18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Jodek_wwa 2014-01-16, 2:05 7
Wspomnienia




Zgłoś
Avatar
606 2014-01-16, 2:06
Przypominam tylko, że w "What A Cartoon" swoją premierę miał pierwowzór Family Guy'a: o psie i jego debilnym właścicielu, dzięki którym później powstali Brian i Peter. Do tego gościnnie wystąpił pilot samolotu, który był bliźniaczo podobny do Quagmire'a (który też jest pilotem przecież). Bajka nie przeszła, bo nikomu się nie podobało Gdyby nie to, to nie mielibysmy FG.
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-01-16, 2:21 1
Immortality napisał/a:

Wincyj Kurwa!



Mówisz i masz.



Nie wiem dlaczego ale jak siedziałem przed tym CN jako mały dzieciak to zdawałem sobie sprawę z tego że to ryło banię, ale nie zdawałem z tego że oglądając to człowiek uczył się angielskiego i sądzę że dużo z was też tak miało (powtarzane odcinki tego samego i potem moment przejścia na język Polski).

Aha bonus ode mnie bo często jak jest temat o rozpamiętywaniu o tej seri WhatACartoon to każdy o to się pyta:



606 napisał/a:

Przypominam tylko, że w "What A Cartoon" swoją premierę miał pierwowzór Family Guy'a



Ale teraz palnąłeś, po prostu Seth Macfarlane zaczynał realizacje swoich pomysłów (szkolne warsztaty) również przez "WAC", a potem dodawał swoje 5 groszy również w Johnny Bravo, Laboratorium Dextera,Krowa i Kurczak (czyli te lepsze), a nie jakiś pierwowzór.
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2014-01-16, 8:23
Dzieciństwo z anglojęzycznym CT ... ah, piękne czasy
Zgłoś
Avatar
606 2014-01-16, 13:02 3
dram09 napisał/a:



Ale teraz palnąłeś, po prostu Seth Macfarlane zaczynał realizacje swoich pomysłów (szkolne warsztaty) również przez "WAC", a potem dodawał swoje 5 groszy również w Johnny Bravo, Laboratorium Dextera,Krowa i Kurczak (czyli te lepsze), a nie jakiś pierwowzór.




Misiu pysiu. Jeśli znasz Family Guy to wyłapiesz wszystkie aluzje z tej bajki. To JEST pierwowzór FG. Tak poza tym to całkiem dobry.
Zgłoś
Avatar
plam11 2014-01-16, 13:25
kiedyś to były zajebiste bajki, a teraz same pokemony lecą.
Zgłoś
Avatar
Zbychu 2014-01-16, 14:10 1
Zgłoś
Avatar
iwmi 2014-01-16, 14:56


Kitchen Casanova


Help?


Pizza Boy in No Tip


Chicken from Outer Space

(pilotażowy 1 odcinek Chojraka Tchórzliwego psa)

Mina and the count


Cow and Chicken "No Smoking"

(pilotażowy 1 odcinek Krowy i Kurczaka)
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-01-16, 17:24
606 napisał/a:

Misiu pysiu. Jeśli znasz Family Guy to wyłapiesz wszystkie aluzje z tej bajki. To JEST pierwowzór FG. Tak poza tym to całkiem dobry.



Wiem o co Ci chodzi, ale chciałem tylko zaznaczyć że jedno z drugim nie ma "gruntownej" zbieżności, cały pomysł na FG przyszedł dużo później,a za to że bronisz jak lew "genezy" FG, łap piwo.
Zgłoś
Avatar
Enkipata 2014-01-16, 21:58
Niesamowicie popieprzone i bez logiki tak jak moje dzieciństwo w tamtych czasach. Tęsknię za tymi pięknymi chwilami.
Zgłoś