18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Weź się do pracy.
maassk • 2013-07-19, 23:15
Bądź twardy.
Ćwicz jak najczęściej.
Może zapisz się na jakieś sztuki walki

Oglądaj mniej telewizji.
Interesuj się historią i polityką. Wyrób sobie poglądy polityczne.
Nie patrz na to czy dana partia nazywa siebie lewicową bądź prawicową. Patrz na to co rzeczywiście robi.

Zawsze ignoruj lewicę. Źródło tego syfu w Europie.
Pusta tolerancja dla wszystkiego skończy się jak czarnoskóry, bezrobotny muzułmanin ze skłonnościami homoseksualnymi , przebywający w Europie na papierach które sobie sam wydrukował, wyrżnie Cię w dupę razem ze swoimi 17 synami.

Zainteresuj się jak działa broń.
Nie licz na to, że tak skorumpowany kraj da Ci jakąkolwiek możliwości samoobrony.
Chyba nie chcesz, aby Twoja rodzina skończyła jak nasi rodacy z Wołynia, zaszlachtowani gorzej niż bydło.

Kiedyś to wszystko może Ci się przydać.
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2013-07-19, 23:21 23
Nie będziesz mi mówić co mam robić!
Zgłoś
Avatar
Arczi.Milano 2013-07-19, 23:27 65
Zgon14 idź i zalicz swój nick....
Zgłoś
Avatar
Kostek-Biernacki 2013-07-19, 23:28 41
Arczi.Milano napisał/a:

Zgon14 idź i zalicz swój nick....



Może po prostu ma ochotę na seks zbiorowy z ciapatymi pedałami
Zgłoś
Avatar
Hereticus 2013-07-19, 23:31 2
Być może się przyda, ale nie mnie. Elita intelektualna ma już wyrobione poglądy polityczne, a co do walki to od tego są inni ludzie
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-07-19, 23:38 28
Cytat:

Nie patrz na to czy dana partia nazywa siebie lewicową bądź prawicową.
Zawsze ignoruj lewicę.



Jak coś manifestujesz, to się kurwa zdecyduj co konkretnie :/
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-07-20, 0:11 10
@yoyoyo

Czytaj ze zrozumieniem. Te zdania logicznie się nie wykluczają ale trzeba trochę ruszyć łepetyną.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-07-20, 2:31
Heh, a co (kto) teraz reprezentuje w Polsce "prawicę"? Nieskromnie zapytam ale uprzedzam, że oszołomskie odpowiedzi i tak mam w dupie.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-07-20, 2:37 2
!Timon napisał/a:

@yoyoyo

Czytaj ze zrozumieniem. Te zdania logicznie się nie wykluczają ale trzeba trochę ruszyć łepetyną.



Okay, tu pojawia się problem definicji. W następnym jednak zdaniu kolega wie co jest lewicą (zna definicję). Wobec tego przesłanie jego apelu jest takie: nie próbuj zrozumieć tego (nie próbuj wniknąć w konotacje, które przypisują danemu słowu inni), co mówią inni - tylko twoje definicje są właściwe, i tylko one ustalają prawomocny sens (przez fakt, że kolega nie wylicza cech istotowych <lewicy>, a zwraca uwagę na możliwość rozbieżności definicji u różnych ludzi, przy tym nawołuje do pogardy dla <lewicy> niezdefiniowanej).

Może zachowany jest tu porządek logiczny, ale znaczenie tego jest debilne.
Zgłoś
Avatar
BlascoTabasco 2013-07-20, 2:44 9
dlaczego te bzdety są na głównej?
Zgłoś
Avatar
knix666 2013-07-20, 2:46 1
@UP

Nie debilne, tam jest napisane "nazywa siebie" innymi słowy to ze partia nazywa siebie lewicowa czy prawicowa nie zawsze tak do końca jest, spójrzmy na nasz rząd choćby, nie ma tam ani jednej jednolitej partii prawicowej tudzież lewicowej. Tak czy siak chciałeś zabłysnąć intelektem a popłynąłeś jak woda w kiblu.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-07-20, 2:49
I jeszcze jedno - nieważne czy będziesz się uczył historii, czy będziesz się interesował polityką, czy może znów będziesz omijał te zagadnienia szerokim łukiem. Człowiek po etapie prania mózgu, to znaczy po etapie wychowania (do 30-40 roku życia jeszcze procedury myślenia można lekko modyfikować), tak czy siak każdą informacje przyjmuje przez pryzmat swego zakodowanego sposobu myślenia, analizowania.

knix666 napisał/a:

@UP

Nie debilne, tam jest napisane "nazywa siebie" innymi słowy to ze partia nazywa siebie lewicowa czy prawicowa nie zawsze tak do końca jest, spójrzmy na nasz rząd choćby, nie ma tam ani jednej jednolitej partii prawicowej tudzież lewicowej. Tak czy siak chciałeś zabłysnąć intelektem a popłynąłeś jak woda w kiblu.



Domyślam się, że było to do mnie. Napisałem wcześniej, że jest tu problem definicji... Dodałem już nawias, by lepiej ci poszło zrozumienie.
Zgłoś
Avatar
smarek12 2013-07-20, 2:59 5
Szkoda że ten nietuzinkowy portal psują kościelno- smoleńscy kryptogejowie, którzy uparli się aby z niego zrobić arenę dla swych fantasmogorii. Wypierdalać kurwa na Moskwę patridioci, pomścić prezydęta.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-07-20, 3:05
smarek12 napisał/a:

Szkoda że ten nietuzinkowy portal psują kościelno- smoleńscy kryptogejowie, którzy uparli się aby z niego zrobić arenę dla swych fantasmogorii. Wypierdalać kurwa na Moskwę patridioci, pomścić prezydęta.


Naucz się ortografii polskiej analfabeto
Zgłoś
Avatar
smarek12 2013-07-20, 3:08
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie