riikko 2022-07-13, 18:33 2
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2022-07-13, 19:40 1
Raczej nie podzielą się, bo ambulans jechał na sygnale.
Zgłoś
Avatar
kidding199 2022-07-13, 20:36
niby placek, ale gdyby szerzej spojrzeć to jednak trochę bułka z tego wyszla, z azjatyckim farszem
Zgłoś
Avatar
Lee225 2022-07-13, 21:02 4
Andrzejas napisał/a:

Raczej nie podzielą się, bo ambulans jechał na sygnale.



To ,że jechał na sygnale nie oznacza ,że nie jest to wina ludka jadącego samochodem uprzywilejowanym. Jadąc pojazdem uprzywilejowanym popełniamy wykroczenie które jest warunkowo dozwolone i trzeba zachować podwójną ostrożność. W przypadku gdy pojazd z sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi wjedzie na czerwonym świetle i zderzy się z innym pojazdem jadącym według przepisów ruchu drogowego to winę ponosi osoba kierująca pojazd uprzywilejowany. To samo tyczy się autobusów wyjeżdżających z zatoczki autobusowej w terenie zabudowanym... kierujący autobusem musi zasygnalizować i upewnić się ,że może wykonać taki manewr i nie zagrozi bezpieczeństwu innych uczestników ruchu... my powinniśmy umożliwić wyjazd jednak nie działa to tak jak niektórzy kierowcy autobusów myślą.

Kij wie jak jest w ich dzikim kraju ale masz tutaj od wuja Lee lekcję w razie wypadku.
Zgłoś
Avatar
damian0612 2022-07-13, 21:16
Ja pierdole taki syf się zrobił, ze to ewidentnie wina Tuska
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2022-07-13, 21:23 1
Dobrze, że pogotowie było akurat na miejscu
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2022-07-13, 21:41
Lee225 napisał/a:

(...) Kij wie jak jest w ich dzikim kraju ale masz tutaj od wuja Lee lekcję w razie wypadku.



A to dziękuję w takim razie. Niestety żyjemy w kraju nie mniej dzikim, bo logika nakazuje, że po to pojazd uprzywilejowany emituje wyjątkowo głośne i jasne sygnały, aby móc skupić się na ratowaniu czyjegoś życia, a nie uważaniu na skrzyżowaniach. Według mojej logiki kierowca ciężarówki powinien zostać obciążony wszystkimi kosztami, a na koniec postawiony przed sądem z zarzutem usiłowania morderstwa. Co jak co, ale karetka to rzecz święta, bo nigdy nie wiesz, czy nie jedzie właśnie do twoich najbliższych...
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-07-13, 22:00 2
Andrzejas napisał/a:

A to dziękuję w takim razie. Niestety żyjemy w kraju nie mniej dzikim, bo logika nakazuje, że po to pojazd uprzywilejowany emituje wyjątkowo głośne i jasne sygnały, aby móc skupić się na ratowaniu czyjegoś życia, a nie uważaniu na skrzyżowaniach. Według mojej logiki kierowca ciężarówki powinien zostać obciążony wszystkimi kosztami, a na koniec postawiony przed sądem z zarzutem usiłowania morderstwa. Co jak co, ale karetka to rzecz święta, bo nigdy nie wiesz, czy nie jedzie właśnie do twoich najbliższych...



Pierdolisz głupoty i z logiką nie mają one nic wspólnego. Po twoich wywodach wnioskuję, że w samochodzie siedzisz od święta.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2022-07-13, 22:09
Heliar napisał/a:

Pierdolisz głupoty i z logiką nie mają one nic wspólnego. Po twoich wywodach wnioskuję, że w samochodzie siedzisz od święta.



Yyyy... W sumie to siedzę w nim codziennie. I nie tylko samochodem jeżdżę. Jedyne co, to na motocykl nie wsiadam.
Czy byłbyś tak uprzejmy i wypunktował miejsca w których w mojej wypowiedzi brakuje logiki?
Zgłoś
Avatar
tottenham19907 2022-07-13, 22:53 2
Podwójne kombo
Zgłoś
Avatar
darejos 2022-07-14, 2:10
typ ze skutera wystawia łeb z naczepy, szok
Zgłoś