18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:07
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:12
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
🔥 Zaczepna samica - teraz popularne
Avatar
Cichy_Melanż 2018-06-18, 23:40 8
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-06-19, 0:09 3
Cichy_Melanż napisał/a:

Obrazek



Popierdoliły ci się Jezuski...
Zgłoś
Avatar
O................n 2018-06-19, 0:57 12
Cichy_Melanż napisał/a:

Obrazek



Z powodu takiego podejścia do wiary ludzi zachodu, muzułmanie nimi pogardzają, urzynają łby, strzelają, rozgniatają jak pluskwy ciężarówkami i gwałcą ich kobiety i córki (jak choćby gang muzułmańskich pedofili w Anglostanie )
Gratuluję duchowej jedności z Michnikiem, Lisem, Junckerem (czy jak ten pijak się nazywa), Głupim Rysiem czy Joanną Szkapą-Wielgus.

Chyba, że jesteś wrogiem naszego państwa i cywilizacji i robisz sobie podśmiechujki, jak my z muslimów.
Aaa, to wtedy całkiem inna sprawa...
wtedy to wielki penis Ci w oko.
I nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
x................m 2018-06-19, 2:07 17
co ty koleś pierdolisz ateizm a spierdolona lewica to co innego.. Co czyli sugerujesz ze powinnyśmy wrócić do wartości chrześcijańskich i tak samo zachowywać sie jak arabowie ?? Jak mnie wkurwiają te religje jebane pasożyty wszędzie będą sie wpierdalać i sugerować ze dzięki nim wszystko mamy i wiele zyskamy
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-06-19, 2:17 3
xnm napisał/a:

...powinnyśmy wrócić do wartości chrześcijańskich i tak samo zachowywać sie jak arabowie ....



Kurwa... a da się...???
Zgłoś
Avatar
O................n 2018-06-19, 2:40 3
xnm napisał/a:

co ty koleś pierdolisz ateizm a spierdolona lewica to co innego.. Co czyli sugerujesz ze powinnyśmy wrócić do wartości chrześcijańskich i tak samo zachowywać sie jak arabowie ?? Jak mnie wkurwiają te religje jebane pasożyty wszędzie będą sie wpierdalać i sugerować ze dzięki nim wszystko mamy i wiele zyskamy



"Wracając do wartości chrześcijańskich będziemy się zachowywać jak arabowie".
xnm
Ten "x" to skrót od "ksiądz"?
Ze słów Twych wnioskuję, że reprezentujesz skrajnie "spierdoloną lewicę".
Jesteś może od Bonieckiego i "Tygodnika Powszechnego"?
Zgłoś
Avatar
barni123pl 2018-06-19, 5:33
kolego Owlman jak nie pasuje to zmien portal i tyle i bez napinki
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2018-06-19, 9:47 2
Co tu się odpierdala w tych komentarzach, to czasem nawet moje zjebane mózgowie nie ogarnia
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-06-19, 9:59 1
ten pies to na gwiazdę POP by się nadawał a ten pierwszy to nie wiem, raczej niechętnie bym tego słuchał.
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-06-19, 10:26
tak samo miałem jak mnie ząb napierdalał
Zgłoś
Avatar
FransFr 2018-06-19, 12:29
xnm napisał/a:

co ty koleś pierdolisz ateizm a spierdolona lewica to co innego.. Co czyli sugerujesz ze powinnyśmy wrócić do wartości chrześcijańskich i tak samo zachowywać sie jak arabowie ?? Jak mnie wkurwiają te religje jebane pasożyty wszędzie będą sie wpierdalać i sugerować ze dzięki nim wszystko mamy i wiele zyskamy



Drogi ateuszu, religia jest przede wszystkim dla gupików których to mamy dzisiaj stosunkowo najwięcej, bo bez religii (groźby wiecznego potępienia- piekła) większość debili nie obawiałaby się niczego i miała wygwizdane na jakieś prawa stanowione a anarchia jest oczywistym następstwem braku represji. Bo o ile królewskiego bata nie każdy się obawiał to jednak śmierć i piekło bardziej przemawiały do rozsądku potencjalnym anarchistom.

Dzisiaj niestety miękka groźba w postaci smażenia sie w piekle nie wystarcza aby odstraszyć ateuszy i innych wywrotowców (genderowcy, sodomici), ale śmierć wciąż jest na topie, zatem na was drodzy ekstremiści zadziała tylko totalitarny bat, Amen.
Zgłoś
Avatar
szybkiLopez1991 2018-06-19, 12:54
Moim skromnym zdaniem , buldożek zrobił to zdecydowanie lepiej:)
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-06-19, 13:09 5
Każda religia jest tylko usprawiedliwianiem niewiedzy.
Zgłoś
Avatar
Zimmerman 2018-06-19, 14:47 6
Nie myślałem, że na tym portalu są ludzie tak ograniczeni jak np. wierzący, że macie większy iloraz inteligencji od przydrożnego kamienia. Zawiodłem się, trochę mi smutno. Katolikom mogę jedynie życzyć żeby trafili spokojnie i szczęśliwie do nieba gdzie w nagrodę za wspieranie rozwoju kościoła i wszechobecnej głupoty ksiądz na zmianę z jezusem wyruchają was w dupe, żebyście poczuli się jak u siebie w diecezji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie