18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
What is woman
żmij • 2024-09-22, 10:00
Opis za cda.pl
"What Is a Woman to amerykański film dokumentalny online z 2022 roku, poświęcony problematyce płci i transpłciowości, przedstawiony przez komentatora politycznego Matta Walsha."

Ciekawostka i znak czasów zarazem- film wg cda jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich a na filmweb.pl- nie istnieje.

cda.pl/video/12595308e5

Zwiastun:

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-09-22, 19:22 6
Dobry filmik, warto obejrzeć, w fajny sposób pokazuje gdzie kończy się zdrowy rozsądek i nauka a gdzie zaczyna umysłowe spierdolenie. Fajnie się wiją ci wszyscy "gender ideolodzy" od siedmiu boleści, kurwa co za zjebane czasy nastały.

______________

Jebać ruską propagandę, i tych co ją szerzą też.
Zgłoś
Avatar
tomnbb 2024-09-22, 20:20 5
Prosty napisał/a:

Pierdole jakąś aplikacje mi każą ściągnąć,



Wystarczy w ustawieniach przeglądarki wybrać "wersja na komputer" - film otworzy się bez żadnej aplikacji.
wart obejrzenia.
Tęczowi jak nie potrafią znaleźć argumentów to kończą wywiad - dla nich lepiej uciec niż przyznać, że ich teorie kupy się nie trzymają
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-22, 20:55
Sioku napisał/a:

Wypierdalaj



______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-22, 20:58
tomnbb napisał/a:

Wystarczy w ustawieniach przeglądarki wybrać "wersja na komputer" - film otworzy się bez żadnej aplikacji.
wart obejrzenia.
Tęczowi jak nie potrafią znaleźć argumentów to kończą wywiad - dla nich lepiej uciec niż przyznać, że ich teorie kupy się nie trzymają



Niby tak ale w sumie po chuj mi to oglądać, ja wiem ze to zjeby i szkoda mi na nich czasu. Ale z tą wersją na komputer to spoko opcją dzięki i zimnego piwka życzę

______________

Nic nie cieszy tak jak ludzka krzywda
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-09-22, 21:14 4
Obejrzałem, cóż pojebany tym świat "naukowcy" którzy nie potrafią zdefiniować tak prostego słowa jak "kobieta" przykre.
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2024-09-23, 6:43 7
słowacka minister o LGBT, i wszystko w temacie:

" – Jeśli macie zaburzenia psychiczne, powinniście się leczyć, a nie narzucać ludziom, że jesteście swego rodzaju normą i wszystko ma być tak, jak wy tego chcecie –."
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2024-10-19, 20:49
Matt nakręcił nowy film i myślę, że się nam spodoba:



Recenzja Nerdrotic:

Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów